44

Jak już masz trafić to zrób to w takim momencie jak Belletti :)

0

Bez przesady, tłukiem to ja nie jestem. Po prostu ciężko mi się czasem zmusić do nauki choć oceny są dobre.

1

@Patryko7 dzięki za radę i słowa otuchy. A tak poza tym YNWA!

2

U mnie książki, nauka, lekcje.

Farciarz z ciebie :)

2

Ku**a niech to zobaczą Ci co mówią, że sędziowanie nie jest kupione.
Okradli nas te żółto czarne śmiecie.

0

,, Magic Symphony" xD

0

W Hiszpanii nie znają zwrotu ,,sprawiedliwe sędziowanie"
Oby ten jednak dał radę nic nie zepsuć.

2

Z taką renomą(prestiz itp.) jaką ma Barca, musi ryzykować. Nie ma żadnych olewek. Wszystko albo nic. Prosta reguła.

0

Wczoraj byłem świadkiem takiej dyskusji politycznej. Także nie polecam polityki tu forsowac.

0

Polityka to drażliwy temat, nawet bez obrażania się, dyskusje znikają jak statki w trójkącie bermudzkim.

2

Zakład że twój komentarz zniknie za max 5 min :D

6

Chyba zadzwonie po platnych zabójców na fifę.

3

Jedyny normalny z tych wszystkich partii to Kukiz.

38

2 perełki z ,,Wiadomości" o Złotej Piłce Ronaldo
,, Ronaldo jest skromny"
,, Messi nie przyjechał na galę bo 2016 rok należał do Ronaldo"
XDDDD

3

Mam nadzieję że jesteś po bordowo granatowej stronie mocy.
P.S również pozdrawiam :D

21

Nie potrafię wyobrazić sobie mundialu w zimę. To czysty idiotyzm. W zimę skoki się ogląda.

0

Właśnie przynajmniej wg Tebasa.

0

W tekście Ronaldo jest ukryty prztyczek w stronę Messiego i Barcelony. Ale zapomniał dodać że kilka lat wstecz na gali go nie było i nie podał żadnego powodu.

I za co ja mam go szanować?

15

Jedna z jego najgorszych piosenek do tej pory.

0

Czemu dzisiaj grasz w wyjściowym składzie? Zwolnij się proszę xD

2

Tak bardzo dobra książka.

0

W 16 dobry był Tielemans, ale w 17 nie grałem.

0

Thiago tez był wymieniany, ale on już chyba nie wróci.

0

Jak zapytałem Was o pomocników, którzy naprawili by tą formacje w Barcelonie to wymienialiscie np Coutinho, Isco, Eriksena, a ja się zastanowilem i do głowy przyszedł mi Di Maria i (niemożliwy do wyjecia) Pogba. Co wy na to?

1

Ja nie wiem Prevc nic nie pokazywał, nie mówił a niby gwiazdorzy. Spójrzcie na Eisenbichlera, drugi Hannawald w gestykulacjach i reakcjach :)

0

Chyba nie był mistrzem świata w lotach, ale nie jestem pewien.

0

,,Hala dzieci pamiętajcie, to wina sędziów"

0

Co tak krótko skaczą? Trzeba belkę podnieść.

0

Bardziej pasuje Dmuchawy Pereza.

1

Jak patrze na niego to odrazu mi się przypomina Martin Hoellwarth :)

Starsi go pamiętają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?