FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
44
Jak już masz trafić to zrób to w takim momencie jak Belletti :)
0
Bez przesady, tłukiem to ja nie jestem. Po prostu ciężko mi się czasem zmusić do nauki choć oceny są dobre.
1
@Patryko7 dzięki za radę i słowa otuchy. A tak poza tym YNWA!
2
U mnie książki, nauka, lekcje.
Farciarz z ciebie :)
2
Ku**a niech to zobaczą Ci co mówią, że sędziowanie nie jest kupione.
Okradli nas te żółto czarne śmiecie.
0
,, Magic Symphony" xD
0
W Hiszpanii nie znają zwrotu ,,sprawiedliwe sędziowanie"
Oby ten jednak dał radę nic nie zepsuć.
2
Z taką renomą(prestiz itp.) jaką ma Barca, musi ryzykować. Nie ma żadnych olewek. Wszystko albo nic. Prosta reguła.
0
Wczoraj byłem świadkiem takiej dyskusji politycznej. Także nie polecam polityki tu forsowac.
0
Polityka to drażliwy temat, nawet bez obrażania się, dyskusje znikają jak statki w trójkącie bermudzkim.
2
Zakład że twój komentarz zniknie za max 5 min :D
6
Chyba zadzwonie po platnych zabójców na fifę.
3
Jedyny normalny z tych wszystkich partii to Kukiz.
38
2 perełki z ,,Wiadomości" o Złotej Piłce Ronaldo
,, Ronaldo jest skromny"
,, Messi nie przyjechał na galę bo 2016 rok należał do Ronaldo"
XDDDD
3
Mam nadzieję że jesteś po bordowo granatowej stronie mocy.
P.S również pozdrawiam :D
21
Nie potrafię wyobrazić sobie mundialu w zimę. To czysty idiotyzm. W zimę skoki się ogląda.
0
Właśnie przynajmniej wg Tebasa.
0
W tekście Ronaldo jest ukryty prztyczek w stronę Messiego i Barcelony. Ale zapomniał dodać że kilka lat wstecz na gali go nie było i nie podał żadnego powodu.
I za co ja mam go szanować?
15
Jedna z jego najgorszych piosenek do tej pory.
0
Czemu dzisiaj grasz w wyjściowym składzie? Zwolnij się proszę xD
2
Tak bardzo dobra książka.
0
W 16 dobry był Tielemans, ale w 17 nie grałem.
0
Thiago tez był wymieniany, ale on już chyba nie wróci.
0
Jak zapytałem Was o pomocników, którzy naprawili by tą formacje w Barcelonie to wymienialiscie np Coutinho, Isco, Eriksena, a ja się zastanowilem i do głowy przyszedł mi Di Maria i (niemożliwy do wyjecia) Pogba. Co wy na to?
1
Ja nie wiem Prevc nic nie pokazywał, nie mówił a niby gwiazdorzy. Spójrzcie na Eisenbichlera, drugi Hannawald w gestykulacjach i reakcjach :)
0
Chyba nie był mistrzem świata w lotach, ale nie jestem pewien.
0
,,Hala dzieci pamiętajcie, to wina sędziów"
0
Co tak krótko skaczą? Trzeba belkę podnieść.
0
Bardziej pasuje Dmuchawy Pereza.
1
Jak patrze na niego to odrazu mi się przypomina Martin Hoellwarth :)
Starsi go pamiętają.