FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ramos główka brama i uśmiech u Zidana...
2
Chyba pijany jak tak mówi :)))
1
Stoch zwalil skok.
0
Chociaż 135 metrów... człowieku tyle to tylko najlepsi potrafią skoczyć, od Kubackiego tyle nie wymagaj.
0
Ależ skoczył Prevc, 137,5 metra.
2
Mundial w zimę to tragedia. Pora roku nie kojarząca się z futbolem. Ale tego juz nie zmienią.
0
Tego akurat nie oglądałem, ale ,, Mamma Mia" tak chwalona przez innych dla mnie była denna. Ja musicali nie lubię :)
8
Ja tam się cieszę że wygrał on a nie Clinton.
0
Bardzo dobrze bo podniesie się poziom.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
Komentarz usunięty
3
Wydaje mi się że to punkt zwrotny w sezonie. Zaczęliśmy grać dobrze, Real skończył serię meczów bez porażki, męczą się z Celtą, jeszcze nic nie wiadomo.
0
Piękne zdjęcie. Tyle osobistosci i pięknych momentów na jednym zdjęciu.
0
Wiem, ale bramkostrzelnym, więc powinien osiągnąc to szybciej :D
0
Aaaaa, to pomyliłem formacje. Niemniej 3 obrońców w wyjściowym składzie ale mamy ich mało w kadrze bo oprócz 3 głównych(Umtiti, Pique, Masche) mamy tylko Marlona i Mathieu, który po sezonie zostanie pewnie sprzedany za 1kg mąki pszennej bo my nigdy nie umieliśmy dobrze sprzedać za wysoką cenę.
P.S Nie liczyłem bocznych obrońców.
5
Suarez mając jeden sezon mniej i dwa miesiące bana u nas osiągnął to szybciej niż nasz przyszłościowy następca Messiego. Ładnie.
0
Brzmi ciekawie, ale nie zapominajmy o defensywie. Musi grać Busi i oczywiście Don Andres. W ataku rozpierducha, ale osłabłaby nasza część defensywna pomocy, bo nie byłoby miejsca dla Rakiticia czy innego defensywnie usposobionego pomocnika.
0
Z Lucho nigdy nic nie wiadomo, miał Vidalowi rozdzielać minuty za dobre występy to rozdziela mu miejsce na trybunach. Co do Tello, tak samo myślę. 2 pieczenie na jednym ogniu.
1
No dokładnie, pokazał zero szacunku do kibiców, którzy przychodzili by go oglądać płacąc swoje pieniądze na bilety. W pełni ich rozumiem. Zero wdzięczności dla klubu, w którym się wypromował.
0
No może tak. Ale nalezy pamietać, że to jeden z lepszych napastników na świecie i nie wiadomo czy podpasuje mu rola zmiennika El Pistolero. Ja jednak proponowałem Mario Gomeza w letnim okienku. Dałby to samo co Costa, byłby tańszy niż on i Paco. Pewnie nie narzekałby na rolę zmiennika. No ale cóż, nie wyszlo.
2
Mówił niedawno o Marsylii, ale zaczyna mnie denerwować. Podpisał kontrakt i się wkurza. Gwiazdeczka kurde, której grać się nie chce.
0
Z punktem 1 i 3 się zgadzam ale co do drugiego to średnio bo o ile jest dobrym napastnikiem może swoim zachowaniem zepsuć atmosferę w drużynie na dodatek jeśli ma ambicję to nie zadowoli go siedzenie na ławie. Coś jak Balotelli, który jakby nie grał tylko kisił się na ławce po prostu narastałaby w nim frustracja, którą mógłby wylać do mediów i po prostu narzekałby na trenera, zawodników czym atmosfera, która jest ważna po prostu by zgniła.
0
1. Turan pasuje tu charakterem ale umiejętnościami tylko na lewym skrzydle
2. Tak Paco był za drogi ale Costa byłby jeszcze droższy
3.Chelsea nie jest tak głupia żeby pójść na układ ileś milionów+Paco za Coste.
0
Za dobry na ławkę, byłby drogi i charakter nie pasuje tutaj.
0
Dzięki, uśmiałem się :)))
Do Barcelony o matko a po co on tu?
0
Dokładnie, szkoda nerwów na tego pajaca z 7 na plecach i ogólnie na Real.
Dobranoc.
1
Chciałbym żeby chociaż raz jak wstanę rano nie mógł zobaczyć na Flashscore napisu pod meczem o nazwie Ramos 90+3...
9
I nic śmiesznego.
2
Nie mam zamiaru się tu kłócić bo poglądy u mnie zupełnie odwrotne, na dodatek chyba mam farta bo wszyscy księża jakich spotkałem byli mili i udzielali się charytatywnie.
0
Chyba wyczuwam mocny ateizm, czyż nie?