FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pamiętam obydwa rewanże, które tu wrzuciłes, wierzyłem wtedy i wierzyć będę teraz. Po prostu kibicuje sercem, a tam wszystko jest możliwe.
0
Mi się nie podoba, jakis nieksztaltny jest.
0
Durczok mi się przypomniał, ,, Rurku" xD
0
Liverpool, Milan, Inter.
0
92 w fifie 16, ale mogło być wiecej bo nie chciało mi się grać :)
0
Gdzieś widziałem w wywiadzie jakiś czas temu
0
No, fakt z tym Eisenbichlerem to prawda.
8
Fajnie, że fan Barcy jest brązowym medalistą :)
0
Przesadziles, że ciągną Norwegów i Niemców. Ciągną przede wszystkim Krafta
8
-Jak to jest być medalista MŚ, Piotrek?
-Hehe.
3
Nie zasłużył teraz, Wellinger powinien być mistrzem.
3
Zapomniałeś o Słowencach, Japończykach, Finach, Szwajcarach, Rosjanach itd.
Wszędzie spisek xD
0
Viva La Vida będzie zawsze kojarzyc się z 6 pucharami w pierwszym sezonie i 2-6 na Bernabeu :)
4
Lucho dziękuję Ci za wszystko, i życzę Ci powodzenia w trenerce i ogólnie :)
0
Czemu w fifie 17 zmieniły sie zdjęcia pilkarzy Barcy w zarządzaniu zespołem? I dali plakietke KMŚ Realowi od nas a w fifie 16 nie zrobili na odwrót jak było trzeba. Troszkę szkoda.
0
To jest Mission Impossible. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. On i tak nie chciałby tu wrócić.
0
Hmmm, ale jest pomysł jak to rozwiązać. Ronaldo wystawić na szpicy i Alexisa dać na lewe skrzydło. Gdyby do tego doszło to po co im Morata :D
W Arsenalu się marnuje, powinien odejść do lepszego klubu. Tylko nie do Realu.
0
Jest trochę zawodników do podium, Stoch, Kot, Kubacki, Wellinger, Kraft, P.Prevc. Ogólnie mamy duże szanse na medal/medale
2
Czemu? W Barcelonie się nie spełnił, mógłby spróbować drugi raz w Hiszpanii, mam nadzieję, że do tego nie dojdzie bo jest świetny. Co on jeszcze robi w Arsenalu xD
0
Spoko, nic się nie stało :D
0
Nie o to mi chodzi. Chodziło mi o overalle z 18, czy są już choć częściowo znane? W Fifę gram więc wiem co znaczy sam zwrot :)
8
Spójrz na to co tam się dzieje. Oznaczanie pod każdym postem w ogromnej liczbie komentarzy, obrażanie się i bezsensowne dyskusje. No i przede wszystkim ,,konkursy" w stylu ,,Ja i mój raper" i koleś robi sobie zdjęcie z nagrobkiem kolesia o nazwisku Raper. Dla mnie to jest syf, wolę używać jakiegoś komunikatora w stylu GG i konto na fcbarca.com mi wystarczy.Dla mnie nic tam sensownego nie ma.
P.S Spamerzy potrafią włamac się na konto i wrzucać z naszego konta linki do jakiś pierdół.
0
To jest jeden z lepszych naszych ostatnich transferów. Tani, młody, perspektywiczny i bardzo uzdolniony. Jeśli utrzyma formę i będzie grał coraz lepiej to będziemy mieli z niego dużo radości. Widać, że rywalizacja z Cillessenem wychodzi mu na dobre.
24
Ogólnie Facebook to jest kretynizm.
0
O co chodzi z tymi overallami w fifie, o których pisaliście ostatnio? Bo nie znalazłem żadnych informacji o nich w fifie 18 czy 17.W internecie nic nie ma. Z góry dzięki za info.
4
Za ostatnie zdanie mogą Cię zhejtować bardziej niż za resztę :)
Co do składu może Turan zamiast Rafinhii?Oraz Busquets za Rakiticia. Ustawienie jest ok jeśli chcemy zdominować środek pola.
0
Arda - bardziej zmiennik do ataku
Rakitic - dobrze grał, przyda się, kryzys przejdzie
Gomes - tragedia, wątpie w poprawę jego gry, ale może zamknie mi twarz
D.Suarez - ma potencjał, najbliżej mu do Xaviego z nich wszystkich
Rafinha - trochę jak Turan, bardziej do ataku się przydaje, ale do pomocy na słabych też.
0
Ja polecam KęKę ,,Trzecie Rzeczy''. Świetny album.
1
*przejeść
0
Ok, ja tylko napisałem swoją opinię, więc bez spiny :)