FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie są złe ale za dużo niebieskiego koloru.
1
Ok, ale jak miałbym wybierać to wolę Nirvane :)
7
Disco polo tylko do tańców się nadaje.
Poza tym to jest gówno. Zero wartosci, idiotyczne teksty i jak brak słów do fragmentu to dają jakieś aaaaa czy iiiiiiiiii xD.
1
Wzajemnie :)
0
Mnie na przykład, to ważne aby mieć jak najwięcej punktów to wtedy lepsza liceum będzie
0
Nieźle, chyba jestem jednym z nielicznych któremu historia i wos poszła lepiej od reszty :)
A przyrodnicze to poza geografia i biologią praktycznie same strzały :))
0
Nie wiem, dzwon do Bartomeu może Cię zatrudni.
1
Jak wam poszły egzaminy? Mi mniej więcej tak:
Historia i Wos - około 90%
Polski - około 80-85 %
Matematyka - ponad 80 %
I te nieszczęsne przyrodnicze - trochę ponad 50%
Chyba nie tak źle co nie?
0
Gdybyśmy tak zagrali w pierwszym meczu...
0
Wow, trofea są ważniejsze niż suche statystyki. Wiadomo ze Leo jest lepszy od Cristiano.
0
Będą mówić o skandalu z meczem na TVP 1.
2
To na TVP 1 będzie na odwrót, sędzia dobrze sędziował czy inne banialuki.
0
No dobra, chociaż na awatarze jest moje zdjęcie hehe :DD
0
Przynajmniej po wczorajszym meczu będę mógł odpowiedzieć mojemu dziadkowi na zaczepki, że Barcelona mecz kupiła itd.
Ale nie wielki Cristiano i Złota Piłka dla niego za dwa gole ze spalonego. Siiiiiii!
2
Mi historia zajebiście, Polski trochę gorzej ale i tak dobrze, więc jest ok.
0
Gimnazjalne
1
Kto jutro pisze egzaminy ręka w górę!
Jest stresik czy nie? :)
0
No obyś się dzisiaj nie zdziwiła :)
1
Ja tam nie mam i się ciesze bo szkoda czasu na to.
0
Dzięki, wiem o tych patchach ale gram na PS4 i jestem slabym moderem wiec tak pytam.
0
Mam pytanie. Czy w Pesie można edytować stroje i herby ręcznie czyli samemu odtworzyć herb np Arsenalu dzięki narzędziom itp? I czy w karierze jakimś klubem po jakimś czasie pojawiają się legendy?
1
Dasz radę, ja tez mam to przed sobą i się wogóle nie stresuje :)
1
Ehh no to trochę nie na czasie :)
14
Rozmowa z moim dziadkiem to katorga. Wchodzę do domu i już mówi do mnie ile Barcelona będzie musiała pieniędzy zapłacić by przejść Juve itp.
We wszystko uwierzył z onetów itp.
0
Ogląda ktoś Romę regularnie? Jak gra Nainggolan? Nadal by się do nas czy nie ten profil? Strzelać z dystansu umie ale rozgrywać to nie wiem.
0
Dzięki za opinie :)
0
Pytanie do fifaczy. Czy ktoś grał informem Aspasa 86 na prawe skrzydło? Jakieś opinie? Warto wydać około 37 tys na niego? (PS4)
0
Mega chciałbym Sampaoliego lub (nierealne) Simeone, bo mógłby obudzić w nas zaangażowanie i chęć walki co przełożyło by się na trofea. Ale nie łudze się że oni przyjdą, stawiam na Unzue choć Blanc to tez dobry kandydat.
0
Ale to był taran. Tryplet zdobyli, jakby został Mourinho to co by było dopiero.
83
Oby nie spełnił się koszmar w postaci obronienia LM przez Real bo chyba padne. United Fergusona, Barcelona Guardioli, Milan, Inter - każda z tych drużyn była genialna w swoim czasie a i tak nie obroniła Ligi Mistrzów a Real, ktory slizga się na glowkach Ramosa ma ogromną szansę na to.
Chyba by mi wszystkie żyły pękły w organizmie.