0

Nie są złe ale za dużo niebieskiego koloru.

1

Ok, ale jak miałbym wybierać to wolę Nirvane :)

7

Disco polo tylko do tańców się nadaje.
Poza tym to jest gówno. Zero wartosci, idiotyczne teksty i jak brak słów do fragmentu to dają jakieś aaaaa czy iiiiiiiiii xD.

1

Wzajemnie :)

0

Mnie na przykład, to ważne aby mieć jak najwięcej punktów to wtedy lepsza liceum będzie

0

Nieźle, chyba jestem jednym z nielicznych któremu historia i wos poszła lepiej od reszty :)
A przyrodnicze to poza geografia i biologią praktycznie same strzały :))

0

Nie wiem, dzwon do Bartomeu może Cię zatrudni.

1

Jak wam poszły egzaminy? Mi mniej więcej tak:
Historia i Wos - około 90%
Polski - około 80-85 %
Matematyka - ponad 80 %
I te nieszczęsne przyrodnicze - trochę ponad 50%
Chyba nie tak źle co nie?

0

Gdybyśmy tak zagrali w pierwszym meczu...

0

Wow, trofea są ważniejsze niż suche statystyki. Wiadomo ze Leo jest lepszy od Cristiano.

0

Będą mówić o skandalu z meczem na TVP 1.

2

To na TVP 1 będzie na odwrót, sędzia dobrze sędziował czy inne banialuki.

0

No dobra, chociaż na awatarze jest moje zdjęcie hehe :DD

0

Przynajmniej po wczorajszym meczu będę mógł odpowiedzieć mojemu dziadkowi na zaczepki, że Barcelona mecz kupiła itd.
Ale nie wielki Cristiano i Złota Piłka dla niego za dwa gole ze spalonego. Siiiiiii!

2

Mi historia zajebiście, Polski trochę gorzej ale i tak dobrze, więc jest ok.

0

Gimnazjalne

1

Kto jutro pisze egzaminy ręka w górę!
Jest stresik czy nie? :)

0

No obyś się dzisiaj nie zdziwiła :)

1

Ja tam nie mam i się ciesze bo szkoda czasu na to.

0

Dzięki, wiem o tych patchach ale gram na PS4 i jestem slabym moderem wiec tak pytam.

0

Mam pytanie. Czy w Pesie można edytować stroje i herby ręcznie czyli samemu odtworzyć herb np Arsenalu dzięki narzędziom itp? I czy w karierze jakimś klubem po jakimś czasie pojawiają się legendy?

1

Dasz radę, ja tez mam to przed sobą i się wogóle nie stresuje :)

1

Ehh no to trochę nie na czasie :)

14

Rozmowa z moim dziadkiem to katorga. Wchodzę do domu i już mówi do mnie ile Barcelona będzie musiała pieniędzy zapłacić by przejść Juve itp.
We wszystko uwierzył z onetów itp.

0

Ogląda ktoś Romę regularnie? Jak gra Nainggolan? Nadal by się do nas czy nie ten profil? Strzelać z dystansu umie ale rozgrywać to nie wiem.

0

Dzięki za opinie :)

0

Pytanie do fifaczy. Czy ktoś grał informem Aspasa 86 na prawe skrzydło? Jakieś opinie? Warto wydać około 37 tys na niego? (PS4)

0

Mega chciałbym Sampaoliego lub (nierealne) Simeone, bo mógłby obudzić w nas zaangażowanie i chęć walki co przełożyło by się na trofea. Ale nie łudze się że oni przyjdą, stawiam na Unzue choć Blanc to tez dobry kandydat.

0

Ale to był taran. Tryplet zdobyli, jakby został Mourinho to co by było dopiero.

83

Oby nie spełnił się koszmar w postaci obronienia LM przez Real bo chyba padne. United Fergusona, Barcelona Guardioli, Milan, Inter - każda z tych drużyn była genialna w swoim czasie a i tak nie obroniła Ligi Mistrzów a Real, ktory slizga się na glowkach Ramosa ma ogromną szansę na to.
Chyba by mi wszystkie żyły pękły w organizmie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?