FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mega pozytywny człowiek. Wielka szkoda że odszedł :(
1
NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!
0
Barcelona jest w tym sezonie nierówna jak polskie drogi. Raz genialni niczym symfonie Mozarta a innym razem beznadziejni jak ekstraklasa.
1
Smutno mi, że Lucho odchodzi. Wszyscy Cules powinni być mu wdzięczni za to, że wyciągnął nas z marazmu Martino i otworzył kolejną erę w Barcelonskiej historii czyli erę Enrique. Dziękuję za wszystko Lucho!
,, Ta ostatnia niedziela, dzisiaj się rozstaniemy, dzisiaj się rozstaniemy na wieczny czas"
:(
4
Pamiętaj, że gra nie jest wyznacznikiem umiejętności. Bo jeśli by tak było to Mane byłby lepszy od Messiego, bo ma więcej informow od Argentyńczyka.:)
5
Piecze ich dupa, że Barcelona wygrywała wszystko w ostatnich latach a ,,najlepsza" liga świata czyli w ich mniemaniu Premier League dostawała po tyłku nie tylko od nas. Proste.
0
Wiekszych szpilek w szafie nie miały? :D
7
Ja nie jestem za Legią ale chcę by wygrała bo nie lubię Lecha i uważam że w Pucharach Kolejorz by nas zblaznil jak w finale Pucharu Polski :)
0
3 powody:
1. Nie jestem za dobry w fifie
2. Grałem dość nieregularnie
3. Wszystko zarobilem grając offline i w FUTa gram od lutego
0
Mówili w wiadomościach sportowych na tvp1 o wywiadzie z Howardem Webbem, który napsul nam krwi na... Mundialu 2008. Tak twierdzi Babiarz :)
xD
0
No jeśli 250 tyś to dla ciebie grosze gdzie mój klub jest wart około 150 tys coinsow to nie mamy o czym rozmawiać :)
4
Brawo Korona! Jechać z Wisłą!
0
Karta śliczna ale nie będzie mnie na nią stać :)
5
Ten sezon jest naprawdę dziwny. Dużo wpadek i słabej gry ale za to dwa historyczne mecze zwłaszcza z PSG. Szybkie odpadniecie w LM, praktycznie stracona Liga ale za to ogromna szansa na Puchar Króla. I co przykre Real może obronić LM co będzie bardzo bolało, bo w tym roku może zasłużyli ale w zeszłym to był żart. Nie zapominam o średnio udanych transferach, żałosna gra Gomesa i nieudane występy Denisa versus fenomenalny Umtiti. Reszta jest po prostu ok. Liczę, że następny sezon będzie jeszcze lepszy :)
I trzymajmy dziś kciuki za Celtę oraz w przyszłości za Juve :)
2
Inteligentny ale dla mnie mega nudny. Jak on mówi to zasypiam xD
0
Dobre pomysły dziękuje :)
11
Ramblowicze, pocieszę was. Real przegra finał LM. Spytacie dlaczego?
Bo postawię na nich pieniądze a ja w bukmacherce nie mam szczęścia ;))
4
Nie, spoko myślałem że go w zestawieniu nie ma :D
Co ty nie przepraszaj wszystko jest ok.
0
Ja się pytam gdzie jest SUAREZ?
0
Ile się w nie zagrywalem... prosta grafika ale grywalnosc miodzio :)
0
ONR to nie są nacjonaliści? I co to niby mówi?
1
Dobra, Le Pen to nie jest dobry ba, to słaby kandydat. Mam pytanie. Podaj mi jakiegoś faszystowskiego przywódcę politycznego obecnie.
Nie odpowiadaj np Hitler, Franco itp
1
Proponuję uciąć tą dyskusje bo tu dojdzie do rekoczynów zaraz xD
0
No spokojnie to w Europie w najbliższych latach nie będzie tak czuję.
1
Ok. No i widzisz można titaj kulturalnie podyskutować nie co Ci wyżej się wyzywaja :)
Pozdrawiam Ciebie i uzytkownika Sebasek99
0
W żadnym wypadku nie jestem za socjalizmem. Po prostu jestem katolikiem, cenie i kocham swoją rodzinę, cenię wartosci które są tradycyjne. To się nazywa konserwatyzm. Tak pisze w wikipedii.
0
Schulz się o to postara, a Macron mu pewnie pomoże.
0
Kto wspomniał o socjalizmie? To już wogóle jest do bani.
0
Demokracja jest ok, ale przesadny liberalizm i pozwalanie na wszystko może wyjść danemu krajowi bokiem. Spójrz na Francję i Niemcy ( społeczeństwo podzielone na chrześcijan i islamistów zamachy itp.)
0
Może być demokrata który jest konserwatystą, coś stoi na przeszkodzie? Człowiek nie może wyznawać tradycyjnych wartości?