1

Mega pozytywny człowiek. Wielka szkoda że odszedł :(

1

NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!

0

Barcelona jest w tym sezonie nierówna jak polskie drogi. Raz genialni niczym symfonie Mozarta a innym razem beznadziejni jak ekstraklasa.

1

Smutno mi, że Lucho odchodzi. Wszyscy Cules powinni być mu wdzięczni za to, że wyciągnął nas z marazmu Martino i otworzył kolejną erę w Barcelonskiej historii czyli erę Enrique. Dziękuję za wszystko Lucho!
,, Ta ostatnia niedziela, dzisiaj się rozstaniemy, dzisiaj się rozstaniemy na wieczny czas"
:(

4

Pamiętaj, że gra nie jest wyznacznikiem umiejętności. Bo jeśli by tak było to Mane byłby lepszy od Messiego, bo ma więcej informow od Argentyńczyka.:)

5

Piecze ich dupa, że Barcelona wygrywała wszystko w ostatnich latach a ,,najlepsza" liga świata czyli w ich mniemaniu Premier League dostawała po tyłku nie tylko od nas. Proste.

0

Wiekszych szpilek w szafie nie miały? :D

7

Ja nie jestem za Legią ale chcę by wygrała bo nie lubię Lecha i uważam że w Pucharach Kolejorz by nas zblaznil jak w finale Pucharu Polski :)

0

3 powody:
1. Nie jestem za dobry w fifie
2. Grałem dość nieregularnie
3. Wszystko zarobilem grając offline i w FUTa gram od lutego

0

Mówili w wiadomościach sportowych na tvp1 o wywiadzie z Howardem Webbem, który napsul nam krwi na... Mundialu 2008. Tak twierdzi Babiarz :)
xD

0

No jeśli 250 tyś to dla ciebie grosze gdzie mój klub jest wart około 150 tys coinsow to nie mamy o czym rozmawiać :)

4

Brawo Korona! Jechać z Wisłą!

0

Karta śliczna ale nie będzie mnie na nią stać :)

5

Ten sezon jest naprawdę dziwny. Dużo wpadek i słabej gry ale za to dwa historyczne mecze zwłaszcza z PSG. Szybkie odpadniecie w LM, praktycznie stracona Liga ale za to ogromna szansa na Puchar Króla. I co przykre Real może obronić LM co będzie bardzo bolało, bo w tym roku może zasłużyli ale w zeszłym to był żart. Nie zapominam o średnio udanych transferach, żałosna gra Gomesa i nieudane występy Denisa versus fenomenalny Umtiti. Reszta jest po prostu ok. Liczę, że następny sezon będzie jeszcze lepszy :)

I trzymajmy dziś kciuki za Celtę oraz w przyszłości za Juve :)

2

Inteligentny ale dla mnie mega nudny. Jak on mówi to zasypiam xD

0

Dobre pomysły dziękuje :)

11

Ramblowicze, pocieszę was. Real przegra finał LM. Spytacie dlaczego?
Bo postawię na nich pieniądze a ja w bukmacherce nie mam szczęścia ;))

4

Nie, spoko myślałem że go w zestawieniu nie ma :D
Co ty nie przepraszaj wszystko jest ok.

0

Ja się pytam gdzie jest SUAREZ?

0

Ile się w nie zagrywalem... prosta grafika ale grywalnosc miodzio :)

0

ONR to nie są nacjonaliści? I co to niby mówi?

1

Dobra, Le Pen to nie jest dobry ba, to słaby kandydat. Mam pytanie. Podaj mi jakiegoś faszystowskiego przywódcę politycznego obecnie.
Nie odpowiadaj np Hitler, Franco itp

1

Proponuję uciąć tą dyskusje bo tu dojdzie do rekoczynów zaraz xD

0

No spokojnie to w Europie w najbliższych latach nie będzie tak czuję.

1

Ok. No i widzisz można titaj kulturalnie podyskutować nie co Ci wyżej się wyzywaja :)
Pozdrawiam Ciebie i uzytkownika Sebasek99

0

W żadnym wypadku nie jestem za socjalizmem. Po prostu jestem katolikiem, cenie i kocham swoją rodzinę, cenię wartosci które są tradycyjne. To się nazywa konserwatyzm. Tak pisze w wikipedii.

0

Schulz się o to postara, a Macron mu pewnie pomoże.

0

Kto wspomniał o socjalizmie? To już wogóle jest do bani.

0

Demokracja jest ok, ale przesadny liberalizm i pozwalanie na wszystko może wyjść danemu krajowi bokiem. Spójrz na Francję i Niemcy ( społeczeństwo podzielone na chrześcijan i islamistów zamachy itp.)

0

Może być demokrata który jest konserwatystą, coś stoi na przeszkodzie? Człowiek nie może wyznawać tradycyjnych wartości?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?