0

Jak dla mnie obaj tragiczni. Le Pen jest nieobliczalna a Macron będzie nas próbował karać, żałosny Francuzik.

3

Le Pen to tez niedobry wybór, ale dlaczego wygrywa liberał który nic nie zmieni? Będzie jak za Hollande'a, za kilka lat będzie kalifat Francuski. Liberalizm jest niedobry w mojej opinii.

12

Bądź twardy i pozdrów swoją mamę i ciebie też pozdrawiam. Życzę zdrowia i wytrwałości.
Trzymajcie się :)

18

Przegrają finał :)))

3

To prawda, ale błędy na naszą niekorzyść też mogą wpłynąć na to kto wygra mistrzostwo. Nie twierdzę że Real kupił sędziów itp ale błędy arbitrów takie jak w spotkaniu z Betisem czy Malaga nie mają prawa mieć miejsca. Powtórki są niezbędne. Wogóle zdziwił mnie fakt, że przed Klasykiem mieli potwierdzić powtórki VAR na następny sezon, ale po show Messiego na Bernabeu nagle im się odwidzialo. Nawet w ekstraklasie będą powtórki a w Hiszpanii nie i to jest dramat.

3

My byśmy dostali bana na 50 okienek transferowych i wszystkich co kupiliśmy wcześniej to musielibyśmy zwrócić za darmo xD

9

Wow.

0

Spokojnie biały rycerzu, możesz wrócić do swojego zamku czyli do notatnika :))

2

Błagam o Danilo w wyjściowym składzie ;)

0

Ile Cię to kosztowało?
Jaki skład zarąbisty.

0

Bardzo dobry pomysł. Na pewno lepszy niż Bellerin.

25

Real jednak wygrał zasłużenie, Atletico zagrało katastrofalnie. Jednak pójdę dziś do kościoła i pomodlę się za Juve aby przeszło Monaco i zatrzymało Real w finale bo nie zniosę ich historycznej obrony LM. Boże, wysluchaj naszych próśb :)

0

*Barcą

1

Walic te bramki niech Ronaldo wygrywa tą ZP byle Barcelona zdobywała trofea.

2

Ronaldo to naprawdę lis pola karnego.

0

Kassai pomaga tylko białej stronie mocy :)

0

Ch*j ze Złotą Piłką, kogo ona obchodzi? To jest konkurs popularności a nie tego kto jest najlepszy. Bardziej boli, że Real jest w finale na 99%.

0

Nie zawsze ściąganie samych gwiazd działa. Przypomnij sobie czasy Galaktycznych w Realu to zrozumiesz.

9

Zartujesz?

0

Pewnie Monaco ich wyrzuci a w ewentualnym finale zje ich trema i przegrają. Obym się mylił.

1

Mówię to z żalem ale nic ich nie powstrzyma przed obronieniem LM. Jak sędzia pomaga w decydujących momentach (Bayern) to z wrzutki trafią to Ramos się włączy Ramosowi.
Niestety zapiszą się na kartach historii. Smutne.

2

Jak się wkurzę, to wyrzucam z siebie wszystko co złe, nie wolno wstrzymywac złych emocji w sobie.
Ja najczęściej bije pięścią w poduszkę, i to działa.

0

Byłem wtedy dość młody, ale ta piosenka jest fajna. Zwlaszcza bit swietny :)

2

To trochę jak gram ze znajomym w fifę. Tylko wtedy to ja jestem Arką xD

1

Hahahahahahahhahahahha

0

Gol dla Arki xD

0

Nie wiem czy był gorszy. Jak dla mnie nie da wybrać się zdecydowanie najgorszego spośród tej dwójki. Obaj mają na sumieniu miliony ofiar, stworzyli lub reprezentowali bestialskie ideologie. Doprowadzili do wojny i likwidowali swoich wrogów ( czystka Stalinowska)

0

Faktycznie, zapomnialem o tym ze wstrzykiwal sobie jakieś substancje pobudzające.

1

Czy był narkomanem nie wiem, ale był chory psychicznie, był przepełniony nienawiścią po klesce Niemiec w I WŚ która zrzucił na Żydów właśnie. Wymyślił ideologię, która doprowadziła do zniszczeń i śmierci.

1

Popełnił. Nie chce mi się w to wierzyć zwłaszcza po przeczytaniu książki ,, Spowiedź Hitlera. Szczera rozmowa z Żydem" którą bardzo polecam bo jest ciekawa i słowo w słowo przelana z zapisków ostatniej rozmowy Hitlera przed samobójstwem. Pod koniec jest tam fragment, że musi coś się wypełnić czy jakoś tak, on planował samobójstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?