FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ten okres to tylko do pierwszej plotki o Verrattim :))
0
Dowcip wysokich lotów, naprawdę.
1
To on opuszcza swoją stajnie Augiasza? Pewnie z solidarności z Ronaldo.
0
Takie przeciętne, ale nie jest źle.
0
Dzięki wielkie za odpowiedź :))
0
W MyCluba nie grałem, wytłumaczysz czym on się rózni od FUT? Są jakieś ligi czy co?
0
Ja mam zamiar kupić na PS4, bo Fifa mi się przejadla a jak grałem w demo Pesa 2017 to mi się podobało i liczę na udaną część :)
3
Wszystko da się zmodowac :D
2
Dzięki za odpowiedź. Szkoda że się zwinal bo merytorycznie poprawiał poziom strony.
3
Może mi się tylko wydaje, ale zauważyłem, że użytkownik SewerynVeb przestał się udzielać i mam pytanie, dostał bana czy jak?
0
No to Francuzi mają środek obrony UV. Ciężko będzie Anglii w ataku :)
21
Eee tam. PES przynajmniej jest podobny do piłki nożnej. W Fifie gra przypomina ping-pong. Wiem bo grałem w gry z obu tych serii i ja spróbuję PESA w tym roku, zmoduje go i lecim na Szczecin :)
0
Tak jak pewien bokser co mi się przypomniał teraz xD
4
No napewno nie jest wart tej ceny. Max 50 mln.
1
Jest wart tych pieniędzy. Znakomity napastnik. Jednak Arsenal tyle hajsu nie wyłoży tylko wezmą jakiś połsrodek inny.
0
Niech nie odpuszcza pod żadnym pozorem.
0
Ja jestem zaciekawiony, przypominają się czasy jak Suarez tu przychodził, tez byłem mega zainteresowany. Oby Verratti skończył u nas jak Luisito :))
4
Dawno nie było tylu spekulacji o Verrattim i myślę, że niedługo go przywitamy w Barcelonie. Bardzo mnie to cieszy bo on jest kluczem do otworzenia drzwi świetności naszej pomocy.
Jednak jakby wybrał Juventus czy odszedł do innego klubu to pojechał bym do Barcelony i wywiozl na taczkach zarząd na czele z Bartomeu tam gdzie pieprz rośnie.
1
Mi przypominają te z sezonu 11-12. Tamte mi się nie podobały. Te tez są średnie bo za mało bordowego.
0
Co Ci w kibicach przeszkadzało? Dopingowali przecież.
1
Ciekawy, ale bardzo problematyczny. Ogólnie rozum na poziomie Balotellego.
0
Ja w tym roku spróbuję Pesa bo zapowiada się cudnie, jest Camp Nou, zmoduje się licencje i jedziemy :)
0
Ja także w trakcie wybuchnąlem i rzucalem mięsem na Real, ale moderacja się zlitowala nade mną :)
0
Powiem Wam, że chyba dużo banów się posypało po sobotnim finale :)
1
Chciałbym podziękować moderacji za skrócenie mojego bana.
2
Higuain gra nieźle. Spójrz na Dybale lepiej.
0
,,Drugiej połowie"
1
No i chuj no i cześć :/
0
Nie da się być obojętny wobec takiego wydarzenia, więc wszystko z Tobą ok :))
0
Zobaczymy. Oby nie było takich wałków jak z Bayernem.