0

Ale ten okres to tylko do pierwszej plotki o Verrattim :))

0

Dowcip wysokich lotów, naprawdę.

1

To on opuszcza swoją stajnie Augiasza? Pewnie z solidarności z Ronaldo.

0

Takie przeciętne, ale nie jest źle.

0

Dzięki wielkie za odpowiedź :))

0

W MyCluba nie grałem, wytłumaczysz czym on się rózni od FUT? Są jakieś ligi czy co?

0

Ja mam zamiar kupić na PS4, bo Fifa mi się przejadla a jak grałem w demo Pesa 2017 to mi się podobało i liczę na udaną część :)

3

Wszystko da się zmodowac :D

2

Dzięki za odpowiedź. Szkoda że się zwinal bo merytorycznie poprawiał poziom strony.

3

Może mi się tylko wydaje, ale zauważyłem, że użytkownik SewerynVeb przestał się udzielać i mam pytanie, dostał bana czy jak?

0

No to Francuzi mają środek obrony UV. Ciężko będzie Anglii w ataku :)

21

Eee tam. PES przynajmniej jest podobny do piłki nożnej. W Fifie gra przypomina ping-pong. Wiem bo grałem w gry z obu tych serii i ja spróbuję PESA w tym roku, zmoduje go i lecim na Szczecin :)

0

Tak jak pewien bokser co mi się przypomniał teraz xD

4

No napewno nie jest wart tej ceny. Max 50 mln.

1

Jest wart tych pieniędzy. Znakomity napastnik. Jednak Arsenal tyle hajsu nie wyłoży tylko wezmą jakiś połsrodek inny.

0

Niech nie odpuszcza pod żadnym pozorem.

0

Ja jestem zaciekawiony, przypominają się czasy jak Suarez tu przychodził, tez byłem mega zainteresowany. Oby Verratti skończył u nas jak Luisito :))

4

Dawno nie było tylu spekulacji o Verrattim i myślę, że niedługo go przywitamy w Barcelonie. Bardzo mnie to cieszy bo on jest kluczem do otworzenia drzwi świetności naszej pomocy.
Jednak jakby wybrał Juventus czy odszedł do innego klubu to pojechał bym do Barcelony i wywiozl na taczkach zarząd na czele z Bartomeu tam gdzie pieprz rośnie.

1

Mi przypominają te z sezonu 11-12. Tamte mi się nie podobały. Te tez są średnie bo za mało bordowego.

0

Co Ci w kibicach przeszkadzało? Dopingowali przecież.

1

Ciekawy, ale bardzo problematyczny. Ogólnie rozum na poziomie Balotellego.

0

Ja w tym roku spróbuję Pesa bo zapowiada się cudnie, jest Camp Nou, zmoduje się licencje i jedziemy :)

0

Ja także w trakcie wybuchnąlem i rzucalem mięsem na Real, ale moderacja się zlitowala nade mną :)

0

Powiem Wam, że chyba dużo banów się posypało po sobotnim finale :)

1

Chciałbym podziękować moderacji za skrócenie mojego bana.

2

Higuain gra nieźle. Spójrz na Dybale lepiej.

0

,,Drugiej połowie"

1

No i chuj no i cześć :/

0

Nie da się być obojętny wobec takiego wydarzenia, więc wszystko z Tobą ok :))

0

Zobaczymy. Oby nie było takich wałków jak z Bayernem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?