5

Może chciał podyskutować z uzytkownikami La Rambli?

0

Te momenty to pewnie okres z wojną domową? Tam też miałem przestój bo za dużo polityki tam było. Jednak książka jest świetna zwłaszcza jak się nad nią posiedzi.

0

Też o niej pomyślę, jak zachce mi się czytać :D

3

Właśnie jestem świeżo po ukończeniu książki Jimmyego Burnsa ,, Barça życie, pasja, ludzie" i stwierdzam, że jest to jedna z najlepszych książek jakie o Barcelonie czytałem obok z ,, Barça złota dekada" Leszka Orłowskiego. Tyle faktów o klubie i szczegółów nawet politycznych związanych z Dumą Katalonii nie wiedziałem ani nie widziałem w innych tytułach o takiej samej tematyce. Przeczytałem ją jednym tchem. Bardzo ją polecam jeśli ktoś będzie się zastanawiał.

2

Do nas przyszedł by Sandro, czyli byłby zmiennik dla MSN. Nie mam nic do Paco, nawet byłem za jego transferem, ale musimy uleczyć naszą pomoc.

8

Tak myślę (teorytecznie) jakby aktywować klauzulę Sandro 6mln, i sprzedać Alcacera. Kolejna kasa na Verrattiego

1

Właśnie wiem, dlatego trzeba ściągnąć Verrattiego i sprzedać Turana, Gomesa/Rakiticia, i Rafinhe/Denisa. Wtedy już będzie miejsce dla Aleni.

0

U nas jak ktoś idzie na wypożyczenie to nic z niego nie będzie.

3

Lepiej pisz symfonie bo suchary to nie twoja mocna strona Amadeuszu :)

1

Sprecyzuj może pozycje.

20

No mógłbys się bardziej postarać Amigo.

0

Tak, to o to ustawienie mi chodzi. Zaś argumenty za sprzedażą Neymara... nieee on tu zostaje! ;)

0

5 była fatalna. Tak zbugowanej gry to jeszcze nie widziałem. Ciężko to było modami i patchami naprawić żeby to grywalne było. I tak skończyła się seria, która była fajna i to przez to, że Ubisoft totalnie jej niedopracowal. Dlatego ja nie kupuje gier od razu tylko czytam recenzje :)

0

Kolejny pomysł. Może 4-4-2 z Messim za napastnikami i Neymarem oraz Suarezem na szpicy? Verratti do nas i jazda.

0

Jeszcze wtedy Toure grał w 2008.

0

Nie, o dziwo nie :D

0

Chyba tak ( wsteczna kompatybilność)

0

Wiesz, żeby ta taktyka zadziałała to potrzeba genialnej pomocy. Ta w zeszłym sezonie u nas to był dramat. Albo Xavi z Iniestą, albo pomocnicy ala Kante.

0

Jeszcze Brazylia z 1958 tak grała i MŚ zdobyła to oznacza że ta taktyka wyszła z mody

0

Real Beniteza tak grał xD

0

Wiem, ale na takie rozkminy mnie naszło w to piękne niedzielne południe :)

1

A może taktyka 4-2-4? Dembele na prawej i taki pomocnik w stylu Kante który czyscilby pomoc. Proszę mnie tu nie zabić za tą opinie bo to gadanie czysto teoretyczne. Tak wogóle to ktoś używa takiej taktyki w obecnym futbolu?

2

No to słucham. Wymień jak możesz.

3

Ze świata to Eminem, a z Polski to KęKę.

1

Wiem, że jeszcze okienko się na dobre nie rozkrecilo, ale boję się tego transferowego lata. Od groma plotek, ale te potencjalne transfery...Lima, Kondogbia (to chyba żarty jakieś) i Paulinho, ktory za małą cenę na ławkę mógłby się nadać. Liczę bardzo na transfer Verrattiego, bo Dembele w tym okienku u nas nie będzie. Po prostu jest niepotrzebny. Jeśli PSG nie puści Włocha to jesteśmy w czarnej dupie, bo ewentualny pomocnik który by do nas pasował, to cieszy się szacunkiem i miejscem w składzie Bayernu. Trochę żałuję, że nie postaralismy się o Pogbę. Można było odpuścić Turana, Gomesa i dołożyć do transferu bo Francuz potrafi rozgrywać, uderzyć z dystansu, podryblowac, dabuje(xD) i jest silny. Na dodatek jest młodszy od Verrattiego a cena za nich będzie podobna. Oby nasz zarząd nie zepsuł nam przyszlego sezonu jakimś szrotem. Tego wam i sobie życzę.

0

Paulinho?

0

Ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka :)

0

Poproszę o zrzutke na ten szczytny cel :)

0

Napilbym się wódki xD

0

Jakby ktoś o mojej prababci tak powiedział to bym się wkurzył i to tak porządnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?