FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polsat sobie w kulki leci :/
5
Ja to tak widzę. Mecz się zacznie a na boisko wejdzie kibic. Gdy wejdzie na murawę zdejmie kamuflaż i BAM... Paulinho piłkarzem Barcelony.
0
Dzięki wszystkim za odpowiedzi, kolejny średniak :/
2
Ten Soriano to jakiś warty uwagi?
0
Akurat jego bym zostawił, co do reszty to nie.
5
Spoko, ale co chcesz od Paco? Akurat jak gra to strzela.
0
Nie miałbym nic przeciwko. Dobry i młody piłkarz na pewno by mniej kosztował od Dembele.
7
Szkoda że Legia nie celuje w takich piłkarzy.
0
Jak przyjdzie chociaż jeden z nich za znosna cenę (jak dla mnie max 110 mln)to będzie git bo na ich dwóch naraz nie wierzę :)
0
Czyli zdania są podzielone.
0
@DawidekFCB i @burcioszka
Dzięki za odpowiedzi :)
0
Draxler nadałby się jako następca Iniesty? Pytam bo nie wiem a on chyba jest ŚPO a Coutinho ciężko będzie ściągnąć.
1
W sumie taki typowy Brazylijczyk :)
Żyją pełnią życia.
6
To był wielki talent. Niestety nie udało mu się rozwinąć skrzydeł. Wpakował się w za duże tarapaty.
0
Masz rację, rynek zglupial ale niestety to moze pojsc tylko w jedną stronę.
0
Ale dalej to już średnio.
0
No przecież napisałem ze wolał bardziej do nas trafić.
10
Jakby Vidal i Alba grali po tej samej stronie boiska to byłaby dziura większa niż po uderzeniu meteora w ziemię.
2
Jak sobie przypomnę ile Real zapłacił za Kroosa to jest mi bardzo żal. Rozgrywający światowej klasy za 25 milionów... i jeszcze preferowal nas niż Real, ale oczywiscie zepsulismy sprawę. Szkoda.
P.S Borussia oszalała z ceną Dembele. Chyba będzie trzeba ruszyć po Lemara.
0
Cou albo teraz albo za sezon. Iniesta jeszcze będzie grał a nie mamy rozgrywajacego więc takie są priorytety. Co nie zmienia faktu że Coutinho chętnie bym u nas przywitał :)
0
,,Spadająca gwiazda spełnia sny..."
2
Perfekcjonista widzę :) Ja jak przechodzę grę to nie zwracam uwagi na osiągnięcia czy też platyny.
5
Tak naprawdę wystarczą nam Seri i Dembele. Seri jest rozgrywającym więc kogoś takiego szukamy. A obrona to dawać szansę Marlonowi lub kupić nawet tego Inigo. Więcej od tego zarządu nie oczekuje.
P.S Jak ściągną tylko Paulinho to normalnie popelnie harakiri.
9
Nie no nie przesadzaj ;) Za darmo bys go nie chciał? Nie wierzę
0
Mam dość tego Despacito. Nawet Tvp Info włączyłem 5 minut temu to ta piosenka tam leciała :/
0
Wzajemnie.
0
Co to jest za awatar?
Fuj :/
0
Niestety, nie byłbym zdziwiony. Liczę na to, że fakt ze nie jest naszym zawodnikiem na tą decyzje wpłynie.
6
Mam przynajmniej nadzieję, że na stronie nie będzie artykułów o Neymarze chyba że redakcja odtworzy taką serie artykułów o ex-barcelonistach. Tego Wam i sobie życzę.
4
Z Barceloną jest realniejsza szansa by zgarnąć LM niż z PSG. Poza tym jego transfer to przede wszystkim żądza pieniądza.