0

Polsat sobie w kulki leci :/

5

Ja to tak widzę. Mecz się zacznie a na boisko wejdzie kibic. Gdy wejdzie na murawę zdejmie kamuflaż i BAM... Paulinho piłkarzem Barcelony.

0

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, kolejny średniak :/

2

Ten Soriano to jakiś warty uwagi?

0

Akurat jego bym zostawił, co do reszty to nie.

5

Spoko, ale co chcesz od Paco? Akurat jak gra to strzela.

0

Nie miałbym nic przeciwko. Dobry i młody piłkarz na pewno by mniej kosztował od Dembele.

7

Szkoda że Legia nie celuje w takich piłkarzy.

0

Jak przyjdzie chociaż jeden z nich za znosna cenę (jak dla mnie max 110 mln)to będzie git bo na ich dwóch naraz nie wierzę :)

0

Czyli zdania są podzielone.

0

@DawidekFCB i @burcioszka
Dzięki za odpowiedzi :)

0

Draxler nadałby się jako następca Iniesty? Pytam bo nie wiem a on chyba jest ŚPO a Coutinho ciężko będzie ściągnąć.

1

W sumie taki typowy Brazylijczyk :)
Żyją pełnią życia.

6

To był wielki talent. Niestety nie udało mu się rozwinąć skrzydeł. Wpakował się w za duże tarapaty.

0

Masz rację, rynek zglupial ale niestety to moze pojsc tylko w jedną stronę.

0

Ale dalej to już średnio.

0

No przecież napisałem ze wolał bardziej do nas trafić.

10

Jakby Vidal i Alba grali po tej samej stronie boiska to byłaby dziura większa niż po uderzeniu meteora w ziemię.

2

Jak sobie przypomnę ile Real zapłacił za Kroosa to jest mi bardzo żal. Rozgrywający światowej klasy za 25 milionów... i jeszcze preferowal nas niż Real, ale oczywiscie zepsulismy sprawę. Szkoda.
P.S Borussia oszalała z ceną Dembele. Chyba będzie trzeba ruszyć po Lemara.

0

Cou albo teraz albo za sezon. Iniesta jeszcze będzie grał a nie mamy rozgrywajacego więc takie są priorytety. Co nie zmienia faktu że Coutinho chętnie bym u nas przywitał :)

0

,,Spadająca gwiazda spełnia sny..."

2

Perfekcjonista widzę :) Ja jak przechodzę grę to nie zwracam uwagi na osiągnięcia czy też platyny.

5

Tak naprawdę wystarczą nam Seri i Dembele. Seri jest rozgrywającym więc kogoś takiego szukamy. A obrona to dawać szansę Marlonowi lub kupić nawet tego Inigo. Więcej od tego zarządu nie oczekuje.
P.S Jak ściągną tylko Paulinho to normalnie popelnie harakiri.

9

Nie no nie przesadzaj ;) Za darmo bys go nie chciał? Nie wierzę

0

Mam dość tego Despacito. Nawet Tvp Info włączyłem 5 minut temu to ta piosenka tam leciała :/

0

Wzajemnie.

0

Co to jest za awatar?
Fuj :/

0

Niestety, nie byłbym zdziwiony. Liczę na to, że fakt ze nie jest naszym zawodnikiem na tą decyzje wpłynie.

6

Mam przynajmniej nadzieję, że na stronie nie będzie artykułów o Neymarze chyba że redakcja odtworzy taką serie artykułów o ex-barcelonistach. Tego Wam i sobie życzę.

4

Z Barceloną jest realniejsza szansa by zgarnąć LM niż z PSG. Poza tym jego transfer to przede wszystkim żądza pieniądza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?