22

Wiesz, ktoś mógłby o piłce powiedzieć co może być interesującego w oglądaniu 22 mężczyzn ganiajacych za piłką, jak można każdemu dać po 1 :p

0

Czemu nie? Kroos napewno wiele mógłby zmienić w naszej drewnianej pomocy.

4

Jestem bardzo zadowolony. Kupiliśmy jednego z najlepiej zapowiadających się młodych zawodników na świecie. Teraz trzeba ruszyć po pomocnika, marzeniem byłoby Dembele+Coutinho+Seri i sprzedaż Gomesa, Rakiticia, Rafinhi, Turana oraz wprowadzenie do drużyny młodego Alenii. Jeśli Alenia dostanie swoje szanse to będzie z niego wielki pożytek, w presezonie grał bardzo dobrze. Szkoda tylko, że ten scenariusz jest mało prawdopodobny. Mimo transferu Dembele nie zapominam o #CiaoBartomeu :)

8

Ten to jest dopiero Terminator :D

0

Fichado, jak cudownie to brzmi... ;)

0

Niech grają i wygrywają, bez żadnych kalkulacji. Będą wygrywać to idą do przodu, przegrywają to odpadają.

0

Wziął nagrodę i już sie wypowiada xD

1

Oby mu tylko nie odbijalo jakby (odpukac) chciał gdzieś odejść.

1

Tak, lecz nie zmienia to faktu że on nie jest wart tyle pieniędzy.

0

Nie napalam się, ale zarząd za wiele nie utargował z ceny. Jeśli to prawda z tą oficjalką to i tak za dużo dali. Oby nam się zwrócił w grze i marketingu :)

0

Legio to jest twoja szansa ;))))

2

Ale to PSG piecze po 6-1 :o

0

Tak jak pisałem wcześniej, niech dają pieniądze i arivederci Roma.

0

Zapewne nie poprawią twarzy Suareza w fifie 18? Bo on miał tak źle zrobioną gębę w poprzednich fifach, ze aż to boli kibica Blaugrany, zwłaszcza takiego kogo irytują te detale :)

30

To jest spoko opcja, ale wątpię że zarząd na to wpadnie :/
Raczej plotka.

0

Dzięki za odpowiedź ;)

0

Ma ktoś season passa w Battlefield 1 na ps4? Jak on działa? To się wpisuje jakis kod na PlayStation i czy można kupić podstawkę gry i to dokupić i by to działało? Z góry dziękuję za odpowiedzi bo jestem laikiem w tym temacie i wolę się upewnić.

2

Niech dają 45 milionów i go biorą, jeszcze mu walizki pomogę spakować. On jest transferową pomyłką i stylem tu nie pasuje.

3

Komentarz usunięty

5

Sam nie wiem, równie dobrze mogliby wołać ,, Paprykarze" xD

0

Nie wierzę, że los nas pokaral takimi geniuszami w zarządzie.

1

Obejrzałem sobie skrót z tego spotkania i reakcje Hudsona na obijanie słupków przez Messiego mogłyby wprawić kogoś w zakłopotanie :D

0

Jeszcze nie, ale ma klauzulę i tego nawet nasz zarząd by nie zepsuł ;)

2

Do tej pory nie rozumiem, po co nam Paulinho za takie pieniądze. Cieszę się jednak, że zarząd otworzył oczy i kupił kogoś kto może odmienić nasz styl na lepsze. Brak rozgrywającego był bolesny i transfer Seriego będzie na pewno ok. Zaś cena za Coutinho jest za wysoka, nie jest wart takich pieniędzy. Może przyjdzie ktoś inny np Dele Alli lub Christian Eriksen, albo szanse dostanie Alena? Ma talent tylko trzeba dać mu szansę. Jeszcze Dembele przyjdzie i będzie gitara :)

0

On nie gra nawet a POBIERA pensje. Czy to jest ok? Odpowiedz sobie sam.

0

Nie wiem za bardzo. Byłby tańszy od Dembele, jednak wolałbym Francuza. Nie sądzę aby PSG chciało z nami rozmawiać o Draxlerze, ale jakby był dużo tańszy niż Coutinho/Dembele to można go brać. Mimo wszystko to utalentowany zawodnik.

0

A takie Despacito 3 miliardy.
Nie rozumiem jak to działa.

0

Dzięki za info. Nie wiem czego się po tym albumie spodziewać, ale na pewno go przesłucham :)

2

Biedny męczennik, zawsze ten najbardziej poszkodowany :( :(
A tak poważnie to dobrze mu tak. Było nie pajacować.

0

A zapowiedział ten album, wiadomo kiedy wyjdzie? Bo ostatnio nie jestem na bieżąco.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?