4

W rzeczy samej :) Dziś będzie ,, Rock Obraża sędziów"

4

Remis zadowolilby mnie wczoraj, ale ,,okradzenie" nas z bramki niesamowicie mnie poirytowalo. Valencia nie zasłużyła nawet na 1 punkt, dyspozycja Deulofeu nie wymaga żadnych słów, gość jest tragiczny i potrafi tylko szybko biegać. To za mało jak na FC Barcelonę. Za to Suarez czego się nie dotknie to spali. Mam nadzieję, że wróci do formy bo bez niego będzie bardzo ciężko wygrywać trofea. Liczę także, że sędziowie z wczoraj dostaną jakieś dłuższe wakacje od sedziowania.

6

Wow! Piękne :)

1

Ładnie albo jak to mówią sztos :D

0

Tak samo jest z profilem Liverpoolu.

1

Niee bo nikt już w niego praktycznie nie gra, nie ma kampanii na singlu i bardzo mała zawartość bez wykupywania dodatków.

0

Benzema miał dobre oceny bo nagrywał taśmy

1

Gralem w Battlefronta z 2015 rok, oglądałem gameplaye, recenzje Battlefronta 2 i nie kupuj. Gra nie jest zła ale mikroplatnosci i zalosne grindowanie nie są warte czasu i zachodu.

0

Spoko żarcik taki ;)

1

*Grieztata
:)))

0

Chyba mlodszego Prevca nie było a tak to wszyscy są.

11

Powiem wam drodzy Ramblowicze, że cieszę się z powodu rozpoczęcia sezonu w skokach. Mój drugi ulubiony sport po piłce nożnej. Jednak kiedyś te skoki były lepsze, bardziej zawodnicy charakterystyczni, ale mimo wszystko kocham tą dyscyplinę ;)

5

*komentarz Hajty. Borek komentuje bardzo dobrze ;)

2

Szacun, kontynuuj bo fajnie się to czyta, pozdro ;)

25

No dobra a ile wy macie złotych piłek by go krytykować?
:DD

0

Pytanie do graczy PES 2018. Jak się wchodzi w karierę i wybiera opcję że będą legendy (?) w grze to to będą piłkarze jak np Xavi Rivaldo czy Ronaldinho? Bo jak spróbowałem tego to nie kojarzyłem tych pilkarzy niektórych heh ;)

1

Kurde, są wyniki w tym sezonie ale dopiero teraz czuć totalne odejście od naszego stylu. Trochę to smutne bo czasami gramy stylem Atleti ( mecz z Bilbao). Jestem ciekawy jak to się rozwinie z czasem.

2

Jesień ponura to sobie dodał koloru xD

0

Czemu?

0

Oby to nie był wybuchowy poziom xD
Bez spiny proszę.

2

Eh Lechia frajerzy 0:3 z Koroną xD

0

No to wytłumacz mi po co taka opcja w grze piłkarskiej. No czekam na argumenty.

18

Widzę że świat zmierza w fantastycznym kierunku, w którym inni będą uprzywilejowani a zwykli ludzie nazywani oszołomami. Ciekawe co jeszcze dodadzą np w takiej fifie? Kariera jednym zawodnikiem z tęczowa fryzurą i po operacji płci to jest to!
Co się dzieje na świecie to nie wiem i nie zrozumiem.

6

Ale jak to? To jest religia pokoju, takich podstawowych rzeczy nie wiesz?
:D

0

Jest nieskuteczny, ale myślę, że ,, Stary dobry Suarez" juz niedługo powróci :D
Przynajmniej tego się trzymajmy.

0

Cenne 3 punkty ale martwi mnie Suarez. Zaliczył taki zjazd formy że głowa mała. Na całe szczęście San Mames zaliczone.
Vamos!

2

Messi ma się czego bać.

1

Za Taty grali słabo, mecz z Villarealem i 3-2 po dwóch samobojach i wrzutkach Alvesa mi się przypomina albo porażka z Realem Valiadolid 1-0

14

Na dziewiątce grał Cesc.

3

Hahah Gomes na skrzydle czyli teraz zastąpi nam Neymara? :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?