FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
A to nie mamy o czym dyskutować
Pozdrawiam :)
2
No faktycznie, co z tego ze Real będzie w grze o 3 LM z rzędu :p
6
Nie ma butli tlenowej, nie wziął grupy pomocniczej, i się nie ubezpieczył (państwo musiało płacić za helikopter i akcje ratunkową)
14
Często jak byłem w Tatrach, na skalistych i ostrych szlakach to widziałem panny wchodzące w szpileczkach lub panów w płaskich kapciach, w obu przypadkach bez plecaków i picia. Byli tak samo przygotowani na wejście jak Mackiewicz. Wchodzić na jedną z najwyższych i najcięższych gór na dodatek jeszcze zimą bez butli tlenowej oraz bez zorganizowanej grupy jest niepoważne. Szkoda mi tylko jego rodziny bo jego szanse przeżycia są bardzo nikłe.
0
O to to, akurat zwycięstwa a tym bardziej tak wysokiego się kompletnie nie spodziewałem ;)
9
To już zaszło tak daleko w tym sezonie, że żadna porażka Realu mnie nie dziwi :)))))
0
Życie płata różne figle xDDD
0
Kolejna osoba która się o to pyta
Nie widać? :D
2
Forma Ammanna się zwiększa a olimpiada coraz bliżej. Będzie trzeba na niego uważać. Cieszę się że skacze coraz lepiej ;)
1
Hakuna matata, jak cudownie to brzmi xDD
2
No i oby utrzymał formę do IO, brawo Kamil.
0
Miałem kupować, ale grindowanie wyścigów i mikrotransakcje skutecznie mnie odepchnely. Może jak poprawią to w łatce to się zastanowię, jednak EA ma w dupie graczy i żerują na pieniądze, szkoda.
0
Heh dzięki i wzajemnie ;)
3
Po twoich komentarzach myślałem ze pijesz za Wisłę xD
1
Nie zdziwię się jak wygra, coś jak Biegun kiedyś w Klingentahl.
0
Stare dzieje, to było 10 lat temu ;)
Też czasem tęsknię za tym okresem.
0
Dokładnie, po prostu nie podoba mi się styl jego nowych piosenek. Trzeba liczyć, że reszta płyty będzie dobra ;)
0
Nigdy nie stwierdziłem, że Eminem się kończy, to jest niezmiennie najlepszy raper w historii tylko trochę styl jego muzyki na płycie do mnie nie trafia. Martwi mnie duża liczba utworów nagrywanych np z Edem Sheeranem czy Pink a kiedyś plul na gwiazdki popu, w dodatku najlepiej wychodzily mu piosenki solo.
0
Jak ktoś słucha rapu to pewnie wie, że Eminem wydaje niedługo ,,Revival", zatem posłuchałem ,, Walk on Water" i o ile to jeszcze było w miarę ok, to ,, Untouchable" jest przepełnione polityką, i mi się kompletnie nie spodobało. Zanosi się na to że to będzie kolejny słaby album po ,, Relapse". Mam nadzieje, że Eminem nie rozmieni swojej sławy na drobne takimi albumami.
1
Niesamowite jaka buta była w studiu meczowym Realu. Można było wywnioskować że Borussia to jest jakiś pikus typu Pogoni Szczecin, a to że Real jest w bardzo słabej formie to chyba eksperci zapomnieli. Ronaldo wychwalony pod niebiosa że hohoo.
Szkoda gadać.
0
Nie wiem jak wam ale bardzo spodobał mi się spektakl o marszałku, ciekawie spędziłem czas tylko na końcu trochę smutno mi się zrobiło.
6
To samo, strasznie mnie irytowal, ale piłkarzem był świetnym.
0
Mam nadzieję, ogólnie nie hejtuje Babiarza, po prostu nie pasuje do skoków ;)
0
No nawet taki Eurosport spoko, ale Babiarz nie pasuje do skoków.
6
Posluchalbym sobie w skokach takiego Szaranowicza. Babiarz niestety pierdzieli głupoty.
1
Na rozprawke jak znalazł.
11
Niesamowite, ten dzisiejszy mecz i ostatni z Valencia tak mnie wkur**ły że to mała głowa. Chyba Tebas zaczyna show bo ile oni narobili błędów na naszą niekorzyść: 2 bramki zabrane, kartki z dupy ehh. Oglądanie meczy nawet radości nie sprawia tylko wkurwia
Je**ć sędziów, Tebasa i ten związek sędziowski.
0
Dzisiaj jedną, ale z Valencia tez jedną.
31
Jebac tych sędziów, zamiast 6 będziemy mieli 2 punkty przez nich.
0
Chciałbym aby Polska trafiła do grupy z Hiszpanią. Co to byłby za mecz, ogladalbym z rumiencami na twarzy ale dla równowagi z 3 i 4 koszyka jakieś słabe drużyny np Tunezja i Panama. A według was jak będzie wyglądac nasza grupa?