7

A to nie mamy o czym dyskutować
Pozdrawiam :)

2

No faktycznie, co z tego ze Real będzie w grze o 3 LM z rzędu :p

6

Nie ma butli tlenowej, nie wziął grupy pomocniczej, i się nie ubezpieczył (państwo musiało płacić za helikopter i akcje ratunkową)

14

Często jak byłem w Tatrach, na skalistych i ostrych szlakach to widziałem panny wchodzące w szpileczkach lub panów w płaskich kapciach, w obu przypadkach bez plecaków i picia. Byli tak samo przygotowani na wejście jak Mackiewicz. Wchodzić na jedną z najwyższych i najcięższych gór na dodatek jeszcze zimą bez butli tlenowej oraz bez zorganizowanej grupy jest niepoważne. Szkoda mi tylko jego rodziny bo jego szanse przeżycia są bardzo nikłe.

0

O to to, akurat zwycięstwa a tym bardziej tak wysokiego się kompletnie nie spodziewałem ;)

9

To już zaszło tak daleko w tym sezonie, że żadna porażka Realu mnie nie dziwi :)))))

0

Życie płata różne figle xDDD

0

Kolejna osoba która się o to pyta
Nie widać? :D

2

Forma Ammanna się zwiększa a olimpiada coraz bliżej. Będzie trzeba na niego uważać. Cieszę się że skacze coraz lepiej ;)

1

Hakuna matata, jak cudownie to brzmi xDD

2

No i oby utrzymał formę do IO, brawo Kamil.

0

Miałem kupować, ale grindowanie wyścigów i mikrotransakcje skutecznie mnie odepchnely. Może jak poprawią to w łatce to się zastanowię, jednak EA ma w dupie graczy i żerują na pieniądze, szkoda.

0

Heh dzięki i wzajemnie ;)

3

Po twoich komentarzach myślałem ze pijesz za Wisłę xD

1

Nie zdziwię się jak wygra, coś jak Biegun kiedyś w Klingentahl.

0

Stare dzieje, to było 10 lat temu ;)
Też czasem tęsknię za tym okresem.

0

Dokładnie, po prostu nie podoba mi się styl jego nowych piosenek. Trzeba liczyć, że reszta płyty będzie dobra ;)

0

Nigdy nie stwierdziłem, że Eminem się kończy, to jest niezmiennie najlepszy raper w historii tylko trochę styl jego muzyki na płycie do mnie nie trafia. Martwi mnie duża liczba utworów nagrywanych np z Edem Sheeranem czy Pink a kiedyś plul na gwiazdki popu, w dodatku najlepiej wychodzily mu piosenki solo.

0

Jak ktoś słucha rapu to pewnie wie, że Eminem wydaje niedługo ,,Revival", zatem posłuchałem ,, Walk on Water" i o ile to jeszcze było w miarę ok, to ,, Untouchable" jest przepełnione polityką, i mi się kompletnie nie spodobało. Zanosi się na to że to będzie kolejny słaby album po ,, Relapse". Mam nadzieje, że Eminem nie rozmieni swojej sławy na drobne takimi albumami.

1

Niesamowite jaka buta była w studiu meczowym Realu. Można było wywnioskować że Borussia to jest jakiś pikus typu Pogoni Szczecin, a to że Real jest w bardzo słabej formie to chyba eksperci zapomnieli. Ronaldo wychwalony pod niebiosa że hohoo.
Szkoda gadać.

0

Nie wiem jak wam ale bardzo spodobał mi się spektakl o marszałku, ciekawie spędziłem czas tylko na końcu trochę smutno mi się zrobiło.

6

To samo, strasznie mnie irytowal, ale piłkarzem był świetnym.

0

Mam nadzieję, ogólnie nie hejtuje Babiarza, po prostu nie pasuje do skoków ;)

0

No nawet taki Eurosport spoko, ale Babiarz nie pasuje do skoków.

6

Posluchalbym sobie w skokach takiego Szaranowicza. Babiarz niestety pierdzieli głupoty.

1

Na rozprawke jak znalazł.

11

Niesamowite, ten dzisiejszy mecz i ostatni z Valencia tak mnie wkur**ły że to mała głowa. Chyba Tebas zaczyna show bo ile oni narobili błędów na naszą niekorzyść: 2 bramki zabrane, kartki z dupy ehh. Oglądanie meczy nawet radości nie sprawia tylko wkurwia
Je**ć sędziów, Tebasa i ten związek sędziowski.

0

Dzisiaj jedną, ale z Valencia tez jedną.

31

Jebac tych sędziów, zamiast 6 będziemy mieli 2 punkty przez nich.

0

Chciałbym aby Polska trafiła do grupy z Hiszpanią. Co to byłby za mecz, ogladalbym z rumiencami na twarzy ale dla równowagi z 3 i 4 koszyka jakieś słabe drużyny np Tunezja i Panama. A według was jak będzie wyglądac nasza grupa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?