5

W rzeczy samej ;)
Uważajcie bo może będzie ,,Rock obraża La Ramble" :D

2

Rakitic powinien zostać sprzedany juz w tym okienku. Nic nie wnosi do drużyny, po prostu jego gra to dno. Roberto do pomocy, więcej minut dla Paulinho i Semedo na PO i może to będzie jakoś wyglądać.

0

Już wiadomo kiedy i gdzie odbędzie się gala wręczenia Złotej Piłki?

:D

1

Dobry jest ale nie lubię go i chyba miał spine z Leo (Icardi przespał się z żoną Maxiego Lopeza a to jest przyjaciel Messiego)

3

Wiesz, szklanka jest do połowy pełna, albo szklanka jest do połowy pusta, zależy od punktu widzenia. Jednak myślę, że nie jest aż tak źle. Graliśmy jeden z trudniejszych wyjazdów w lidze i Atletico miało szczęście, że zremisowali. Oczywiście nadal potrzeba transferów (odmłodzenie kadry) ale trzeba być dobrej myśli.

16

Ta cieszynka Suareza poprawiła mi nastrój, jak uciszał Metropolitano :D

1

Gomes zaczyna coś grać jakaś próba dryblingu i walka o każdą piłkę, ale Rakitic to tragedia...

0

Mam tak samo jak ty...

0

W czasie meczu to dziesiątki takich tekstów widzę ;)

21

Ja to niektórych nie rozumiem. Jest okazja by obejrzeć mecz w telewizji, na spokojnie i po ludzku a niektórzy zgrywają honorowych i sprawiedliwych, a później będzie ,, ej dajcie streama błagam" czy ,, podrzućcie linka bo wszystko tnie" itd.
Założę się o rękę ze tak będzie.

0

W sumie czemu nie? Młody z talentem nadalby się do nas ;)

1

Wiśnia jeśli się nie mylę :D

0

W takim ze hajs dla niego jest najważniejszy :)

2

Oby Dembele sprawił, że o Neymarze zapomnimy i tego się trzymajmy ;)

9

Szkoda że głowa nieułożona ;)

13

Zbyt ofensywna pomoc. Byłaby dziura w polu jak po uderzeniu meteorytu.

0

Real Madryt.

9

Jak to nie jesteś postępowy i nowoczesny? XD
A tak na poważnie zgadzam się z tobą.

0

Żeby tylko październikowa łatka tego nie zmieniła ;)

0

Szacun dla was obu. Nie rzucacie słów na wiatr ;)

0

Dobra, stop bo to się źle skończy.

0

Nigdy się nie znajdzie konsensusu bo ludzie są zbyt skrajni i niekompromisowi.

0

Po zobaczeniu poprzednich dyskusji na ten drażliwy temat nie mogę pozbyć się wrazenia, że teraz też wszyscy będą się obrażać, taka sytuacja.

7

Imię z Bierzmowania xDD

0

No to gratuluję bo rozkręciłeś kolejną.

8

No i po co zaczynasz? Jara cię gównoburza, która zaraz pewnie się zacznie? Nie rozumiem niektórych, i tak nikt nie zmieni poglądów, ale do pieca trzeba dorzucić.

0

Jest spoko tylko irytuje mnie głupota piłkarzy(nie podbiegaja do podań itp), poza tym bardzo polecam :D

1

To samo, trochę to irytuje.

0

To w wiadomościach sportowych, a w studio chyba Magiera ale on jest raczej mądry :D

12

Ale się spuszczają nad Cristiano w TVP, o matko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?