FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
W rzeczy samej ;)
Uważajcie bo może będzie ,,Rock obraża La Ramble" :D
2
Rakitic powinien zostać sprzedany juz w tym okienku. Nic nie wnosi do drużyny, po prostu jego gra to dno. Roberto do pomocy, więcej minut dla Paulinho i Semedo na PO i może to będzie jakoś wyglądać.
0
Już wiadomo kiedy i gdzie odbędzie się gala wręczenia Złotej Piłki?
:D
1
Dobry jest ale nie lubię go i chyba miał spine z Leo (Icardi przespał się z żoną Maxiego Lopeza a to jest przyjaciel Messiego)
3
Wiesz, szklanka jest do połowy pełna, albo szklanka jest do połowy pusta, zależy od punktu widzenia. Jednak myślę, że nie jest aż tak źle. Graliśmy jeden z trudniejszych wyjazdów w lidze i Atletico miało szczęście, że zremisowali. Oczywiście nadal potrzeba transferów (odmłodzenie kadry) ale trzeba być dobrej myśli.
16
Ta cieszynka Suareza poprawiła mi nastrój, jak uciszał Metropolitano :D
1
Gomes zaczyna coś grać jakaś próba dryblingu i walka o każdą piłkę, ale Rakitic to tragedia...
0
Mam tak samo jak ty...
0
W czasie meczu to dziesiątki takich tekstów widzę ;)
21
Ja to niektórych nie rozumiem. Jest okazja by obejrzeć mecz w telewizji, na spokojnie i po ludzku a niektórzy zgrywają honorowych i sprawiedliwych, a później będzie ,, ej dajcie streama błagam" czy ,, podrzućcie linka bo wszystko tnie" itd.
Założę się o rękę ze tak będzie.
0
W sumie czemu nie? Młody z talentem nadalby się do nas ;)
1
Wiśnia jeśli się nie mylę :D
0
W takim ze hajs dla niego jest najważniejszy :)
2
Oby Dembele sprawił, że o Neymarze zapomnimy i tego się trzymajmy ;)
9
Szkoda że głowa nieułożona ;)
13
Zbyt ofensywna pomoc. Byłaby dziura w polu jak po uderzeniu meteorytu.
0
Real Madryt.
9
Jak to nie jesteś postępowy i nowoczesny? XD
A tak na poważnie zgadzam się z tobą.
0
Żeby tylko październikowa łatka tego nie zmieniła ;)
0
Szacun dla was obu. Nie rzucacie słów na wiatr ;)
0
Dobra, stop bo to się źle skończy.
0
Nigdy się nie znajdzie konsensusu bo ludzie są zbyt skrajni i niekompromisowi.
0
Po zobaczeniu poprzednich dyskusji na ten drażliwy temat nie mogę pozbyć się wrazenia, że teraz też wszyscy będą się obrażać, taka sytuacja.
7
Imię z Bierzmowania xDD
0
No to gratuluję bo rozkręciłeś kolejną.
8
No i po co zaczynasz? Jara cię gównoburza, która zaraz pewnie się zacznie? Nie rozumiem niektórych, i tak nikt nie zmieni poglądów, ale do pieca trzeba dorzucić.
0
Jest spoko tylko irytuje mnie głupota piłkarzy(nie podbiegaja do podań itp), poza tym bardzo polecam :D
1
To samo, trochę to irytuje.
0
To w wiadomościach sportowych, a w studio chyba Magiera ale on jest raczej mądry :D
12
Ale się spuszczają nad Cristiano w TVP, o matko.