FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Odpusc sobie finał bo znajac życie zwycięzca LM jest juz znany
6
Leo by ich powiozl jak Ramosa w klasyku xD
7
Co za gość, na ciul tą polityke tu wprowadzasz, tak za gownoburzą zatęsknileś?
4
Ze skrajnosci w skrajnosc, to nie mozna dopingowac mocno ale nie robic burd i odpalac rac?
16
No way.
1
Philippe Catinho
0
Oby II WŚ, to bylby kozak
0
To był pilkarz, świetne uzupelnienie skladu Barcelony za Guardioli, bardzo go lubię :)
0
Z ciekawosci podaj przyklad ,,nieladnego" pozegnania bo mi umknal chyba ;)
0
Zwyciestwo w LM jest wazne, ale klubowi takiemu jak wy nie wypada olewac ligi czy pucharu, bo to nie byle jakie Trofeo Bernabeo czy Puchar Gampera, ale teraz rozumiem ze dajecie odpoczac kluczowym pilkarzom przed finalem.
8
,,Znow po tych klubach zonglerka jak De...mbele"
6
Coutinho jest wart kazdego rubla za niego zaplaconego, a Dembele jesli wejdzie w rytm meczowy to bedzie kozakiem.
P.S Valverde plis nie wracaj do 4-4-2
0
W cuda wierzysz chyba, ojciec nim tak kieruje, co się dziwić to przecież Brazylijczyk.
0
Chyba jakaś pomyłka bo Bale cały czas w szpitalu
1
Pójdzie do Madrytu to będą znowu latac swinskie łby i dobrze :)
1
Feliz Cumpleanos :)
2
Mam mieszane uczucia. Valverde gra trochę siermiezna piłkę, ale za to skuteczna i na dodatek wytrwalismy w 10 przeciwko Realowi. Za to nalezy się szacunek. Jednak gdy widzę Dembele marnujacego się na ławce i Coutinho na prawej stronie to mnie szlak trafia. Brazylijczyk na prawej stronie nie daje nawet 50% tego co na lewej flance. Jeszcze trochę i zmarnujemy 250 mln euro jak się to nie zmieni.
1
Wściekł się, aż Ramosa skosil trochę nie w jego stylu
15
A tam szpaler.
2
Koledze chyba chodzilo o formatowanie baterii ale w nowych telefonach nie trzeba tego robic
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak myślę, że gdyby nie konflikt z Guardiola to Ibrahimovic lepiej by sobie poradził na 9 od Villi.
1
Tez go lubiłem, ale wyszło na to że rozegral u nas mniej meczów niz Alexis a statystyki Chilijczyka są lepsze od El Guaje. Trafił do nas za pozno i chyba jest zbyt gloryfikowany ze względu na to ze grał w najlepszej druzynie w historii(2010-2011)
6
Lubiłem Davida Ville, ale wg mnie trochę mu nie wyszło w Barcelonie. Niektórzy stawiają go wyżej od Eto czy Suareza a Hiszpan rozegrał u nas ,,tylko" 77 spotkań i strzelil 33 bramki co daje niezłą średnią ale i tak nie wiem czy był wart wtedy dużej sumy(40 milionów euro). Pierwszy sezon miał bardzo dobry, połowę drugiego stracił z powodu kontuzji a w ostatnim juz nie mógł sie odnaleźć. Niemniej i tak był bardzo dobrym piłkarzem
8
Thiago, brakuje nam takiego piłkarza od odejścia Xaviego
1
Ale ale jak to? Uefalona, Ovrebo, Busquets symulant!
Irytująca rzeczywistość
17
Jak Benzema jest wart max 50
1
Jeszcze była z sezonu 2010-11 ale ta kojarzy mi się najlepiej :)
0
Real wygrał sekstet? Tryplet chociaż wygrali? Kto zadziwial świat tiki taka która zachwycał się każdy? To dzięki pilkarzom takim jak Xavi czy Iniesta Hiszpania wygrała MŚ i ME. To mało?
3
Barcelona Guardioli 2008-2012