FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
EA zabiło ten dodatek powtarzalnym sbc o ikonę, więc jeśli chcesz dobre karty to przepalaj karty na to wyzwanie z ikonami. Sytuacja jest tak popsuta ze kazdy w tym dodatku ma takie składy z Henrym, Pele itp
0
Nie wiem obys mial rację ;)
0
Nie wiem co trzeba miec w bani by co mecz zmieniac zdanie, ludzie ogarnijcie się trochę
1
Dla mnie to całkiem lipny finał. Lubie ogladac radosny futbol a na razie taki sredni ten poziom
0
No i dobrze, walic te catenaccio
0
Wychodzi na to ze nikt nie potrafi i finał będzie Islandia-Iran. Fajnie nie?
0
Nie wszyscy, wolę Neymara bez porównania
0
A Pepe to żyje jeszcze po ataku Benatii?
1
Zaraz Ci powiedzą że to jedyny sposób grania w piłkę i że wolą szachy piłkarskie.
Tak na poważnie jedynym pozytywem tego mundialu jest var, mecze w wiekszosci sa nudne a wyniki niskie. Na dodatek bramki tylko ze stałych fragmentów. Do mistrzostw z Brazylii czy RPA się nie umywają
0
Gość jest z Islandii chyba, jedyne wytłumaczenie
1
No to napisałem że zagrał słabo, a Sampaoli to dupa a nie trener
0
Nie no czasem warto, ale na pewno nie teraz
5
Widzę, niektorzy pod kryptonimem fani Barcy a tak naprawdę biała strona mocy
5
Nawet nie warto wchodzic na fb bo ludziom się w głowach poprzewracało i tylko plują jadem na Messiego, który zagrał słabo ale z kim on ma grać? On musi sobie sam podac, asystowac, rozgrywac i strzelać a i tak doprowadził ich do 3 finałów. Ronaldo narazie gra swietnie ale juz wszyscy po meczu z Hiszpania zmienili retorykę i to niby on jest G.O.A.T, śmiesznie a gdzie był CR7 w czasie poprzednich mundiali?
Tyle szczęścia ile ma Ronaldo to czasami wykracza poza skalę
3
Skamieliny, ta ta ta xDDDD
1
Dostanie wsparcie jak u nas Thiago Cionek.
1
No nikt na poważnie tego nie wezmie xD
Żeby nie było Modric jest świetny ale nie przesadzajmy
2
Od Argentyny to on kopa w dupe dostanie a nie wsparcie :/
0
No chyba nieliczna opinia od Madridisty z która sie zgadzam
Szanuje
2
Pewnie jeszcze mundial, to by było za dużo
0
Pewnie jeszcze to Portugalia wygra mundial, wtedy chyba bym od piłki odpoczal
1
Najgorzej bo będzie gruby jak Higuain xD
1
Co drugi to Madridista i na stronie Barcelony siedzą xDDDDD
1
Ej mam obawy serio żeby go to nie przytloczylo za bardzo, boje się ze tego nie udzwignie i zrobi jakaś głupotę, obym się mylił
7
Messi zaraz ich tam pobije, nie widzialem go az tak wkurzonego
0
Chyba koniec mundialu dla nich
0
Maciej ,,presja" Iwański
0
Chciałbym by było inaczej ale Chorwacja ich rozwali. Jak widze ich przestraszone i załamane twarze to naprawdę nie wierze w dobry wynik
1
Messi wygląda na lekko zalamanego
0
Zobaczymy jak to będzie, przeciez nie zapomnieli jak się gra w piłkę ;)