0

EA zabiło ten dodatek powtarzalnym sbc o ikonę, więc jeśli chcesz dobre karty to przepalaj karty na to wyzwanie z ikonami. Sytuacja jest tak popsuta ze kazdy w tym dodatku ma takie składy z Henrym, Pele itp

0

Nie wiem obys mial rację ;)

0

Nie wiem co trzeba miec w bani by co mecz zmieniac zdanie, ludzie ogarnijcie się trochę

1

Dla mnie to całkiem lipny finał. Lubie ogladac radosny futbol a na razie taki sredni ten poziom

0

No i dobrze, walic te catenaccio

0

Wychodzi na to ze nikt nie potrafi i finał będzie Islandia-Iran. Fajnie nie?

0

Nie wszyscy, wolę Neymara bez porównania

0

A Pepe to żyje jeszcze po ataku Benatii?

1

Zaraz Ci powiedzą że to jedyny sposób grania w piłkę i że wolą szachy piłkarskie.
Tak na poważnie jedynym pozytywem tego mundialu jest var, mecze w wiekszosci sa nudne a wyniki niskie. Na dodatek bramki tylko ze stałych fragmentów. Do mistrzostw z Brazylii czy RPA się nie umywają

0

Gość jest z Islandii chyba, jedyne wytłumaczenie

1

No to napisałem że zagrał słabo, a Sampaoli to dupa a nie trener

0

Nie no czasem warto, ale na pewno nie teraz

5

Widzę, niektorzy pod kryptonimem fani Barcy a tak naprawdę biała strona mocy

5

Nawet nie warto wchodzic na fb bo ludziom się w głowach poprzewracało i tylko plują jadem na Messiego, który zagrał słabo ale z kim on ma grać? On musi sobie sam podac, asystowac, rozgrywac i strzelać a i tak doprowadził ich do 3 finałów. Ronaldo narazie gra swietnie ale juz wszyscy po meczu z Hiszpania zmienili retorykę i to niby on jest G.O.A.T, śmiesznie a gdzie był CR7 w czasie poprzednich mundiali?
Tyle szczęścia ile ma Ronaldo to czasami wykracza poza skalę

3

Skamieliny, ta ta ta xDDDD

1

Dostanie wsparcie jak u nas Thiago Cionek.

1

No nikt na poważnie tego nie wezmie xD
Żeby nie było Modric jest świetny ale nie przesadzajmy

2

Od Argentyny to on kopa w dupe dostanie a nie wsparcie :/

0

No chyba nieliczna opinia od Madridisty z która sie zgadzam
Szanuje

2

Pewnie jeszcze mundial, to by było za dużo

0

Pewnie jeszcze to Portugalia wygra mundial, wtedy chyba bym od piłki odpoczal

1

Najgorzej bo będzie gruby jak Higuain xD

1

Co drugi to Madridista i na stronie Barcelony siedzą xDDDDD

1

Ej mam obawy serio żeby go to nie przytloczylo za bardzo, boje się ze tego nie udzwignie i zrobi jakaś głupotę, obym się mylił

7

Messi zaraz ich tam pobije, nie widzialem go az tak wkurzonego

0

Chyba koniec mundialu dla nich

0

Maciej ,,presja" Iwański

0

Chciałbym by było inaczej ale Chorwacja ich rozwali. Jak widze ich przestraszone i załamane twarze to naprawdę nie wierze w dobry wynik

1

Messi wygląda na lekko zalamanego

0

Zobaczymy jak to będzie, przeciez nie zapomnieli jak się gra w piłkę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?