FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
Mówcie ze jestem gimbem, dzieciakiem czy kimkolwiek innym ale mi po prostu szkoda Leo. Tyle szans na zwyciestwo w jakimkolwiek finale a i tak zabrakło. Szkoda.
0
Z tym nickiem to długo tu nie posiedzisz :p
0
Gosc jest trollem a wy odpisujecie xD
1
Powinien zostac i zakonczyc po Copa America 2019
7
Swoją drogą ilu ukrytych białych wojowników sie na stronie ujawniło to nawet palców na rękach mi zabraknie by ich zliczyc.
2
Niektorym juz szajba odbiła
6
Messi cos próbował, grał średnio ale teraz to wychodzi ze jego wina ze obrona kuleje, nie przesadzajmy
2
Kto Ci nagadał takich bzdur? Studio tvp?
20
Oni nie przestana z tym trenerem Messim szkoda słów
2
Problemy z psychiką xDDDDDDDDDDD
8
Żyją w innym świecie, niektorzy jeszcze nad Ronaldo nie skonczyli sie spuszczac a minęło sporo czasu
1
*zapowiedz meczu Argentyny z Francja*
Sunacy po swoje Francuzi zmierzą się z Argentyną Leo Messiego. Czy Argentyńczycy wykorzystali już swój limit szczęścia?
Na euro o Portugalii takich tekstów nie słyszałem
0
To wprowadza w taką irytację ze nie mogę, a o byle co to sie nie denerwuje
18
Dajmy grać Semedo a nie pozalujemy
0
Pisząc bielsi miałem na myśli Madridistów
1
,,bielsi" Polacy się smucą :p.
1
Dokładnie.
0
Portugalia miała farta i turniej wygrała wiec co za problem?
1
To chyba ty ślepy jestes albo sądząc po nicku to bronisz rodaka w żółtej koszulce
0
Jak Nigeria nic nie gra tylko karny z dupy xDD
0
Ten wczoraj z dupy ale wczesniej w meczu był karny to nie gwizdnal :v
0
Będzie jak z Islandia, naprawde wszystkie mecze idą nie po mojej mysli to jest niepojęte
0
Po wojaku chyba.
0
Tak.
5
To tak przypomina to pieprzone euro 2016 że ja nie mogę
0
Nie powiesz mi ze takie łatwe drabinki jak na euro 2016 czy teraz i jeszcze to wyjscie z 3 miejsca w grupie to nie fart
6
Tylko ze to nie żart :/
12
Niech mi ktos powie ze oni szczęścia nie mają
0
Szkoda :/
0
Właśnie nie wiem czy im wszystkim sie w głowach pomieszalo, najpierw mówią ze kiedys byl egzekutorem a teraz rozgrywa, no chyba jest na odwrót ale czego ja oczekuje od gosci którzy pewnie ani jednego meczu Realu nie widzieli