FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Widać ze Mbappe to fan Ronaldo i gra z Neymarem w jednym klubie :p
4
Messi 3 finały w tym dwa z Copa America i finał mundialu, ponadto nagroda dla najlepszego gracza mistrzostw świata
Mało?
0
No to jazda Belgia.
5
Absolutnie sie to nie odbije.
0
U nas tez przez ten czas zredukowano dług klubu.
5
O nie, najgorszy mozliwy bo żadnego kraju nie lubie :p
0
Nie, Ronaldo do Realu lub Neymar do P$G
0
Ale ostatni raz udało mu sie chyba w 2015 roku więc jakis czas temu
0
Ja już mam wywalone co kto pisze i myśli, najważniejsze ze kto piłkę ogląda ten wie kto jest najlepszy
1
Akurat w lidze Ronaldo nie zgarnial Pichichi
0
Nie no w ogóle ceny nie skoczą, nie bądźcie naiwni, albo wybuli albo nic nie kupi
0
Matko wieszczu uspokoj sie.
0
,,Nie odejdzie, zobaczysz"
XDDDDDDD
52
Pozdrawiam uzytkownika Junngeas ktory jeszcze dzis dałby sobie rękę uciąć...
0
No i gitara ;)
1
Można już pisać Ciao Cristiano?
0
Zdrajca.
1
Już dzwoniłem do niego i powiedział ze poczeka na przystanku przy Allianz Arena
11
Dobra, mam pojemną taczkę, jedzie ktoś ze mną do Barcelony?
0
To chyba kazdy wie
0
Znaczy bez przesady, mnie nie urzekł ale nie jest taki słaby chyba
10
Paulinho młodszy i bardziej perspektywiczny :D
0
Arthur, Rabiot i Willian i bedzie ciut mniej zajebiscie
8
On 50 mln nie jest wart, straszny zjazd zrobił od odejścia z Realu
2
Guess who's back :)
0
Fantastycznie się ogląda takie niespodzianki, po prostu miód na oczy
5
To juz nie jest śmieszne :/
5
W obecnej formie Suarez tez miałby problem być w top 5 :/
7
Jakby tak to się skończyło to wyjdzie na pajaca, robic taką szopkę za hajs
0
Mnie nie obchodziła juz od dawna ale rozumiem do czego pijesz