3

Widać ze Mbappe to fan Ronaldo i gra z Neymarem w jednym klubie :p

4

Messi 3 finały w tym dwa z Copa America i finał mundialu, ponadto nagroda dla najlepszego gracza mistrzostw świata
Mało?

0

No to jazda Belgia.

5

Absolutnie sie to nie odbije.

0

U nas tez przez ten czas zredukowano dług klubu.

5

O nie, najgorszy mozliwy bo żadnego kraju nie lubie :p

0

Nie, Ronaldo do Realu lub Neymar do P$G

0

Ale ostatni raz udało mu sie chyba w 2015 roku więc jakis czas temu

0

Ja już mam wywalone co kto pisze i myśli, najważniejsze ze kto piłkę ogląda ten wie kto jest najlepszy

1

Akurat w lidze Ronaldo nie zgarnial Pichichi

0

Nie no w ogóle ceny nie skoczą, nie bądźcie naiwni, albo wybuli albo nic nie kupi

0

Matko wieszczu uspokoj sie.

0

,,Nie odejdzie, zobaczysz"
XDDDDDDD

52

Pozdrawiam uzytkownika Junngeas ktory jeszcze dzis dałby sobie rękę uciąć...

0

No i gitara ;)

1

Można już pisać Ciao Cristiano?

0

Zdrajca.

1

Już dzwoniłem do niego i powiedział ze poczeka na przystanku przy Allianz Arena

11

Dobra, mam pojemną taczkę, jedzie ktoś ze mną do Barcelony?

0

To chyba kazdy wie

0

Znaczy bez przesady, mnie nie urzekł ale nie jest taki słaby chyba

10

Paulinho młodszy i bardziej perspektywiczny :D

0

Arthur, Rabiot i Willian i bedzie ciut mniej zajebiscie

8

On 50 mln nie jest wart, straszny zjazd zrobił od odejścia z Realu

2

Guess who's back :)

0

Fantastycznie się ogląda takie niespodzianki, po prostu miód na oczy

5

To juz nie jest śmieszne :/

5

W obecnej formie Suarez tez miałby problem być w top 5 :/

7

Jakby tak to się skończyło to wyjdzie na pajaca, robic taką szopkę za hajs

0

Mnie nie obchodziła juz od dawna ale rozumiem do czego pijesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?