0

Pewnie tak ale w praktycznie kazdym takim meczu jest niespodzianka

0

Opóźniony.

1

Może, nie interesuje mnie to zbytnio

4

No i to wystarczy, żeby Hala dzieci wyszły z jaskin

8

Troll, nie ma sensu dyskutowac przejrzyj sobie jego komentarze

1

Jak to się dzieje, ze drużyny ktore są wyraznie słabsze od np Francji stawiają im się i nawet wyglądają lepiej i to nie jest pojedynczy przypadek bo praktycznie tak jest przez caly turniej(Szwajcaria, Meksyk, Islandia, Iran, Australia, Japonia)

5

Tak jak mówiłem Polacy rodacy najlepsi xD

9

You have one job Marciniak

2

Jak na razie wg mnie mistrzostwa w RPA i Brazylii były o wiele lepsze od obecnych. Mam nadzieję ze z czasem się rozkręca

0

No i dobrze jazda z nimi

0

No a gdzie są teraz Węgry w piłce

0

Czyli wolicie oglądać walenie głową w mur zamiast otwartej piłki? Jeśli tak to nie mam nic do napisania.
Do @Pajmon tez to kieruje

7

Przeciez tego sie ogladac nie da. Islandia z Iranem parkują boeinga 737 i nawet najlepsi nie potrafią się temu przeciwstawić. Tragedia, po prostu antyfutbol.

12

Komentarz usunięty

1

Przecież napisał prawdę, Pepe jest kutasem

8

Lineker się nie pierdzieli widze ;)

1

,,Portugalia to mała mentalność, dla mnie nic nie osiągną"
Cristiano Ronaldo 2k18

0

Po prostu jakby fan Realu i Cristiano spuscil sie i napisał scenariusz, tak to wygląda. Zawsze sie konczy happy endem

0

No jak ją lubic xDDDDD

1

Co ty, zarabisty jest.

0

Chyba Paluch przed meczem to Portugalii śpiewał ,,Szaman Szaman"

24

Dobrze ze na mundial ich nie potrafił poprowadzic
:/

0

Jestem pewien ze to wygrają, w ostatnich latach wszystko im wychodzi nawet jak grają gowno

1

Ja reprezentuje Papue Nową Gwineę ;)

0

Moja opinia, uszanuj ją bo do twojej nic nie mam

1

Stadion Narodowy? :D
Dawaj dzisiaj

1

Przerzuce sie na ping pong, w tym przynajmniej jestem dobry i to lubie, walic tą Portugalie i ten Real

5

Serio, to wyglada jak jakis scenariusz pisany przez fana Realu i Portugalii

52

Mam nieodparte wrazenie, ze Portugalia znowu wygra turniej, w jakich czasach zyjemy xDDD

0

13 goli Fontaine'a chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?