FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie tak ale w praktycznie kazdym takim meczu jest niespodzianka
0
Opóźniony.
1
Może, nie interesuje mnie to zbytnio
4
No i to wystarczy, żeby Hala dzieci wyszły z jaskin
8
Troll, nie ma sensu dyskutowac przejrzyj sobie jego komentarze
1
Jak to się dzieje, ze drużyny ktore są wyraznie słabsze od np Francji stawiają im się i nawet wyglądają lepiej i to nie jest pojedynczy przypadek bo praktycznie tak jest przez caly turniej(Szwajcaria, Meksyk, Islandia, Iran, Australia, Japonia)
5
Tak jak mówiłem Polacy rodacy najlepsi xD
9
You have one job Marciniak
2
Jak na razie wg mnie mistrzostwa w RPA i Brazylii były o wiele lepsze od obecnych. Mam nadzieję ze z czasem się rozkręca
0
No i dobrze jazda z nimi
0
No a gdzie są teraz Węgry w piłce
0
Czyli wolicie oglądać walenie głową w mur zamiast otwartej piłki? Jeśli tak to nie mam nic do napisania.
Do @Pajmon tez to kieruje
7
Przeciez tego sie ogladac nie da. Islandia z Iranem parkują boeinga 737 i nawet najlepsi nie potrafią się temu przeciwstawić. Tragedia, po prostu antyfutbol.
12
Komentarz usunięty
1
Przecież napisał prawdę, Pepe jest kutasem
8
Lineker się nie pierdzieli widze ;)
1
,,Portugalia to mała mentalność, dla mnie nic nie osiągną"
Cristiano Ronaldo 2k18
0
Po prostu jakby fan Realu i Cristiano spuscil sie i napisał scenariusz, tak to wygląda. Zawsze sie konczy happy endem
0
No jak ją lubic xDDDDD
1
Co ty, zarabisty jest.
0
Chyba Paluch przed meczem to Portugalii śpiewał ,,Szaman Szaman"
24
Dobrze ze na mundial ich nie potrafił poprowadzic
:/
0
Jestem pewien ze to wygrają, w ostatnich latach wszystko im wychodzi nawet jak grają gowno
1
Ja reprezentuje Papue Nową Gwineę ;)
0
Moja opinia, uszanuj ją bo do twojej nic nie mam
1
Stadion Narodowy? :D
Dawaj dzisiaj
1
Przerzuce sie na ping pong, w tym przynajmniej jestem dobry i to lubie, walic tą Portugalie i ten Real
5
Serio, to wyglada jak jakis scenariusz pisany przez fana Realu i Portugalii
52
Mam nieodparte wrazenie, ze Portugalia znowu wygra turniej, w jakich czasach zyjemy xDDD
0
13 goli Fontaine'a chyba