FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra, niedaleko ma ale ma
7
Nienawidze go, no ale jest dobry. Jednak do Messiego i tak mu daleko ;)
1
No chyba nie.
5
No ale przeciez on w ogole sie Messim nie przejmuje. Wlasnie widac
0
Pewnie spotkanie biznesowe xD
3
Musiałbyś 80% piłkarzy przetrącic
3
Witsel wtf.
0
Niepoważne, czyli nie można juz badac rynku i transferów robic? Żałosne
0
Szybko prosto pobiegł? Brawo!
Tak w skrócie xD
1
Radosław ,,brawo" Gilewicz
1
Znowu niektorym odbija
1
W Szpaku młoda krew płynie xDDDD
0
Ok dzięki.
0
Podsylal tu ktos mundialowego patcha do pesa 2018, mógłby ktoś podesłać jeszcze raz?
1
Słyszałeś kiedyś o Phillipe Catinho? XD
1
To wtedy współczuję :D
15
Ale śmiesznie normalnie boki zrywac
0
Doskonała poezja
1
Smiechłem xDDD
1
Bo jestesmy lepsi od Islandii
3
Warto wspomniec o Cristiano Ronaldo, to jest po prostu maszyna.
W każdym komentarzu Iwańskiego to jest xD
1
Każdy ciśnie po Messim i Neymarze ze nic nie pokazali z teoretycznie słabymi drużynami a Ronaldo strzelił hattricka z Hiszpania. Jest jednak pewien ważny fakt. Hiszpanie nie grali autobusem, za to Islandia czy Szwajcaria(w mniejszym stopniu ale jednak) grali przez co dużo ciężej było im strzelic gola. A przecież Portugalia na euro grała z Islandia tez zagrali srednio a Ronaldo zmarnował karnego, określając po meczu ze Islandia jest drużyną małej mentalności. Niektórym od tego hattricka się w głowach poprzewracało i zmieniają zdanie co chwile. Strach pomyslec co będzie w następnych kolejkach. Może się okaże że Peszko>Neymar bo więcej wódki obali xD
5
Hiszpania grała pięknie, tylko gre w obronie muszą poprawic
1
Gorzej niż źle.
5
Bo to w zasadzie dobry człowiek jest :)
A na poważnie jest wart kazdego funta za niego zapłaconego
6
Nawet mnie nie denerwuj xD
6
No to styl tak, też sie zgadzam
40
Są bardzo dobrymi pilkarzami, szanuje ich ale do poziomu Xaviego i Iniesty im brakuje
3
Wracając do Argentyny, mam przeczucie ze mogą jeszcze wiele zdzialac, naprawde nie wygladali zle ale zabrakło szczęścia. Chorwacja i Nigeria raczej takim autobusem nie zagra a to da im szanse byle wystawil Pavona i Banege bo wniesli duzo więcej niż Di Maria i Biglia
2
Ta, szkoda ze Otylii Jędrzejczak nie zaprosili xD