0

Dobra, niedaleko ma ale ma

7

Nienawidze go, no ale jest dobry. Jednak do Messiego i tak mu daleko ;)

1

No chyba nie.

5

No ale przeciez on w ogole sie Messim nie przejmuje. Wlasnie widac

0

Pewnie spotkanie biznesowe xD

3

Musiałbyś 80% piłkarzy przetrącic

3

Witsel wtf.

0

Niepoważne, czyli nie można juz badac rynku i transferów robic? Żałosne

0

Szybko prosto pobiegł? Brawo!
Tak w skrócie xD

1

Radosław ,,brawo" Gilewicz

1

Znowu niektorym odbija

1

W Szpaku młoda krew płynie xDDDD

0

Ok dzięki.

0

Podsylal tu ktos mundialowego patcha do pesa 2018, mógłby ktoś podesłać jeszcze raz?

1

Słyszałeś kiedyś o Phillipe Catinho? XD

1

To wtedy współczuję :D

15

Ale śmiesznie normalnie boki zrywac

0

Doskonała poezja

1

Smiechłem xDDD

1

Bo jestesmy lepsi od Islandii

3

Warto wspomniec o Cristiano Ronaldo, to jest po prostu maszyna.
W każdym komentarzu Iwańskiego to jest xD

1

Każdy ciśnie po Messim i Neymarze ze nic nie pokazali z teoretycznie słabymi drużynami a Ronaldo strzelił hattricka z Hiszpania. Jest jednak pewien ważny fakt. Hiszpanie nie grali autobusem, za to Islandia czy Szwajcaria(w mniejszym stopniu ale jednak) grali przez co dużo ciężej było im strzelic gola. A przecież Portugalia na euro grała z Islandia tez zagrali srednio a Ronaldo zmarnował karnego, określając po meczu ze Islandia jest drużyną małej mentalności. Niektórym od tego hattricka się w głowach poprzewracało i zmieniają zdanie co chwile. Strach pomyslec co będzie w następnych kolejkach. Może się okaże że Peszko>Neymar bo więcej wódki obali xD

5

Hiszpania grała pięknie, tylko gre w obronie muszą poprawic

1

Gorzej niż źle.

5

Bo to w zasadzie dobry człowiek jest :)
A na poważnie jest wart kazdego funta za niego zapłaconego

6

Nawet mnie nie denerwuj xD

6

No to styl tak, też sie zgadzam

40

Są bardzo dobrymi pilkarzami, szanuje ich ale do poziomu Xaviego i Iniesty im brakuje

3

Wracając do Argentyny, mam przeczucie ze mogą jeszcze wiele zdzialac, naprawde nie wygladali zle ale zabrakło szczęścia. Chorwacja i Nigeria raczej takim autobusem nie zagra a to da im szanse byle wystawil Pavona i Banege bo wniesli duzo więcej niż Di Maria i Biglia

2

Ta, szkoda ze Otylii Jędrzejczak nie zaprosili xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?