FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
I ten gosc co w studiu przed meczem Argentyny cały czas gadał ,,nie zapominajmy o CRISTIANO RONALDO" XD
16
Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz, i pozniej wychodzą takie głupoty
1
On się spalił po tym karnym
7
Widze ze niektorym sie cos w głowę stało
3
Niestety ale zwalił i to konkretnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Taktyka czy nie, gra Mourinho mnie brzydzi i to co Islandia pokazuje tez
0
No bo my jako kibice Barcelony KOCHAMY Real Madryt.
0
Styl taki sam.
6
Dziwię się niektórym, tak to mówią że fuj autobus, Mourinho a jak gra Islandia z tramwajem i airbusem w bramce to hmm super, swietnie grają.
Jedni i drugie to antyfutbol
2
To jest karny jak nic
5
Caballero quality content
0
Jasne.
0
Mam złe przeczucia co do tego meczu
1
Ale liza mu dupsko matko
1
Daj sobie spokój, debilowi nie przetłumaczysz.
57
Stary, chyba jestes ostatni ktoremu by można było zarzucic brak oddania Barcelonie
0
To rzuc znajomosc bo nie wie co mowi.
1
Jesli nie oglada piłki to nie zrozumie, całokształtem jest lepszy po prostu strzela asystuje rozgrywa. Maszyna
0
Mówię wam, bedzie jak na euro
1
Pogrzalo Cię?
0
No to jesli tak bardzo trzeba napastnika to może Martial? Sam od dluzszego czasu chce odejsc z United. Umiejetnosci posiada i byłby skłonny przyjść
1
No cóż trzymam kciuki za De Jonga
0
Coz więcej powiedzieć, tak jak pisałem odwalal cyrki i tylko potwierdził ze nie zasluguje by przejść do nas. Na przyszłość trzeba dawac grac Alcacerowi bo naprawdę on prezentuje niezły poziom
0
Z całym szacunkiem, o ile Griezmanna w miarę lubie to odwala takie głupoty że naprawdę szkoda na to słów.
P.S Całkiem spoko bramka Czeryszewa
1
Na euro było to samo gadanie a skończyło się jak skończyło. Mam nadzieję, że tym razem ich szczęście się odwróci.
4
Czy wy też nie mozecie się doczekac rozpoczęcia mundialu? Aż mnie nosi od kilku dni, im bliżej tym bardziej się cieszę, jednak takie turnieje maja magię.
0
Nie no Pique jest świetny ale Carles to jest najlepszy z najlepszych, to topka jak Maldini czy Desailly
4
Tylko co z tego ogromu jak to są ligi pokroju portugalskiej, szwajcarskiej, rosyjskiej,duńskiej itp
Co prawda mają jeszcze 2 dodac ale na razie nie odkrywaja kart
29
Przecież Uefa nie da sankcji swoim :))