13

I ten gosc co w studiu przed meczem Argentyny cały czas gadał ,,nie zapominajmy o CRISTIANO RONALDO" XD

16

Jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz, i pozniej wychodzą takie głupoty

1

On się spalił po tym karnym

7

Widze ze niektorym sie cos w głowę stało

3

Niestety ale zwalił i to konkretnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Taktyka czy nie, gra Mourinho mnie brzydzi i to co Islandia pokazuje tez

0

No bo my jako kibice Barcelony KOCHAMY Real Madryt.

0

Styl taki sam.

6

Dziwię się niektórym, tak to mówią że fuj autobus, Mourinho a jak gra Islandia z tramwajem i airbusem w bramce to hmm super, swietnie grają.
Jedni i drugie to antyfutbol

2

To jest karny jak nic

5

Caballero quality content

0

Jasne.

0

Mam złe przeczucia co do tego meczu

1

Ale liza mu dupsko matko

1

Daj sobie spokój, debilowi nie przetłumaczysz.

57

Stary, chyba jestes ostatni ktoremu by można było zarzucic brak oddania Barcelonie

0

To rzuc znajomosc bo nie wie co mowi.

1

Jesli nie oglada piłki to nie zrozumie, całokształtem jest lepszy po prostu strzela asystuje rozgrywa. Maszyna

0

Mówię wam, bedzie jak na euro

1

Pogrzalo Cię?

0

No to jesli tak bardzo trzeba napastnika to może Martial? Sam od dluzszego czasu chce odejsc z United. Umiejetnosci posiada i byłby skłonny przyjść

1

No cóż trzymam kciuki za De Jonga

0

Coz więcej powiedzieć, tak jak pisałem odwalal cyrki i tylko potwierdził ze nie zasluguje by przejść do nas. Na przyszłość trzeba dawac grac Alcacerowi bo naprawdę on prezentuje niezły poziom

0

Z całym szacunkiem, o ile Griezmanna w miarę lubie to odwala takie głupoty że naprawdę szkoda na to słów.
P.S Całkiem spoko bramka Czeryszewa

1

Na euro było to samo gadanie a skończyło się jak skończyło. Mam nadzieję, że tym razem ich szczęście się odwróci.

4

Czy wy też nie mozecie się doczekac rozpoczęcia mundialu? Aż mnie nosi od kilku dni, im bliżej tym bardziej się cieszę, jednak takie turnieje maja magię.

0

Nie no Pique jest świetny ale Carles to jest najlepszy z najlepszych, to topka jak Maldini czy Desailly

4

Tylko co z tego ogromu jak to są ligi pokroju portugalskiej, szwajcarskiej, rosyjskiej,duńskiej itp
Co prawda mają jeszcze 2 dodac ale na razie nie odkrywaja kart

29

Przecież Uefa nie da sankcji swoim :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?