FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety, 3 LM jest w drodze, Liverpool nie da sobie rady z nimi zwlaszcza z taką obroną itp
Znowu dupa boli bo Real gra tak nieładnie że oczy bolą
0
Czysto teoretycznie, wg was James pasowałby do Barcelony?
1
Chyba skończył się nam pierwokup Manolasa
13
Guti? Roncero?
1
Powiem tak, zważywszy na początek sezonu i pesymizmy wtedy wygłaszane i fakt, że w przeszłości Barcelona miała tragiczne sezony(2002-2003) to ewentualny dublet będzie sukcesem. Szkoda tylko ze w LM nie idzie, mam nadzieję, że damy Iniescie takie pożegnanie na jakie zasługuje.
1
W Pesie multi słabe i te losowania z piłek zawsze srebrne wychodzą xD
2
No to masz więcej doswiadczenia z Pesem niż ja lat na karku :)))
4
To był Sergi Guardiola.
Edit: on miał przejść do Barcy B
1
Ah pogralbym sobie Xavim i całą resztą w nowszych fifach
0
No właśnie ja kupilem Pesa 18 i ostatnią wersje z LM kupiłem. Pes nie jest zły ale fifa bardziej mi podchodzi :)
0
Pytanie do graczy fify, pesa. Co sądzicie o straceniu przez Konami praw do LM i LE? Gwóźdź do trumny Pesa czy zbytnio przesadzona opinia? Ja żałuję że w fifie Camp Nou nie ma, granie na El Libertador po jakimś czasie nudzi.
0
To niezłe zmiany u Valverde.
1
Radomiak gra ładny futbol, jest nadzieja
5
2 ostatnie lata go nauczyły ze w LM Real nie daje dupy
0
Xavi po sezonie będzie kończył karierę i zostanie trenerem, w nim nadzieja że przyjdzie i przywróci nam ładny futbol. Po tym blamażu zwatpilem w Valverde i zależnie od tego jak skończymy sezon, tak powinnismy zdecydować czy Ernesto zostawić czy nie.
0
Jeszcze jak :)))))
0
No, remis to najlepszy wynik bo Real traci punkty i Atleti :)
1
Dziekuje bardzo ;)
0
Ramblowicze, podacie cieszynke Messiego z Realem(tą z grudnia) w full hd na tapetę? Zmienilem telefon i nie mogę takowej znaleźć :)
2
Taaa, prima aprilis ;)
0
Czas dokonac pewnych zmian w tej grze :))
0
Ok wezmę pod uwagę, dzięki :)
0
Od dawna wiedziałem, że transmisje są nielegalne ale teraz to znikają lawinowo dlatego pytam.
0
Ramblowicze, gdzie oglądacie mecze w internecie? Potrzebuje na ekstraklasę xD
0
U mnie chcą zostać raperami xD
0
Jak to możliwe ze to złapałes? XD
0
No, nie zgodzę się ze bije Małysza na głowę. Jak dla mnie Małysz jest lepszy od Kamila.
2
Faktycznie, beka w ciul.
0
Rozumiem tok myślenia, ale jestem za każdym kto gra przeciwko Realowi, to silniejsze ode mnie :D
0
Akurat Kękę dobrze rapuje, ,, Trzecie Rzeczy" to była jedna z najlepszych płyt na Polskiej scenie rapu ostatnimi czasy.