0

Niestety, 3 LM jest w drodze, Liverpool nie da sobie rady z nimi zwlaszcza z taką obroną itp
Znowu dupa boli bo Real gra tak nieładnie że oczy bolą

0

Czysto teoretycznie, wg was James pasowałby do Barcelony?

1

Chyba skończył się nam pierwokup Manolasa

13

Guti? Roncero?

1

Powiem tak, zważywszy na początek sezonu i pesymizmy wtedy wygłaszane i fakt, że w przeszłości Barcelona miała tragiczne sezony(2002-2003) to ewentualny dublet będzie sukcesem. Szkoda tylko ze w LM nie idzie, mam nadzieję, że damy Iniescie takie pożegnanie na jakie zasługuje.

1

W Pesie multi słabe i te losowania z piłek zawsze srebrne wychodzą xD

2

No to masz więcej doswiadczenia z Pesem niż ja lat na karku :)))

4

To był Sergi Guardiola.
Edit: on miał przejść do Barcy B

1

Ah pogralbym sobie Xavim i całą resztą w nowszych fifach

0

No właśnie ja kupilem Pesa 18 i ostatnią wersje z LM kupiłem. Pes nie jest zły ale fifa bardziej mi podchodzi :)

0

Pytanie do graczy fify, pesa. Co sądzicie o straceniu przez Konami praw do LM i LE? Gwóźdź do trumny Pesa czy zbytnio przesadzona opinia? Ja żałuję że w fifie Camp Nou nie ma, granie na El Libertador po jakimś czasie nudzi.

0

To niezłe zmiany u Valverde.

1

Radomiak gra ładny futbol, jest nadzieja

5

2 ostatnie lata go nauczyły ze w LM Real nie daje dupy

0

Xavi po sezonie będzie kończył karierę i zostanie trenerem, w nim nadzieja że przyjdzie i przywróci nam ładny futbol. Po tym blamażu zwatpilem w Valverde i zależnie od tego jak skończymy sezon, tak powinnismy zdecydować czy Ernesto zostawić czy nie.

0

Jeszcze jak :)))))

0

No, remis to najlepszy wynik bo Real traci punkty i Atleti :)

1

Dziekuje bardzo ;)

0

Ramblowicze, podacie cieszynke Messiego z Realem(tą z grudnia) w full hd na tapetę? Zmienilem telefon i nie mogę takowej znaleźć :)

2

Taaa, prima aprilis ;)

0

Czas dokonac pewnych zmian w tej grze :))

0

Ok wezmę pod uwagę, dzięki :)

0

Od dawna wiedziałem, że transmisje są nielegalne ale teraz to znikają lawinowo dlatego pytam.

0

Ramblowicze, gdzie oglądacie mecze w internecie? Potrzebuje na ekstraklasę xD

0

U mnie chcą zostać raperami xD

0

Jak to możliwe ze to złapałes? XD

0

No, nie zgodzę się ze bije Małysza na głowę. Jak dla mnie Małysz jest lepszy od Kamila.

2

Faktycznie, beka w ciul.

0

Rozumiem tok myślenia, ale jestem za każdym kto gra przeciwko Realowi, to silniejsze ode mnie :D

0

Akurat Kękę dobrze rapuje, ,, Trzecie Rzeczy" to była jedna z najlepszych płyt na Polskiej scenie rapu ostatnimi czasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?