FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No niby tak, tylko znajac rotacje Valverde to znowu stracilby swoją formę i spadłby do poziomu Denisa.
0
No i gitara, miłego grania :)
0
Patrzyłem tylko podbój to pełnych serwerów widziałem z 5, ogólnie grają ale następny bf za pasem
0
Średnio widze ten mundial dla Argentyny
0
No ale to biedne kobiety z dziećmi przychodzą :/
0
Prawdę mówiąc serwerów które tętnią życiem jest niewiele, jednak za jakąś niską cenę myśle że możesz spróbować.
1
Także współczuję, pies to najlepszy przyjaciel człowieka, szkoda tylko ze niektorzy traktują bestialsko zwierzęta :/
Pozdrawiam i się trzymaj
17
Mam nadzieję, że Thiago niedługo powróci do nas, bo takiego gracza nam brakuje i totalnie nie rozumiem opinii mu przeciwnych. Chcieli Verrattiego to teraz jest okazja kupic promocyjnie goscia o podobnym profilu i umiejętnościach na dodatek z przeszłością u nas to nagle wybrzydzają, a potem będzie padaka z jakąś Romą to będą mówić ,,kurła było brać tego Thiago". Ehh
1
Ale bym się uśmiał :DDD
0
Matko, to do tej pory tak mnie boli ze głowa mała
2
Barcy Pepa nic nie przebije.
9
Stary ogarnij się, bo chyba ktos na konto Ci sie włamał
0
Bolą błędy Kariusa, na orliku nawet takich nie robią
7
I jak co roku, wiedząc jak wyglądały poprzednie finały mówiłem, że nie będę oglądał bo znowu będzie to samo a i tak oglądałem. Po co ja się torturowalem przez 90 minut
2
No, nie ma go za co chwalic, boiskowy cham i tyle, nie wiem czego od nas oczekujesz
1
Rozwalił :DD.
0
Transfer do najlepszej ligi więc nie mógł odmówić
2
Moze miec znaczenie w ustawianiu pilkarzy kontrolowanych przez bota
8
Przez fragment tego sezonu był numerem 1 na świecie
0
Nie no ale stroje wygladaja pięknie ;)
0
Ma podzielna uwage chlopak xDD
0
Tez dziekuje ;)
1
Dzieki :)
0
Ramblowicze polecicie jakiegos lapka do 2200 zl z ekranem ok 14 cali do codziennego uzytku. Kolega poprosil mnie o rade ale nie wiem jaki sprzet mu polecic.
1
Chyba się utwierdze w kupnie 4, dzięki za radę :)
0
Właśnie waham się bo 4 była srednio oceniana ale doplacac 130 zl za tak naprawdę niewielkie poprawki to chyba nie ma sensu. Dzięki za opinie :D
18
Szczerze, powiedz mi kto bardziej zasłużył bo tak naprawdę nikt z tej smiesznej ligi.
0
Ramblowicze, mam ps4 i kieruje do was pytanie. Lepiej kupic Far Cry 4 za 70 zł czy Far Cry 5 za 200 zl? Nie gralem w żadna z nich ale wiem o co w nich chodzi, zdaje sobie sprawę ze wiele sie nie różnią lecz zastanawiam się i nie potrafię zdecydowac.
0
#TeamSłowacki.
0
Nie spodziewałem się Benzemy tutaj.