0

No niby tak, tylko znajac rotacje Valverde to znowu stracilby swoją formę i spadłby do poziomu Denisa.

0

No i gitara, miłego grania :)

0

Patrzyłem tylko podbój to pełnych serwerów widziałem z 5, ogólnie grają ale następny bf za pasem

0

Średnio widze ten mundial dla Argentyny

0

No ale to biedne kobiety z dziećmi przychodzą :/

0

Prawdę mówiąc serwerów które tętnią życiem jest niewiele, jednak za jakąś niską cenę myśle że możesz spróbować.

1

Także współczuję, pies to najlepszy przyjaciel człowieka, szkoda tylko ze niektorzy traktują bestialsko zwierzęta :/
Pozdrawiam i się trzymaj

17

Mam nadzieję, że Thiago niedługo powróci do nas, bo takiego gracza nam brakuje i totalnie nie rozumiem opinii mu przeciwnych. Chcieli Verrattiego to teraz jest okazja kupic promocyjnie goscia o podobnym profilu i umiejętnościach na dodatek z przeszłością u nas to nagle wybrzydzają, a potem będzie padaka z jakąś Romą to będą mówić ,,kurła było brać tego Thiago". Ehh

1

Ale bym się uśmiał :DDD

0

Matko, to do tej pory tak mnie boli ze głowa mała

2

Barcy Pepa nic nie przebije.

9

Stary ogarnij się, bo chyba ktos na konto Ci sie włamał

0

Bolą błędy Kariusa, na orliku nawet takich nie robią

7

I jak co roku, wiedząc jak wyglądały poprzednie finały mówiłem, że nie będę oglądał bo znowu będzie to samo a i tak oglądałem. Po co ja się torturowalem przez 90 minut

2

No, nie ma go za co chwalic, boiskowy cham i tyle, nie wiem czego od nas oczekujesz

1

Rozwalił :DD.

0

Transfer do najlepszej ligi więc nie mógł odmówić

2

Moze miec znaczenie w ustawianiu pilkarzy kontrolowanych przez bota

8

Przez fragment tego sezonu był numerem 1 na świecie

0

Nie no ale stroje wygladaja pięknie ;)

0

Ma podzielna uwage chlopak xDD

0

Tez dziekuje ;)

1

Dzieki :)

0

Ramblowicze polecicie jakiegos lapka do 2200 zl z ekranem ok 14 cali do codziennego uzytku. Kolega poprosil mnie o rade ale nie wiem jaki sprzet mu polecic.

1

Chyba się utwierdze w kupnie 4, dzięki za radę :)

0

Właśnie waham się bo 4 była srednio oceniana ale doplacac 130 zl za tak naprawdę niewielkie poprawki to chyba nie ma sensu. Dzięki za opinie :D

18

Szczerze, powiedz mi kto bardziej zasłużył bo tak naprawdę nikt z tej smiesznej ligi.

0

Ramblowicze, mam ps4 i kieruje do was pytanie. Lepiej kupic Far Cry 4 za 70 zł czy Far Cry 5 za 200 zl? Nie gralem w żadna z nich ale wiem o co w nich chodzi, zdaje sobie sprawę ze wiele sie nie różnią lecz zastanawiam się i nie potrafię zdecydowac.

0

#TeamSłowacki.

0

Nie spodziewałem się Benzemy tutaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?