FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wiem co będzie jak oni odejdą. Kto grę będzie ciągnął? Gomes? Po prostu mam obawy, że wrócimy do czasów np 2000-2003 gdzie biliśmy się o kwalifikacje do LM. Dziś to nie do pomyślenia.
0
Mimo wszystko boje się, że odejdą. Taki lęk u mnie.
5
Powiem Wam moi mili, że martwię się o Barcelonę. Odejście Leo wcale nie jest takie niemożliwe, widzieliśmy sagę z Neymarem niedawno. Bartomeu musi odejść jak najszybciej, bo możemy stracić dwie legendy(jeszcze Iniesta) światowego i Barcelonskiego futbolu.
5
Śliczne :))))))))
3
Są przecież użytkownicy i zarazem fani Realu, z którymi da się normalnie podyskutować, choćby Amigo_Blanco. A oczekiwania prowokatorów no to nie wiem trochę rozumu by im się przydało.
4
Nie wiem czego oni (prowokatorzy z białej części Madrytu) oczekują, że będziemy chwalić Cristiano czy wielbić Real? To brzmi niedorzecznie
0
On te karne do perfekcji doprowadził ;)
1
Serbia z brązowym medalem ME.
3
Zarząd w naszym klubie to jest jakiś mokry sen Hala Dzieci, przecież to jest jakiś żart aby te patalachy miały takie posady. Nawet do kopania rowów bym Bartomeu nie zatrudnił.
0
Kanibalizm to nie jest dobry pomysł :/
0
Zrobią z nim kebsa :DD
0
Żartujesz?
1
Jak juz to prawo skrzydłowy. Di Maria nie używa praktycznie słabszej prawej nogi.
0
Bezsens, Di Maria jest lewonozny w dodatku jego prawa noga to jest dużo słabsza, używa jej tylko do chodzenia ;))
1
Nie myślałem, że kiedyś to powiem ale niech im się fax popsuje :/
0
O kurde tego nie zauważyłem ;)))
1
Ludzie trzymajcie mnie...
0
Racja, pomyliłem się ;)
1
Pamiętam jak strzelił bramkę z Elche :)
Szkoda, że tak szybko zgasł.
0
Nie za bardzo bo na telefonie jestem, ale jest na PS Store napewno.
0
W PSStore pobrałem demo.
2
Pogralem w demko PESA i jestem zadowolony. Konami poprawiło bramkarzy, jest więcej miejsca ale komputer dobrze ustawia się w defensywie. Ruchy piłkarzy są jeszcze bardziej naturalnie, na wyższych poziomach komputer jest kozakiem. Oby pełna wersja była jeszcze lepsza i niech poprawia składy bo tam u nas jest Neymar, w Borussi Dembele, i brak Paulinho. Mam nadzieję, że ich po przenoszą.
19
Żart i to nieśmieszny.
0
Roberto też, ale on to chyba raczej na pozycję Xaviego. Trzeba uwierzyć w szkolke bo te ceny będą coraz wyższe a Barcelonę nie do końca na to stać.
0
Zobaczymy które wyjście wybierze zarząd ;)
0
No raczej tak, tylko może ten ŚPO kosztować tyle co Coutinho, bo kluby wiedzą ile mamy hajsu :)
0
Tym razem się z Tobą zgodzę. Alenia dobrze poprowadzony będzie następcą Iniesty. Te ceny jakich żądają od nas za Coutinho czy Dembele to jest jakaś katastrofa. Chociaż Dembele jest młody i może być w przyszłości najlepszy ;)
0
Może być Eriksen, ale on też będzie drogi.
23
Powinni odpuścić, Coutinho nie jest wart takich pieniędzy.
2
Nie da się tego tak wytłumaczyć. Jak ktoś lubi boks to będzie się interesował nawet najsłabszym uderzeniem, bo będzie mógł dostrzec jakaś ukrytą technikę itp
To zależy od tego co kto lubi.