0

Komentarz usunięty

4

Życzę Paulinho powodzenia i zamknięcia nam twarzy swoją grą, a Bartomeu dymisji ;)

1

Był do obrony, stał niedaleko miejsca w które piłka leciała.

9

Mam pytanie. Czemu Ter Stegen często nawet nie rusza się przy strzalach przeciwników? Tak jak wczoraj przy bramce Asensio, zero reakcji. Lubię Niemca i wierzę w jego umiejętności ale ten brak reakcji jest co najmniej denerwujący.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bo Gomes grał do dupy i pozytywów w jego grze nie ma. Chyba proste?

0

To będzie ciężki sezon coś czuje...

0

Nie sprowadza ich. Chciałbym aby przyszli ale nie wierzę w to.

0

Oni i tak się nie obronią już. Za daleko to zaszło.

0

Trzeba kuć żelazo póki gorące. Im szybciej odejdzie tym lepiej :D

0

Lepiej przestań bo jak oni w takim tempie będą to załatwiać to umrzesz z bólu ;)

8

Słowa Vivesa o tej akcji z hasztagami i Bartomeu strasznie zadziałały mi na nerwy. Według niego kibice spoza Hiszpanii są gorsi? I jeszcze tak to dotknęło Bartomeu ojojoj. Powinno go tak to dotknąć aby poddał się do dymisji. Ten człowiek niszczy klub i La Masie. Przez ten syf wokół nawet El Clasico tak nie smakuje :/

0

Miłego bana ;)

5

W życiu nie zaspiewalbym Hala Madrid. Niedoczekanie ;)

15

Jeszcze inne słowo: ALTERNATYWA.

0

Piecze go dupa? ;)

0

To nawet jeśli, to jest wałek.

2

Nie będzie żadnej bomby. Oni nie umią się targować. Tak negocjowali Paulinho że wynegocjowali klauzulę xD

1

Nie ma za co.

27

Będę z wami szczery. Nie spodziewam sie już zadnego transferu z tymi beznadziejnymi mistrzami negocjacji. Oby to wotum nieufności przeszło jak najszybciej.

3

Hahah a ten co nas wydymal z Betisem został sędzia sezonu :/

0

Jakby nie udało się sprowadzić Coutinho i Dembele to może ustawienie takie jak zaprezentował Real w Superpucharze? 4-1-2-1-2 z Messim na ofensywnej pomocy i wtedy transfer napastnika, a tu wybór jest już większy (Dybala, Mbappe, Griezmann).
Potraktujcie to czysto teoretycznie bo raczej nie ma co liczyć na zmianę 4-3-3

3

Hazard. On jest prawie na poziomie Neymara. Coutinho jest trochę chimeryczny, nierówny. Ja wolę Edena.

0

Mam na konsoli :)

0

Ja na PC w jakieś strategie sobie popykam lub w Bfa 4, głównie gram na PS4 ;)

0

Świetna wiadomość! Czyli nie będę musiał długo czekać. Dzięki za odpowiedź

0

No pogralbym sobie, ale jeszcze muszę trochę poczekać :))

0

Powiedzcie proszę, ile czasu zajmuje tworzenie moda z licencjami do PESA na ps4? Będzie trzeba czekać tydzień od premiery gry, dłużej czy krócej? Dziękuję z góry za odpowiedzi

1

Dobrze, że ban, krótki ale wg mnie niesłuszny się skończył. A co do transferu Paulinho pozostawię to bez komentarza, bo znowu bym musiał odpoczywać.

1

Powodzenia i nie zabij się tam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?