FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
4
Życzę Paulinho powodzenia i zamknięcia nam twarzy swoją grą, a Bartomeu dymisji ;)
1
Był do obrony, stał niedaleko miejsca w które piłka leciała.
9
Mam pytanie. Czemu Ter Stegen często nawet nie rusza się przy strzalach przeciwników? Tak jak wczoraj przy bramce Asensio, zero reakcji. Lubię Niemca i wierzę w jego umiejętności ale ten brak reakcji jest co najmniej denerwujący.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bo Gomes grał do dupy i pozytywów w jego grze nie ma. Chyba proste?
0
To będzie ciężki sezon coś czuje...
0
Nie sprowadza ich. Chciałbym aby przyszli ale nie wierzę w to.
0
Oni i tak się nie obronią już. Za daleko to zaszło.
0
Trzeba kuć żelazo póki gorące. Im szybciej odejdzie tym lepiej :D
0
Lepiej przestań bo jak oni w takim tempie będą to załatwiać to umrzesz z bólu ;)
8
Słowa Vivesa o tej akcji z hasztagami i Bartomeu strasznie zadziałały mi na nerwy. Według niego kibice spoza Hiszpanii są gorsi? I jeszcze tak to dotknęło Bartomeu ojojoj. Powinno go tak to dotknąć aby poddał się do dymisji. Ten człowiek niszczy klub i La Masie. Przez ten syf wokół nawet El Clasico tak nie smakuje :/
0
Miłego bana ;)
5
W życiu nie zaspiewalbym Hala Madrid. Niedoczekanie ;)
15
Jeszcze inne słowo: ALTERNATYWA.
0
Piecze go dupa? ;)
0
To nawet jeśli, to jest wałek.
2
Nie będzie żadnej bomby. Oni nie umią się targować. Tak negocjowali Paulinho że wynegocjowali klauzulę xD
1
Nie ma za co.
27
Będę z wami szczery. Nie spodziewam sie już zadnego transferu z tymi beznadziejnymi mistrzami negocjacji. Oby to wotum nieufności przeszło jak najszybciej.
3
Hahah a ten co nas wydymal z Betisem został sędzia sezonu :/
0
Jakby nie udało się sprowadzić Coutinho i Dembele to może ustawienie takie jak zaprezentował Real w Superpucharze? 4-1-2-1-2 z Messim na ofensywnej pomocy i wtedy transfer napastnika, a tu wybór jest już większy (Dybala, Mbappe, Griezmann).
Potraktujcie to czysto teoretycznie bo raczej nie ma co liczyć na zmianę 4-3-3
3
Hazard. On jest prawie na poziomie Neymara. Coutinho jest trochę chimeryczny, nierówny. Ja wolę Edena.
0
Mam na konsoli :)
0
Ja na PC w jakieś strategie sobie popykam lub w Bfa 4, głównie gram na PS4 ;)
0
Świetna wiadomość! Czyli nie będę musiał długo czekać. Dzięki za odpowiedź
0
No pogralbym sobie, ale jeszcze muszę trochę poczekać :))
0
Powiedzcie proszę, ile czasu zajmuje tworzenie moda z licencjami do PESA na ps4? Będzie trzeba czekać tydzień od premiery gry, dłużej czy krócej? Dziękuję z góry za odpowiedzi
1
Dobrze, że ban, krótki ale wg mnie niesłuszny się skończył. A co do transferu Paulinho pozostawię to bez komentarza, bo znowu bym musiał odpoczywać.
1
Powodzenia i nie zabij się tam :)