2

No bo tak było. To samo co z Ceballosem, jego nie chcialem z tego samego powodu, więc Zieliński niech spada.

4

Dembele to tez wielki talent.

40

Wiem, że pomyłka ale Robaldo brzmi śmiesznie :D

2

To jest prawdziwy kozak. Dużo lepszy kandydat niż Dybala, ktory wg mnie jest lekko przereklamowany. Jak nie Dembele to może być Coutinho lub Griezmann (ale tylko gdy zmienimy formacje na tą z diamentem i 2 napastnikami)

25

Kandydat ten to Ousmane Dembele ;)

1

But on the surface he looks calm and ready

2

Don co za wyznanie xDD

7

Żeby zaczął grać jak trzeba.

4

Udane tournee obudziło we mnie nadzieję na świetny sezon, swietnie zagrał Cillessen, Alena fajnie się pokazywał, Roberto tez grał lux. Semedo pokazywał do klepy i grał dobrze, radują zwyciestwa z silnymi ekipami, mam nadzieję że to będzie genialny sezon ;)

1

Przywitalbym go z otwartymi ramionami :D

0

Jakby Neymar odszedł, można by przejść na 4-4-2 z rombem w srodku ze srodkowymi pomocnikami, Messsiego ustawić za napastnikami i jako drugiego sprowadzić Griezmanna na napad. Fajnie by to wyszło bo mielibyśmy dominację i zagęszczenie w środku pola jak kiedyś. Tylko szkoda, że Griezmann w tym okienku nigdzie nie odejdzie.

4

Te wszystkie podania... coś genialnego, jaki przegląd pola.

0

Bomba, tylko czy zarząd o tym wie :/

0

To jednak nie tak wysoki poziom ale Live nie chce go sprzedać.

0

Jesteśmy frajerami transferowymi ale w tej sytuacji zarząd dobrze myśli. Klauzula albo dajcie nam spokój. Jednak PSG chce obniżyć cenę, zarząd się nie godzi na to (słusznie) a Neymar chce odejść więc próbuje zachowaniem wymusić obniżkę ceny. Tak mi się wydaje.

0

Wydaje się, że chce zmusić Barcelonę by go sprzedała.

0

Ciężko mi powiedzieć co zrobić z Neymarem. Poziomem jest to jeden z najlepszych skrzydlowych świata. Lecz co z tego że psuje atmosferę w drużynie i prawie się pobił z Semedo. Chciałem żeby został ale takich sytuacji nie wolno tolerować bo drużyna zgnije od środka. Według mnie powinien odejść.

6

Poziomem Neymar ich przewyższa.

3

Kto wygra mecz? Sygnał! Kto? Sygnał Kto? Sygnał Sygnał ole ole ole!
Mi się przyspiewki włączyły.

0

Ładnie, tylko szkoda że najważniejsze nie wyszło :)

0

No nie poszlo im. Brazylia doszła daleko ale się osmieszyla 1-7, a Argentyna była w finale ale co tam lepiej pieprzyc głupoty.

0

Widzę właśnie :/

1

Heh ale mi życie odpowiedziało xD

0

Może i tak. Zawsze lubiłem Francka, więc może stąd ten pomysł.

0

A gdyby Neymar odszedł to za niego może Ribery? Dużo by nie kosztował a idzie mu dobrze na skrzydle. Tylko często łapie kontuzje...

0

Jak wybrałeś QPR jak mozna wybrać tylko Newcastle, Aston Ville lub Sunderland?

0

Tak jest zawsze, nie martw się :)

0

Nie jestem polityczny ale jak widzę porównania pisu do Hitlera to mi się nóż w kieszeni otwiera

0

No ale 0:0 jest cały czas :)

0

A jakieś wady tego pesa po becie,? Bo byłbym zainteresowany ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?