FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No bo tak było. To samo co z Ceballosem, jego nie chcialem z tego samego powodu, więc Zieliński niech spada.
4
Dembele to tez wielki talent.
40
Wiem, że pomyłka ale Robaldo brzmi śmiesznie :D
2
To jest prawdziwy kozak. Dużo lepszy kandydat niż Dybala, ktory wg mnie jest lekko przereklamowany. Jak nie Dembele to może być Coutinho lub Griezmann (ale tylko gdy zmienimy formacje na tą z diamentem i 2 napastnikami)
25
Kandydat ten to Ousmane Dembele ;)
1
But on the surface he looks calm and ready
2
Don co za wyznanie xDD
7
Żeby zaczął grać jak trzeba.
4
Udane tournee obudziło we mnie nadzieję na świetny sezon, swietnie zagrał Cillessen, Alena fajnie się pokazywał, Roberto tez grał lux. Semedo pokazywał do klepy i grał dobrze, radują zwyciestwa z silnymi ekipami, mam nadzieję że to będzie genialny sezon ;)
1
Przywitalbym go z otwartymi ramionami :D
0
Jakby Neymar odszedł, można by przejść na 4-4-2 z rombem w srodku ze srodkowymi pomocnikami, Messsiego ustawić za napastnikami i jako drugiego sprowadzić Griezmanna na napad. Fajnie by to wyszło bo mielibyśmy dominację i zagęszczenie w środku pola jak kiedyś. Tylko szkoda, że Griezmann w tym okienku nigdzie nie odejdzie.
4
Te wszystkie podania... coś genialnego, jaki przegląd pola.
0
Bomba, tylko czy zarząd o tym wie :/
0
To jednak nie tak wysoki poziom ale Live nie chce go sprzedać.
0
Jesteśmy frajerami transferowymi ale w tej sytuacji zarząd dobrze myśli. Klauzula albo dajcie nam spokój. Jednak PSG chce obniżyć cenę, zarząd się nie godzi na to (słusznie) a Neymar chce odejść więc próbuje zachowaniem wymusić obniżkę ceny. Tak mi się wydaje.
0
Wydaje się, że chce zmusić Barcelonę by go sprzedała.
0
Ciężko mi powiedzieć co zrobić z Neymarem. Poziomem jest to jeden z najlepszych skrzydlowych świata. Lecz co z tego że psuje atmosferę w drużynie i prawie się pobił z Semedo. Chciałem żeby został ale takich sytuacji nie wolno tolerować bo drużyna zgnije od środka. Według mnie powinien odejść.
6
Poziomem Neymar ich przewyższa.
3
Kto wygra mecz? Sygnał! Kto? Sygnał Kto? Sygnał Sygnał ole ole ole!
Mi się przyspiewki włączyły.
0
Ładnie, tylko szkoda że najważniejsze nie wyszło :)
0
No nie poszlo im. Brazylia doszła daleko ale się osmieszyla 1-7, a Argentyna była w finale ale co tam lepiej pieprzyc głupoty.
0
Widzę właśnie :/
1
Heh ale mi życie odpowiedziało xD
0
Może i tak. Zawsze lubiłem Francka, więc może stąd ten pomysł.
0
A gdyby Neymar odszedł to za niego może Ribery? Dużo by nie kosztował a idzie mu dobrze na skrzydle. Tylko często łapie kontuzje...
0
Jak wybrałeś QPR jak mozna wybrać tylko Newcastle, Aston Ville lub Sunderland?
0
Tak jest zawsze, nie martw się :)
0
Nie jestem polityczny ale jak widzę porównania pisu do Hitlera to mi się nóż w kieszeni otwiera
0
No ale 0:0 jest cały czas :)
0
A jakieś wady tego pesa po becie,? Bo byłbym zainteresowany ;)