0

Chałubiński :)

0

Radom. Potwierdzam, brak informacji co do tego czy przyjęli czy nie. Pytanie, jak się nie dostanę do szkoły 1 wyboru to przenoszę papiery do 2 szkoły?
Odbiór.

1

No właśnie nie, dlatego byłem tym zaskoczony. Poza tym wolałem aby Barça tam wygrała :)

8

Ale mi się głupota przyśniła. Śniło mi się, że przegraliśmy w finale LM po dogrywce z...Cracovią.

4

Marzenie xD

1

Ta kwota za podpis jest karygodna i tyle.

4

Wracając do tematu Messiego. 50 mln za sezon to jeszcze potrafię zrozumieć, bo jest najlepszy więc powinien najlepiej zarabiać. No ale 50 mln za sam podpis?! To jest jakiś żart. I później nie piszcie że zabrakło na Verrattiego czy Bellerina.

12

Regres dla niego.

1

Po co nam on? Mamy Ter Stegena i solidnego Cillessena.

0

Wiesz, to co wymieniłeś robi wrażenie, ale obrona LM dla mnie była praktycznie owiana legendą, wielkie kluby na przestrzeni lat nie potrafily tego osiągnąć, niestety Realowi się udało ale spokojnie. Jak pisali koledzy wyżej wygramy LM 3 razu z rzędu :)

0

@Damian16161212
Dobry pomysł, ja popieram :))

0

Po obronie LM przez Real, trochę straciłem werwę bo to był cel do którego dążylismy od lat, było blisko ale się nie udało i pytam La Ramble, podajcie jakieś trudne osiągnięcie(np obrona trypletu) bo tak to kazdy sezon będzie wyglądał tak samo jeśli chodzi o puchary możliwe do wygrania. Musimy się Realowi odbić za tą LM.

0

Informacje o Suarezie się pojawiły jak ugryzl Chielliniego, wtedy my ruszyliśmy do akcji :)
Może było ciut więcej info o nim, pamięć mnie czasem zawodzi :D

8

Patrząc jaka saga robi się z transferu Verrattiego, przypomina mi się w jak sprawny sposób kupilismy El Pistolero za 81 mln. Tam była jedna lub dwie plotki, i bach Suarez w Barcelonie. Pamiętam, że wtedy spodziewałem się transferu Aguero a tu niespodzianka ( pozytywna oczywiście)

1

,, Gomes doskonały pilkarz Barcelony"
xD

2

Dla chorych na głowę nie ma tu miejsca. Niech stąd wypieprza, ja jestem na zdecydowane NIE.

50

Maradona jest w tych opiniach tak zakręcony jak gówno w przeręblu :)

0

Szkoda że nie poszedł w ślady Paulinho i nie wybrał ŁKSu :)

7

Nawet czcionka tak źle nie wygląda :D

1

Not Afraid, Lose Yourself, Without Me, The Real Slim Shady, Beautiful, When Im Gone, Till I collapse, Like a Toy Soldier i Cleanin out my closet. Jest troche tego ale jestem fanem Ema :)

0

,, Nie rzucim ziemi skąd nasz ród..."
:D

3

Po prostu jesteś ślepo zapatrzony w niego, to tyle. Chłopak ma talent, ale dziś gra słabo.

3

No, lepiej to napisałeś :)
Chapeau bas kolego.

2

W drugą stronę to tak wygląda: ,, Incydent we Francji. Terrorysta przejechał 80 osób ciężarówką"

5

Bardzo przyjemnie słucha się Laskowskiego jako komentatora. Merytorycznie klasa i oddaje emocje, które są na murawie.

0

Taka cena to jak kradzież w biały dzień. Jest slabszy od Dembele ale o wiele tańszy i pogodzilby się z rolą zmiennika MSN.

0

1

2

Zdazysz na jutro tam być? Bo jak coś to odrzutowiec wynajmę i mogę trochę ludzi z La Rambli zabrać :))

2

To nie ten. Nasz wychowanek to Keita Balde z włoskiej ligi, a nie pomocnik RB Lipsk.

22

Nie. Żaden argument mnie nie przekona ze wygrali Euro zasłużenie. To był przypadek. Jak Grecja 2004.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?