FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
2010 też był git, 1998 nie pamiętam bo bylem jeszcze małym dzieciakiem.
0
Czemu? Wiesz opowiedz o tym turnieju jakieś 2 argumenty za co Ci się podobał.
9
Jaki był wasz ulubiony turniej pilkarski? Bo mnie najbardziej podobał się mundial 2014. Ciekawe mecze, niespodzianki i Leo który był gwiazdą Argentyny. Nadal czuje duży smutek, że Argentyna przegrała ten finał. Zabrakło tak niewiele :/
0
Assasins Creed to ogólnie fajna seria, otwarty świat i klimat stał w nim na wysokim poziomie. Tylko się boję bo Ubisoft potrafi zepsuć grę (Silent Hunter 5 jak kojarzysz).
0
Tez jestem ciekawy, oby Activision tego nie zmarnowalo. Ubisoft też wybrał ciekawe klimaty do AC Origins, mam nadzieję że ta część wyjdzie lepiej niż Unity i Syndicate.
0
Dokładnie, te nowe części od Black Opsa w górę to już cienizna totalna. Jakiś futirystyczny shit.
0
Pierwsze CoDy to też klasa. W BF1 grywam na PS4 jak mam czas :)
0
Mafia... też świetna giera. Ze strzelanek bardzo podobal mi się Battlefield 2. Szukało się Polaków na serwerach i się łazilo w grupie po mapie.
0
Bardzo dużo grałem w Twierdzę Krzyzowiec. To gra mojego dzieciństwa. Grafika tylko 2D, stara juz produkcja (2001), ale tak doskonale się przy niej bawiłem że hej :D
1
Wiadro przyda się pozniej :)
0
Ogólnie klimat gier był dużo lepszy w starszych produkcjach, teraz liczy się grafika a grywalnosc mniej, bo jak gra wciąga na lata to kupiec nie kupuje następnych tytułów, przez to firmy tyle nie zyskują.
1
Oj Samu, Samu nie dość że świetny pilkarz to jeszcze śmieszek :)
1
Niekoniecznie, bo niby rozgrywający, ale asysty notuje po stalych fragmentach gry. Rzuty rożne to mam nie wychodzą poza tym to ta sama sytuacja co z Rakiticiem w Sevilli, on też tak asysty notował, a rozgrywać u nas nie potrafi.
0
Zatrzymajcie tą karuzelę śmiechu :)
0
Noo, zmoduje drużyny i lecimy z tematem :)
Pogralbym sobie w takiego PESA 4 tylko odswiezonego graficznie i wogóle byle tylko pograć Henrym, Ronaldinho itp
3
Pewnie protezę kupił xD
0
PS4. Juz demo 17 mi się podobało ale jeszcze poczekalem. Teraz napewno kupię część z dopiskiem 18 :)
0
W sumie nie wiem, bo 17 nie miałem ale szykuje się na 18 więc pytam ;)
A nawet jeśli to PES 17 był spolszczony?
0
Ramblowicze, mam do was pytanie. Jakiś czas temu mówiono o tym, że PES 2018 zostanie w Polsce wydany przez Techland. Czy to oznacza, że wreszcie będzie spolszczony? Bo tak to był język angielski ustawiony w poprzednich częściach.
13
Nic nowego nie wnieśli, jak dla mnie lipa.
Taka druga platforma.
0
Jak tak dalej pojdzie to się rozpadną.
4
Kurde, Ronaldo :/
1
4,50 III gimnazjum
Wzajemnie i udanych wakacji wszystkim życzę :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Cena za Mbappe to jakiś żart. Nie ma się co dziwić że BVB chce za Dembele 90 mln euro jak Monaco tyle żąda za Mbappe. Z tymi cenami to im się w głowach poprzewracało.
0
,, Arka daje 30"
Chyba groszy :))
7
Szwajcaria :)))))
0
Ok nie ma sprawy
12
Kobiety z dziećmi! Zapomniałeś o nich :)
47
Jeszcze nasze dziewczyny mają najwięcej witaminy :))