2

2010 też był git, 1998 nie pamiętam bo bylem jeszcze małym dzieciakiem.

0

Czemu? Wiesz opowiedz o tym turnieju jakieś 2 argumenty za co Ci się podobał.

9

Jaki był wasz ulubiony turniej pilkarski? Bo mnie najbardziej podobał się mundial 2014. Ciekawe mecze, niespodzianki i Leo który był gwiazdą Argentyny. Nadal czuje duży smutek, że Argentyna przegrała ten finał. Zabrakło tak niewiele :/

0

Assasins Creed to ogólnie fajna seria, otwarty świat i klimat stał w nim na wysokim poziomie. Tylko się boję bo Ubisoft potrafi zepsuć grę (Silent Hunter 5 jak kojarzysz).

0

Tez jestem ciekawy, oby Activision tego nie zmarnowalo. Ubisoft też wybrał ciekawe klimaty do AC Origins, mam nadzieję że ta część wyjdzie lepiej niż Unity i Syndicate.

0

Dokładnie, te nowe części od Black Opsa w górę to już cienizna totalna. Jakiś futirystyczny shit.

0

Pierwsze CoDy to też klasa. W BF1 grywam na PS4 jak mam czas :)

0

Mafia... też świetna giera. Ze strzelanek bardzo podobal mi się Battlefield 2. Szukało się Polaków na serwerach i się łazilo w grupie po mapie.

0

Bardzo dużo grałem w Twierdzę Krzyzowiec. To gra mojego dzieciństwa. Grafika tylko 2D, stara juz produkcja (2001), ale tak doskonale się przy niej bawiłem że hej :D

1

Wiadro przyda się pozniej :)

0

Ogólnie klimat gier był dużo lepszy w starszych produkcjach, teraz liczy się grafika a grywalnosc mniej, bo jak gra wciąga na lata to kupiec nie kupuje następnych tytułów, przez to firmy tyle nie zyskują.

1

Oj Samu, Samu nie dość że świetny pilkarz to jeszcze śmieszek :)

1

Niekoniecznie, bo niby rozgrywający, ale asysty notuje po stalych fragmentach gry. Rzuty rożne to mam nie wychodzą poza tym to ta sama sytuacja co z Rakiticiem w Sevilli, on też tak asysty notował, a rozgrywać u nas nie potrafi.

0

Zatrzymajcie tą karuzelę śmiechu :)

0

Noo, zmoduje drużyny i lecimy z tematem :)
Pogralbym sobie w takiego PESA 4 tylko odswiezonego graficznie i wogóle byle tylko pograć Henrym, Ronaldinho itp

3

Pewnie protezę kupił xD

0

PS4. Juz demo 17 mi się podobało ale jeszcze poczekalem. Teraz napewno kupię część z dopiskiem 18 :)

0

W sumie nie wiem, bo 17 nie miałem ale szykuje się na 18 więc pytam ;)
A nawet jeśli to PES 17 był spolszczony?

0

Ramblowicze, mam do was pytanie. Jakiś czas temu mówiono o tym, że PES 2018 zostanie w Polsce wydany przez Techland. Czy to oznacza, że wreszcie będzie spolszczony? Bo tak to był język angielski ustawiony w poprzednich częściach.

13

Nic nowego nie wnieśli, jak dla mnie lipa.
Taka druga platforma.

0

Jak tak dalej pojdzie to się rozpadną.

4

Kurde, Ronaldo :/

1

4,50 III gimnazjum
Wzajemnie i udanych wakacji wszystkim życzę :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cena za Mbappe to jakiś żart. Nie ma się co dziwić że BVB chce za Dembele 90 mln euro jak Monaco tyle żąda za Mbappe. Z tymi cenami to im się w głowach poprzewracało.

0

,, Arka daje 30"
Chyba groszy :))

7

Szwajcaria :)))))

0

Ok nie ma sprawy

12

Kobiety z dziećmi! Zapomniałeś o nich :)

47

Jeszcze nasze dziewczyny mają najwięcej witaminy :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?