1

Zaczynają mnie martwić te informacje o transferze Neymara z coraz bardziej wiarygodnych źródeł. Jego strata to będzie tragedia bo w pomocy brak kandydatów na rozgrywającego poza Verrattim i Thiago ( który i tak tu nie wróci) to na dodatek dziura na lewym skrzydle. Kogo byśmy mogli za niego kupić? Na rynku wszyscy od niego są słabsi ale ok, Hazard nie do wyjęcia, Alexis nie będzie chciał wracać jest Dembele ale nie wyjmie go Bartomeu. Zapowiada się kaszana jeśli on odejdzie.

1

Eee tam, od razu 50:0 wygrają xD
Będzie motywacja u nas to będzie dobrze z wynikami.

0

Dzięki bardzo :)

0

A o której jest ten mecz?

0

Będzie droższy od Suareza, a gorszy od niego jakieś 2 klasy.

1

Dybala też miał spiny z Allegrim. Nie podawał mu ręki, obrażał się itp.

0

Nieee figo by mnie wkurzal tak jak Krystyna. Chciałbym patrzeć na stronę i nie wkurzać się o byle co :D

0

Jak już musi być pilkarz Realu to może Cheryshev? ;))

0

No, beka w opór.

2

To tylko u Fellainiego xD

0

Może i LEPSZY.

0

Pewnie byłeś spiskowcem. Przyznaj się!
xD

2

W krótkich włosach wyglądał najlepiej.

0

Cooooo?

1

Zapomniałaś o alternatywa :)

0

Wiesz, ja za bardzo nie pomogę, ale jak zauważyłem że myślisz o przeprowadzce na iOS to nie mogłem w to uwierzyć :)

0

Brakuje Douglasa jak dla mnie.

0

To jest sen, to nie może być prawda.

1

Ja to z Realem nie chce mieć nic wspólnego. Pupilki generała Franco.

6

Naprawdę, że Ci się chce taki szajs oglądać. Masochizm.

0

Sęk w tym ze naprawienie pomocy nie będzie takie łatwe, a bez niej nic nie funkcjonuje ani atak ani obrona.
A co do rozpieszczenia kibiców to zgadzam się w 100 %

3

Ja też nie wiem.

11

Do kieszeni Bartolomeu :))

1

Trzymaj się dalej kolego i życzę zdrowia mamie :)

0

Ok, myślałem że to jakiś box to box coś jak Yaya Toure. Można by było się nim zainteresować :)

0

Ten Keita potrafi rozgrywać? Bo nie śledziłem jego kariery.

2

Dam mu czas do 1 września, a jak nie to biorę taczkę i jadę do Barcelony ich stamtąd przegonić :) Jedyny jego dobry transfer to Umtiti i ewentualnie Paco.

13

Pamiętam, jak śmiałem się z Zubizarrety, że jest nieudolny jeśli chodzi o transfery a tymczasem Robert Fernandez planuje go chyba w tym aspekcie przebić...

0

Dla mnie taki profil to samobójstwo zwłaszcza matematyka i chemia :)
No to się widzimy od 1 września :D
Pozdro

0

Dostałem się do 1f (hist-wos-ang)
Który rok? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?