FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wolno prawdy pokazywać ;)
1
Az dam polecenie za tą wizję :D
1
Wypoczywaj ;)
2
Ja bym wziął i jeszcze im frytki postawił.
2
Jaki klub tacy kibice :)
4
E tam. 30 mln to promocja za Hiszpana, i to jeszcze w miarę młodego (26) grającego na niezłym poziomie i to jeszcze w La Liga. Nie rozumiem ludzi ktorzy na niego narzekają. Potrzebni będą zmiennicy na poziomie.
7
Obejrzałem tą konferencje i nie wiem co o Neymarze myśleć. Jak słyszę, że jego motywacją nie były pieniądze tylko projekt sportowy PSG to mi się niedobrze robi. Smutno, że z zawodnika którego lubiłem straciłem większość sympatii przez te jego szopki i stosunek do kibiców(milczenie zamiast od razu się określić).
3
Messi jest dla nas wszystkich ważniejszy :)
0
No, kupiłem 17 i mi się szybko przejadla bo handicap, i skrypty przez co akcje wyglądają tak samo.
0
A to słyszałem akurat :)
23
Bedziesz musiała znowu awatar zmienic jakby został xDDD
0
Na konsoli to ladna grafa jest, ja to wiem, ale na pc to gorzej jest.
0
Jakby nie było to powinno być chyba na odwrót bo poprzednie Pesy miały słabą grafikę xD
1
FM to trochę inna gierka ale też spoko.
0
Spytam Was. Jak wrażenia po gameplayu Fify 18? Według mnie zadnej różnicy nie widac w porównaniu z 17, ale i tak raczej Pesa kupie w tym roku.
0
Spoko, warto wiedzieć.
0
Heheh :))))
2
Porto, wiesz takie wino.
0
Ale ze mnie gwiazdor, popularny jak Neymar xD
3
No niezbyt, film mi się urwał :D
21
Co to za Marysia do mnie dzwoni xDD
0
Marco Reus to jeszcze gorszy pomysł a w ankiecie jest(nie jestem fanem Dybali)
3
Mogłeś dodać Dybale do odpowiedzi ale i tak super ankieta. Dzięki Generale.
5
To teraz czekać ma transfery i jakieś wspólne zdjęcie nowego (oby) trio Messi Suarez Dembele :))
8
Pilkarz super, ale szopkę musial odpier**lic :/
1
I'm not afraid to take a stand...
Świetna piosenka jak większość od niego. Po prostu bóg rapu :)
0
Weź przestań Real wciskać nawet tutaj, to bez sensu.
3
A więc jednak. Koniec MSN. Szkoda najlepszego tria ofensywnego w historii futbolu ale takie jest życie. Dziękuję Neymarowi za wszystkie piękne chwile, będzie żałował odejścia jednak niech mu się wiedzie ale PSG juz tego nie życzę ;)
Mam nadzieję że będzie albo kasa + Verratti lub sam hajs.
2
Oby mu się udało i stres go nie zjadł, trzymam kciuki!
0
No nie przyznam Ci racji ;)