0

Nie wolno prawdy pokazywać ;)

1

Az dam polecenie za tą wizję :D

1

Wypoczywaj ;)

2

Ja bym wziął i jeszcze im frytki postawił.

2

Jaki klub tacy kibice :)

4

E tam. 30 mln to promocja za Hiszpana, i to jeszcze w miarę młodego (26) grającego na niezłym poziomie i to jeszcze w La Liga. Nie rozumiem ludzi ktorzy na niego narzekają. Potrzebni będą zmiennicy na poziomie.

7

Obejrzałem tą konferencje i nie wiem co o Neymarze myśleć. Jak słyszę, że jego motywacją nie były pieniądze tylko projekt sportowy PSG to mi się niedobrze robi. Smutno, że z zawodnika którego lubiłem straciłem większość sympatii przez te jego szopki i stosunek do kibiców(milczenie zamiast od razu się określić).

3

Messi jest dla nas wszystkich ważniejszy :)

0

No, kupiłem 17 i mi się szybko przejadla bo handicap, i skrypty przez co akcje wyglądają tak samo.

0

A to słyszałem akurat :)

23

Bedziesz musiała znowu awatar zmienic jakby został xDDD

0

Na konsoli to ladna grafa jest, ja to wiem, ale na pc to gorzej jest.

0

Jakby nie było to powinno być chyba na odwrót bo poprzednie Pesy miały słabą grafikę xD

1

FM to trochę inna gierka ale też spoko.

0

Spytam Was. Jak wrażenia po gameplayu Fify 18? Według mnie zadnej różnicy nie widac w porównaniu z 17, ale i tak raczej Pesa kupie w tym roku.

0

Spoko, warto wiedzieć.

0

Heheh :))))

2

Porto, wiesz takie wino.

0

Ale ze mnie gwiazdor, popularny jak Neymar xD

3

No niezbyt, film mi się urwał :D

21

Co to za Marysia do mnie dzwoni xDD

0

Marco Reus to jeszcze gorszy pomysł a w ankiecie jest(nie jestem fanem Dybali)

3

Mogłeś dodać Dybale do odpowiedzi ale i tak super ankieta. Dzięki Generale.

5

To teraz czekać ma transfery i jakieś wspólne zdjęcie nowego (oby) trio Messi Suarez Dembele :))

8

Pilkarz super, ale szopkę musial odpier**lic :/

1

I'm not afraid to take a stand...
Świetna piosenka jak większość od niego. Po prostu bóg rapu :)

0

Weź przestań Real wciskać nawet tutaj, to bez sensu.

3

A więc jednak. Koniec MSN. Szkoda najlepszego tria ofensywnego w historii futbolu ale takie jest życie. Dziękuję Neymarowi za wszystkie piękne chwile, będzie żałował odejścia jednak niech mu się wiedzie ale PSG juz tego nie życzę ;)
Mam nadzieję że będzie albo kasa + Verratti lub sam hajs.

2

Oby mu się udało i stres go nie zjadł, trzymam kciuki!

0

No nie przyznam Ci racji ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?