FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja to juz nie wiem. Te transfery są tak zakręcone jak gówno w przeręblu :))
0
Tak, zgadzam się Isco to była doskonała oferta ale zarząd to zepsuł. Ja też żałuję.
0
No, ale dziura w pomocy byłaby załatana chociaż :)
13
Szkoda, że rok temu nie kupiliśmy tego Pogby za 105 mln euro. Teraz rynek zglupial i sredniaki będą tyle kosztować, a Pogba akurat ma odpowiednią jakość i profil by grać w Barcelonie.
1
A no szkoda, że nie ma Camp Nou w Fifie i w Pesie naraz. No cóż dzięki za odpowiedź :)
1
Jeszcze jedno, szkoda, że Camp Nou nie ma, to jednak trochę denerwuje wiem co mówię bo w 17 dużo grałem.
Do kiedy jest licencja na Camp Nou w PESIE?
4
Ładnie to wygląda, ale wkurza mnie ten handicap i skrypty w rozgrywce dlatego wypróbuję w tym roku PESA :)
0
Tak, cena świetna a piłkarza na siłę się nie trzyma w przeciwieństwie do BVB czy Liverpoolu.
0
Dobrze, że Fifa i Pes się rozwijają, to lepiej dla graczy ;)
2
To w tej Fifie mają coś takiego wprowadzić? Moglbys opisać jakie nowosci tam wejdą?
0
O kurde nawet o nim nie pomyślałem.
0
Zależy, jaka gazeta takie transfery ;)
17
*Barcelona
Aż kluje to w oczy.
5
W Barcelonie są potrzebni tacy, ktorzy oddadzą za nasz klub każdą kroplę potu i krwi :)
1
Hmmm ciekawe do jakiego komentarza pijesz
:D
0
Powiem Wam, że byłoby miło gdyby Deulofeu odpalił. Z charakteru taki nasz Krisztjano Ronaldo.
0
Tak czy siak, teraz śpi na łóżku z petrodolarów :/
0
Wiesz, Krychowiak w obecnej formie to szkoda gadac...
0
Wierzę w to co napisałeś. Visca El Barca! :)
13
Odkąd pamiętam żadne okienko nie było takie irytujące. Jesteśmy transferowym posmiewiskiem, sprzedaliśmy kluczowego zawodnika i teraz kazdy ma cene +100 mln bo wiedzą jaką mamy kasę z Neymara. Mega wkurw**jące. Boże miej Barcelonę w opiece, bo jak tak dalej pójdzie to będzie dziura w pomocy i na lewym skrzydle.
2
Według mnie to w tym okienku nikt nowy nie przyjdzie.
16
Di Maria - nie
Carrasco - tak
0
Grywalem w fife ale tym razem postawie na PESA i cos czuje ze się nie zawiode bo to chociaż piłkę nożną przypomina :)
33
Oooo nie, nie nie i NIE. Dobrze że to sport napisał to przynajmniej mało prawdopodobne.
2
Takiego wała z tym szpalerem.
19
Totalna opozycja chyba xD
3
W tym samym sezonie 5:0 więc odbijam piłeczkę.
3
Dla mnie odpowiedź jest oczywista. Tiki taka rozerwala by defensywe Realu Zidane'a na kawałki.
1
Real LM obronił, ale ta z sezonu 2015-16 to był dramat. Z każdego losowania najłatwiejsi przeciwnicy i gol ze spalonego Ramosa w finale, który doprowadził do dogrywki i karnych. LM z tego sezonu została zdobyta przekonująco przez was ale ta poprzednia to pomyłka.
4
No a coś się zmieniło? xD