0

Ja to juz nie wiem. Te transfery są tak zakręcone jak gówno w przeręblu :))

0

Tak, zgadzam się Isco to była doskonała oferta ale zarząd to zepsuł. Ja też żałuję.

0

No, ale dziura w pomocy byłaby załatana chociaż :)

13

Szkoda, że rok temu nie kupiliśmy tego Pogby za 105 mln euro. Teraz rynek zglupial i sredniaki będą tyle kosztować, a Pogba akurat ma odpowiednią jakość i profil by grać w Barcelonie.

1

A no szkoda, że nie ma Camp Nou w Fifie i w Pesie naraz. No cóż dzięki za odpowiedź :)

1

Jeszcze jedno, szkoda, że Camp Nou nie ma, to jednak trochę denerwuje wiem co mówię bo w 17 dużo grałem.
Do kiedy jest licencja na Camp Nou w PESIE?

4

Ładnie to wygląda, ale wkurza mnie ten handicap i skrypty w rozgrywce dlatego wypróbuję w tym roku PESA :)

0

Tak, cena świetna a piłkarza na siłę się nie trzyma w przeciwieństwie do BVB czy Liverpoolu.

0

Dobrze, że Fifa i Pes się rozwijają, to lepiej dla graczy ;)

2

To w tej Fifie mają coś takiego wprowadzić? Moglbys opisać jakie nowosci tam wejdą?

0

O kurde nawet o nim nie pomyślałem.

0

Zależy, jaka gazeta takie transfery ;)

17

*Barcelona
Aż kluje to w oczy.

5

W Barcelonie są potrzebni tacy, ktorzy oddadzą za nasz klub każdą kroplę potu i krwi :)

1

Hmmm ciekawe do jakiego komentarza pijesz
:D

0

Powiem Wam, że byłoby miło gdyby Deulofeu odpalił. Z charakteru taki nasz Krisztjano Ronaldo.

0

Tak czy siak, teraz śpi na łóżku z petrodolarów :/

0

Wiesz, Krychowiak w obecnej formie to szkoda gadac...

0

Wierzę w to co napisałeś. Visca El Barca! :)

13

Odkąd pamiętam żadne okienko nie było takie irytujące. Jesteśmy transferowym posmiewiskiem, sprzedaliśmy kluczowego zawodnika i teraz kazdy ma cene +100 mln bo wiedzą jaką mamy kasę z Neymara. Mega wkurw**jące. Boże miej Barcelonę w opiece, bo jak tak dalej pójdzie to będzie dziura w pomocy i na lewym skrzydle.

2

Według mnie to w tym okienku nikt nowy nie przyjdzie.

16

Di Maria - nie
Carrasco - tak

0

Grywalem w fife ale tym razem postawie na PESA i cos czuje ze się nie zawiode bo to chociaż piłkę nożną przypomina :)

33

Oooo nie, nie nie i NIE. Dobrze że to sport napisał to przynajmniej mało prawdopodobne.

2

Takiego wała z tym szpalerem.

19

Totalna opozycja chyba xD

3

W tym samym sezonie 5:0 więc odbijam piłeczkę.

3

Dla mnie odpowiedź jest oczywista. Tiki taka rozerwala by defensywe Realu Zidane'a na kawałki.

1

Real LM obronił, ale ta z sezonu 2015-16 to był dramat. Z każdego losowania najłatwiejsi przeciwnicy i gol ze spalonego Ramosa w finale, który doprowadził do dogrywki i karnych. LM z tego sezonu została zdobyta przekonująco przez was ale ta poprzednia to pomyłka.

4

No a coś się zmieniło? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?