1

Spoko, ja tylko zazartowalem sobie ;)

0

Albo jak Benzema i Perez xDD

7

Jak Ceballos celebruje bramkę jakby skladaniem podpisu (?) to mogliśmy mu dać do podpisania wotum nieufności
:D

1

Nikt mnie tak nie irytuje (jeszcze Ramos, ten akurat hipokryta).

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Trzymaj się stary, bądź silny i wytrwały.
Pozdrawiam i współczuję :(

7

Czyli nie można mieć własnego zdania?

51

Wstałem o 6, pochmurno, deszcz pada i spać się chce. Myślę sobie, to będzie ciężki dzień. Potem patrzę wynik Realu i juz wiem że się myliłem :D

0

Ze względu na szybkość i tylko tyle (:D) to Musa albo Vardy :)

8

No tej to w przeciwieństwie do poprzedniej nie kupię ;)

15

Oficjalnie: Paulinho zamknął mi gębę.

0

Na Ps4 na pewno są ;)

1

Jako, że w sobotę idę kupić PESA (PS4) to mam pytanie i prośbę zarazem. Czy już są patche, które nadrabiają braki licencyjne i w ogóle? Jeśli są to mógłby ktoś podać jakiegoś linka do nich?
Z góry serdeczne dzięki ;)

14

Mur Chiński ;))))

40

Nie wiem jakie trzeba mieć siano w głowie aby serio myśleć, że Ronaldo jest lepszy od Messiego ;)
P.S nie chcę tu nikogo obrazić

4

Wreszcie pokonał Buffona :D

0

Parówki kwestią godzin xDD

3

Nie wiem jak, ale jego teksty powodują uśmiech a nie oburzenie ;)

2

To musiało się udać ;)))

0

Godzina nie za bardzo, szkoda i to jeszcze na dzień przed Wigilią.

0

Mi Fifa zbrzydla, PES jest dla mnie realistyczniejszy a brak licencji nadrobi się patchami.

0

No cóż, przeboleje to jakoś, oby gra była dobra bo w Fifę to nie chce juz grać (skrypty).

0

Ozil 87/86, Ronaldo 93 i Lewy jeszcze 91. Tak będzie ok.

1

Ja bym brał fifę bo NBA mnie nie interesuje
P.S Mimo że w tym roku kupuje PESA.

17

Aż miło było popatrzeć na ostatnią akcję bramkową, świetny wykop Ter Stegena, dobra piłka do Dembele od Andre Gomesa i asysta Francuza do El Pistolero i jego radość w kierunku do Dembele, fajnie to wyglądało ;)

2

Następcą Busquetsa to jest Weigl z Borussi ;)

0

Dzięki, zawsze szanowałem Rocka :))

3

Jedyny błąd sędziego to brak karnego na Di Marii.

18

Matko. Pół roku minęło od jednego z najbardziej niesamowitych przeżyć w historii piłki nożnej. Moment, którego nie da się zapomnieć, nieważne czy to kibic Barcelony czy inny. Jestem pewien, że długo nie zobaczymy takiego powrotu w piłce nożnej.
Jaka mnie nostalgia naszła... szkoda, że nie wygraliśmy LM po tym, to byłoby coś niesamowitego :(

1

To przejdzie do historii futbolu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?