FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Spoko, ja tylko zazartowalem sobie ;)
0
Albo jak Benzema i Perez xDD
7
Jak Ceballos celebruje bramkę jakby skladaniem podpisu (?) to mogliśmy mu dać do podpisania wotum nieufności
:D
1
Nikt mnie tak nie irytuje (jeszcze Ramos, ten akurat hipokryta).
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Trzymaj się stary, bądź silny i wytrwały.
Pozdrawiam i współczuję :(
7
Czyli nie można mieć własnego zdania?
51
Wstałem o 6, pochmurno, deszcz pada i spać się chce. Myślę sobie, to będzie ciężki dzień. Potem patrzę wynik Realu i juz wiem że się myliłem :D
0
Ze względu na szybkość i tylko tyle (:D) to Musa albo Vardy :)
8
No tej to w przeciwieństwie do poprzedniej nie kupię ;)
15
Oficjalnie: Paulinho zamknął mi gębę.
0
Na Ps4 na pewno są ;)
1
Jako, że w sobotę idę kupić PESA (PS4) to mam pytanie i prośbę zarazem. Czy już są patche, które nadrabiają braki licencyjne i w ogóle? Jeśli są to mógłby ktoś podać jakiegoś linka do nich?
Z góry serdeczne dzięki ;)
14
Mur Chiński ;))))
40
Nie wiem jakie trzeba mieć siano w głowie aby serio myśleć, że Ronaldo jest lepszy od Messiego ;)
P.S nie chcę tu nikogo obrazić
4
Wreszcie pokonał Buffona :D
0
Parówki kwestią godzin xDD
3
Nie wiem jak, ale jego teksty powodują uśmiech a nie oburzenie ;)
2
To musiało się udać ;)))
0
Godzina nie za bardzo, szkoda i to jeszcze na dzień przed Wigilią.
0
Mi Fifa zbrzydla, PES jest dla mnie realistyczniejszy a brak licencji nadrobi się patchami.
0
No cóż, przeboleje to jakoś, oby gra była dobra bo w Fifę to nie chce juz grać (skrypty).
0
Ozil 87/86, Ronaldo 93 i Lewy jeszcze 91. Tak będzie ok.
1
Ja bym brał fifę bo NBA mnie nie interesuje
P.S Mimo że w tym roku kupuje PESA.
17
Aż miło było popatrzeć na ostatnią akcję bramkową, świetny wykop Ter Stegena, dobra piłka do Dembele od Andre Gomesa i asysta Francuza do El Pistolero i jego radość w kierunku do Dembele, fajnie to wyglądało ;)
2
Następcą Busquetsa to jest Weigl z Borussi ;)
0
Dzięki, zawsze szanowałem Rocka :))
3
Jedyny błąd sędziego to brak karnego na Di Marii.
18
Matko. Pół roku minęło od jednego z najbardziej niesamowitych przeżyć w historii piłki nożnej. Moment, którego nie da się zapomnieć, nieważne czy to kibic Barcelony czy inny. Jestem pewien, że długo nie zobaczymy takiego powrotu w piłce nożnej.
Jaka mnie nostalgia naszła... szkoda, że nie wygraliśmy LM po tym, to byłoby coś niesamowitego :(
1
To przejdzie do historii futbolu :)