FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale w jednym ma rację. Realowi będzie pomagał pan z gwizdkiem, a nawet myślę, że też ci co trzymają flagę :)
5
Dzisiaj jest dzień, w którym dupa z bólu odpadnie mi albo mojemu przyjacielowi, który jest za Realem :)
Nie przeżyje tej obrony LM przez Real, to nie może być prawda. Forza Juve!
0
W sumie tak, ale on nie ma powodu by się przenosić bo trofea zdobywa w Juve :)
0
Bardziej chodziło mi o to, że zmarnowalismy szanse by go kupić rok temu.
0
Przewidzialem co będą mi odpisywać :)
0
Zastanawiałem się nad ewentualnym rozgrywającym i do głowy przyszedł mi Pjanic i jak myślicie, pasował by do nas?
Edit: wiem że Juve go nie puści
11
Uspokoje Cię, to serio jest żart :))
Wczoraj było wrzucane i pisali że to fake.
1
Mnie tam takie rzeczy wkurzają bo nie lubie tego, nie mam zdolności, i jestem niecierpliwy :)
0
Ten tekst o gimnazjum to normalnie moje odbicie tylko zamiast robienia kanapek na technice to składanie głupich papierków :)
0
Ile już było zawodników jednego sezonu. Pamiętam jak przed tym sezonem i transferem Alcacera chciałem Vardy'ego do Barcelony jako zmiennika ale jego postawa w tym sezonie wyjaśniła wszystko.
0
Tak.
0
No nie wiem, nie wiem ;))
1
Jeśli o mnie chodzi to jak już bym głosował to na Kukiza raczej.
0
Z dala od polityki.
37
Na TVP 1 leci film pt ,, Jestem numerem cztery"
Fajnie, że nakręcili film o Wengerze :D
1
Glupi cep. Jak może miejsca nie mieć na puchary jak te z lat 60 tych to już się rozpadły ze starości.
1
Ciąg dalszy
Oj dana oj dana oj dana oj dana oj dana oj dana oj dana oj dana
:)))
0
Chyba czwarty :D
4
Zacznijmy od listy transferowej. Alba? Alcacer? I jeszcze Vidal i Digne na sprzedaż. Kim będziemy grać na bokach obrony? Roberto Carlosa czy Cafu z emerytury ściągnięmy?! Te proponowane transfery poza Laporte to aż szkoda komentować. Mam nadzieję, że to tylko plotka...
9
Dlaczego nie? Chcą dać 130 mln za Mbappe a za Rakiticia nawet 50 nie będzie?
Edit: dobra ze względu na wiek Chorwata to 40 jest całkiem spoko, ale znając nasz zarząd to będziemy musieli im jeszcze dopłacić hot- dogiem czy czymś innym.
0
Valverde może przyswoił trochę wiedzy od mistrza.
0
Dziękuję szczerze bo o poważną odpowiedz trudno. Nie oglądam ligi francuskiej ale obawiam się że on nie odmieni naszej pomocy ale niech probuje. Jeśli tylko na ławkę to całkiem spoko.
2
Oczekiwałem powaznych odpowiedzi, a nie próby zrobienia z siebie śmieszka.
0
Cos ogłosili? Bo wszyscy piszą o Serim.
1
Zobaczymy, oby przyszedł ktoś kto odmieni naszą pomoc.
1
Nie oglądałem co prawda, ale Andre Gomesów nam wystarczy. Potrzeba zawodnika klasy światowej.
0
No właśnie. To potwierdza moje słowa.
2
Powiem Ci, że ja byłbym nawet zadowolony. Nie odstaje od Valverde moim zdaniem.
26
Małysz był lepszy od niego, ale i tak szacun dla Kamila.
1
Gol Mchitarjana zabił jakiekolwiek emocje w tym meczu. W porównaniu do zeszłego roku nuuuda.