3

Ale w jednym ma rację. Realowi będzie pomagał pan z gwizdkiem, a nawet myślę, że też ci co trzymają flagę :)

5

Dzisiaj jest dzień, w którym dupa z bólu odpadnie mi albo mojemu przyjacielowi, który jest za Realem :)
Nie przeżyje tej obrony LM przez Real, to nie może być prawda. Forza Juve!

0

W sumie tak, ale on nie ma powodu by się przenosić bo trofea zdobywa w Juve :)

0

Bardziej chodziło mi o to, że zmarnowalismy szanse by go kupić rok temu.

0

Przewidzialem co będą mi odpisywać :)

0

Zastanawiałem się nad ewentualnym rozgrywającym i do głowy przyszedł mi Pjanic i jak myślicie, pasował by do nas?
Edit: wiem że Juve go nie puści

11

Uspokoje Cię, to serio jest żart :))
Wczoraj było wrzucane i pisali że to fake.

1

Mnie tam takie rzeczy wkurzają bo nie lubie tego, nie mam zdolności, i jestem niecierpliwy :)

0

Ten tekst o gimnazjum to normalnie moje odbicie tylko zamiast robienia kanapek na technice to składanie głupich papierków :)

0

Ile już było zawodników jednego sezonu. Pamiętam jak przed tym sezonem i transferem Alcacera chciałem Vardy'ego do Barcelony jako zmiennika ale jego postawa w tym sezonie wyjaśniła wszystko.

0

Tak.

0

No nie wiem, nie wiem ;))

1

Jeśli o mnie chodzi to jak już bym głosował to na Kukiza raczej.

0

Z dala od polityki.

37

Na TVP 1 leci film pt ,, Jestem numerem cztery"
Fajnie, że nakręcili film o Wengerze :D

1

Glupi cep. Jak może miejsca nie mieć na puchary jak te z lat 60 tych to już się rozpadły ze starości.

1

Ciąg dalszy
Oj dana oj dana oj dana oj dana oj dana oj dana oj dana oj dana
:)))

0

Chyba czwarty :D

4

Zacznijmy od listy transferowej. Alba? Alcacer? I jeszcze Vidal i Digne na sprzedaż. Kim będziemy grać na bokach obrony? Roberto Carlosa czy Cafu z emerytury ściągnięmy?! Te proponowane transfery poza Laporte to aż szkoda komentować. Mam nadzieję, że to tylko plotka...

9

Dlaczego nie? Chcą dać 130 mln za Mbappe a za Rakiticia nawet 50 nie będzie?
Edit: dobra ze względu na wiek Chorwata to 40 jest całkiem spoko, ale znając nasz zarząd to będziemy musieli im jeszcze dopłacić hot- dogiem czy czymś innym.

0

Valverde może przyswoił trochę wiedzy od mistrza.

0

Dziękuję szczerze bo o poważną odpowiedz trudno. Nie oglądam ligi francuskiej ale obawiam się że on nie odmieni naszej pomocy ale niech probuje. Jeśli tylko na ławkę to całkiem spoko.

2

Oczekiwałem powaznych odpowiedzi, a nie próby zrobienia z siebie śmieszka.

0

Cos ogłosili? Bo wszyscy piszą o Serim.

1

Zobaczymy, oby przyszedł ktoś kto odmieni naszą pomoc.

1

Nie oglądałem co prawda, ale Andre Gomesów nam wystarczy. Potrzeba zawodnika klasy światowej.

0

No właśnie. To potwierdza moje słowa.

2

Powiem Ci, że ja byłbym nawet zadowolony. Nie odstaje od Valverde moim zdaniem.

26

Małysz był lepszy od niego, ale i tak szacun dla Kamila.

1

Gol Mchitarjana zabił jakiekolwiek emocje w tym meczu. W porównaniu do zeszłego roku nuuuda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?