FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Życzę Ci abyś te wszystkie karty znalazł. Ja jestem niestety sredni w fifę. Wartość mojego klubu to około 140 k coinsow, więc mnie na TOTSY czy inne drogie karty nie stać.
0
No, wąsacz, TOTY i TOTS i sklad kolorowy, że aż oczy bolą :)
Jednak kolory nie grają :)
0
Spoko.
0
Też ok, widzę że w tej cenie jest dużo podobieństw :)
0
Życzę szczęścia :)
Daj znać co wyjdzie.
0
Eeeeee no bardzo spoko skład. Dzięki za skład :)
0
No proszę, nie spodziewałem się brązowego. Ja mam taki:
BR: Asenjo
ŚO: Varane, Umtiti, Laporte
PP: Roberto hero
LP: Carrasco
ŚP: Gomes, Turan
ŚPO: Isco
N: Aspas niebieski i Ben Yedder
3-5-2 na PS4
0
No poproszę, może z niego skorzystam :)
0
Drodzy Ramblowicze, doradźcie mi jakąś dobrą kartę do 41 k do hiszpanskiego skladu z taktyką 3-5-2(nie musi być specjalna).
I pytanko nr 2. Z jakiej ligi najlepiej zrobić skład do 130 tysięcy(PS4)?
Proszę o rady :)
0
Wiem, że futbol nie zawsze jest sprawiedliwy, ale można zrobić kroki żeby choć częściowo był. Wszędzie wprowadzają powtórki VAR nawet w Polsce się do tego szykują. Przed Klasykiem miano potwierdzić ich wprowadzenie w przyszłym sezonie, ale po Klasyku nagle im się odwidzialo. Czemu? Bo Real może jeszcze stracić mistrzostwo?
0
No? Sprawiedliwie według ciebie? Bo jak dla mnie nie.
20
Obstawiam to drugie ale mam tylko 23% pewności xD
1
No tak, gralismy w tych meczach słabo ale w 2 z nich strzelilismy jednego gola więcej od przeciwnika który dalby trzy punkty. Niestety zabrano nam je bezpodstawnie! Z Betisem piłka grubo przekracza linie bramkowa, a z Malaga gol zabrany ze spalonego widmo.
To jest sprawiedliwe?
0
To akurat pamiętam bo to Barcelony się tyczy :)
0
Niestety nie. Pamięta się tylko zwycięzców. Smutna prawda.
6
Zamienili się z Newcastle :)
24
Daj sobie siana z tymi zakładami, po co Ci one?
0
Niby taki mądry ziomek w milionerach ale zachowuje się dziwnie mimo jego zdolności.
1
W życiu piękne są tylko chwile...
:D
0
Ok dzięki za opinie. Siła wystarczy a trików robie niewiele. Jeszcze raz dziękuję.
0
Boję się tego meczu. Nie przez Osasunę ale nasz rezerwowy skład. Obyśmy spokojnie wygrali.
0
Mam pytanie do graczy FUTa. Grał ktoś Aspasem 87 w wersji niebieskiej? Jak się u Was spisuje? Bo miałem informa Villi 86, ale grał beznadziejnie bo jest za wolny, więc potrzebuje zamiennika do skladu i pomyślałem o Aspasie.
0
To jest żart. Ile tych spalonych im przepuszcza?
12
Nieee, on notuje asysty tylko ze stalych fragmentów gry, potrzeba nam kogoś kto rozrusza pomoc.
1
To jest to! Jak najbardziej tak dla tego transferu :)
0
Jako obronca jest naprawdę bardzo dobry, ale jego charakter mógłby rozwalić szatnie u nas.
0
To jest świetny pilkarz, rozgrywać umie, dryblowac też, używa sztuczek i jest silny. Ale ta cena to drobna przesada.
2
Jak dla mnie jedyna słuszna opcja w polityce na ten czas.
Brawo Kukiz!
0
On jest starszym pilkarzem, a o powrót po takiej kontuzji jest niezwykle trudno. Niemniej życzę mu zdrowia, bo go cenię za jego wypowiedzi :D
0
Chyba prawdopodobnie koniec kariery. Niech zdrowieje.