1

Życzę Ci abyś te wszystkie karty znalazł. Ja jestem niestety sredni w fifę. Wartość mojego klubu to około 140 k coinsow, więc mnie na TOTSY czy inne drogie karty nie stać.

0

No, wąsacz, TOTY i TOTS i sklad kolorowy, że aż oczy bolą :)
Jednak kolory nie grają :)

0

Spoko.

0

Też ok, widzę że w tej cenie jest dużo podobieństw :)

0

Życzę szczęścia :)
Daj znać co wyjdzie.

0

Eeeeee no bardzo spoko skład. Dzięki za skład :)

0

No proszę, nie spodziewałem się brązowego. Ja mam taki:
BR: Asenjo
ŚO: Varane, Umtiti, Laporte
PP: Roberto hero
LP: Carrasco
ŚP: Gomes, Turan
ŚPO: Isco
N: Aspas niebieski i Ben Yedder
3-5-2 na PS4

0

No poproszę, może z niego skorzystam :)

0

Drodzy Ramblowicze, doradźcie mi jakąś dobrą kartę do 41 k do hiszpanskiego skladu z taktyką 3-5-2(nie musi być specjalna).
I pytanko nr 2. Z jakiej ligi najlepiej zrobić skład do 130 tysięcy(PS4)?
Proszę o rady :)

0

Wiem, że futbol nie zawsze jest sprawiedliwy, ale można zrobić kroki żeby choć częściowo był. Wszędzie wprowadzają powtórki VAR nawet w Polsce się do tego szykują. Przed Klasykiem miano potwierdzić ich wprowadzenie w przyszłym sezonie, ale po Klasyku nagle im się odwidzialo. Czemu? Bo Real może jeszcze stracić mistrzostwo?

0

No? Sprawiedliwie według ciebie? Bo jak dla mnie nie.

20

Obstawiam to drugie ale mam tylko 23% pewności xD

1

No tak, gralismy w tych meczach słabo ale w 2 z nich strzelilismy jednego gola więcej od przeciwnika który dalby trzy punkty. Niestety zabrano nam je bezpodstawnie! Z Betisem piłka grubo przekracza linie bramkowa, a z Malaga gol zabrany ze spalonego widmo.
To jest sprawiedliwe?

0

To akurat pamiętam bo to Barcelony się tyczy :)

0

Niestety nie. Pamięta się tylko zwycięzców. Smutna prawda.

6

Zamienili się z Newcastle :)

24

Daj sobie siana z tymi zakładami, po co Ci one?

0

Niby taki mądry ziomek w milionerach ale zachowuje się dziwnie mimo jego zdolności.

1

W życiu piękne są tylko chwile...
:D

0

Ok dzięki za opinie. Siła wystarczy a trików robie niewiele. Jeszcze raz dziękuję.

0

Boję się tego meczu. Nie przez Osasunę ale nasz rezerwowy skład. Obyśmy spokojnie wygrali.

0

Mam pytanie do graczy FUTa. Grał ktoś Aspasem 87 w wersji niebieskiej? Jak się u Was spisuje? Bo miałem informa Villi 86, ale grał beznadziejnie bo jest za wolny, więc potrzebuje zamiennika do skladu i pomyślałem o Aspasie.

0

To jest żart. Ile tych spalonych im przepuszcza?

12

Nieee, on notuje asysty tylko ze stalych fragmentów gry, potrzeba nam kogoś kto rozrusza pomoc.

1

To jest to! Jak najbardziej tak dla tego transferu :)

0

Jako obronca jest naprawdę bardzo dobry, ale jego charakter mógłby rozwalić szatnie u nas.

0

To jest świetny pilkarz, rozgrywać umie, dryblowac też, używa sztuczek i jest silny. Ale ta cena to drobna przesada.

2

Jak dla mnie jedyna słuszna opcja w polityce na ten czas.
Brawo Kukiz!

0

On jest starszym pilkarzem, a o powrót po takiej kontuzji jest niezwykle trudno. Niemniej życzę mu zdrowia, bo go cenię za jego wypowiedzi :D

0

Chyba prawdopodobnie koniec kariery. Niech zdrowieje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?