2

Radomiak Radom.

9

Słyszeliście o nierozwiazanej zagadce Tamam Shud? Bardzo ciekawa i mroczna historia, w której praktycznie nic nie jest udowodnione. Coś jak Przełęcz Diatłowa.

1

Ja kibicuje od 2008 roku, a kończę dopiero gimnazjum. Najpierw sprawdzanie wyników i wiadomości sportowych ( pamietam wiadomosci o golu Iniesty z Chelsea) i tak do dziś oglądam mecze i komentuje na stronie klubu. Wracając do pytania, wiek nie jest wyznacznikiem wiedzy, są stare konie co pieprzą głupoty i mlodzi ludzie czy dzieci, które potrafią mówić dobrze i z wartosciami w przeciwieństwie do niektórych.
Pozdrawiam :)

0

Kękę - cała płyta Trzecie Rzeczy

0

Dziękuję za opinie Sekatorze :)

0

Kolejny głos utwierdzajacy mnie w wyborze.
Wielkie dzięki :)

1

Wiesz, zastanawiam się nad tym telefonem bo mój leciwy Samsung Galaxy s III mini ma tak słabą baterię, że nie idzie wytrzymać. No dzięki Tobie chyba wiem jaki będę miał nastepny telefon :)
Wielkie dzięki kolego :D

0

Ok, a jak ekran i aparat się sprawują?

0

Ma ktoś z was LG X Power? Jakieś opinie? Bo zastanawiam się nad kupnem.

0

Dzięki
@Kredon także dzięki

0

Mozna wiedzieć jakie?
Szybszy byłeś xD

0

Transfer Gomesa wymagał przesunięcia pieniędzy z tego na poprzednie okno.

21

Człowieku ta kara jest za nic! Nie ma nic w protokole, sędzia nie poczuł się obrażony ba nawet nie słyszał żeby Messi coś do niego mówił. Takiej kary nie dostają Ci co łamią kosci specjalnie. To jakiś żart i tyle.

0

Na pozycję Iniesty nadaje się Coutinho. Z kolei formę może odzyskać Rakitic, który był płucami Barcelony w sezonie 2014-15.

0

Roberto umie rozgrywać. W tym okienku mamy tylko 25 mln na transfery. Nie ma szału. Lepiej to przeznaczyć na następne okienko i porządne zakupy.

1

Wpadłem na pomysł, może zamiast kupować drogich pomocników, przesuniemy Roberto do pomocy na pozycję rozgrywającego, na prawej obronie będzie grał Vidal, a jak nie będzie mu wychodzić to wprowadzimy kogoś ze szkółki np. Palencia. Co wy na taki pomysł? Oszczędzilibysmy pieniądze na następne letnie okienko i wzmocnilibysmy się jeśli taka byłaby potrzeba.

1

Najważniejsze, że Hajty brak.

0

Ten ślad bieżnika to nie przypadek. Jednym ze sponsorów Realu jest Hankook, czyli producent opon. :)

0

Może coś z Ekstraklasy? Jakiś bliski Ci klub, któremu kibicujesz czy jak. :)

2

Trudna sprawa, zależy jak wielka byłaby dopłata. Mam lepsze wyjscie, dajmy im Gomesa, doplacmy, i wezmy Coutinho. Gdyby to było takie proste...

0

O własnie, zapomniałem nick. Dzięki :)

1

A tu jakiś użytkownik miał dziś grac w Milionerach, co nie?

0

Ok, tylko Alcacera bym dał pomiędzy bo nie miał dużo okazji do gry.

1

Pamiętam jak jakiegoś mlodzika (chyba Sergi Guardiola) kupili i kilka godzin później rozwiązali kontrakt bo obrażał Barcelonę w mediach społecznościowych. Zielinski robił to samo, nie chcę go tutaj, lepiej niech schowa swoje opinie głęboko gdzieś.

15

Szczerze? Ciężko byłoby mi zdecydować.
Ale może tak Gomes za Coutinho?
:)

24

Borek i jakiś Janusz spod monopolowego

17

Jeszcze trochę i będzie 1000 strona mojej książki o mądrościach Hajty.
Biorę kartkę i zapisuje złoto na kartce :)

5

,, Truskawka na torcie"
Ja pier**le :D

18

,,Jeden z Ukraińców lezy"
xD

5

Borek komentuje jeszcze ok, ale Hajto... szkoda słów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?