14

Jak patrzę na jego grę aktorską to wcale mi nie jest smutno :) wręcz przeciwnie, uśmiecham się nawet.

16

W Polsce to nie wiem ale na świecie to Cristiano Ronaldo. Genialnie potrafi wczuć się w ,,swoją'' rolę xD

0

Wydawało mi się, że tak odmieniałoby się jakby się nazywał Sampaolini. No trudno moja wina, ja tak pisałem :)

5

Kupmy kogoś porządnego, a nie kolejnych przeciętniaków. Myślę, że to dobry czas by spróbować piłkarzy ze szkółki, np Palencia i postawić na Vidala.

2

Zieliński to może nas w tyłek pocałować, na facebooku wyzywał Barcelonę i pisał Hala Madrid. Od tego czasu mi podpadł.

11

Zastanawia mnie tak słaba gra Gomesa, spotykałem się z opiniami, że w Valencii dawał radę i grał dobrze a u nas gra tragicznie, nawet przy przyjęciach piłki i prostych podaniach robi błędy jak ja na orliku. Od zawodowca wymaga się więcej.

38

Verratti to następca Xaviego jak dla mnie.

9

Mathieu jest dobry jako rezerwowy, powinien zostać, Rakitić też mogłby się nadać, ale jak bedzie trzeba to niech odchodzi. Wolałbym sprzedać Gomesa, ale to dopiero jego pierwszy sezon może się odblokuje choć wątpie. Z drugim zdaniem się zgadzam.

3

Ten mecz pokazał, że Barcelona gra bez finezji, poza przebłyskami indywidualnymi gramy schematycznie i bez polotu. Pomoc to jest tragedia, jak narazie Gomes dołącza do niewypałów dekady. 35 milionów poszło się je*ać. Trzeba podziękować Enrique i piłkarzom za tryplet i swietną grę w sezonie 2014-15 i 15-16, ale oni się wypalili, taktyki nie ma, potrzebny nam nowy trener.

0

Powiedział prawdę, Neymar z okresu końca 2015 roku zniszczył formą wszystkich poza Messim.

14

Neymar, ale Bale też jest niezły.

0

Ty to wiesz, ja to wiem, my to wiemy, ale oni tego nie wiedzą.

0

Pranie mi wyschło przez ciebie. Dzięki!

0

Ale Xavi nie był w takiej formie jak w sezonie 2008/2009,w tamtym sezonie wchodził z ławki, więc dopisze, że w tym składzie są wszyscy w formie :))
Mascherano jest dobrym obrońcą, ale nie tak dobrym jak El Capitano.

0

Ter Stegen/Valdes-Alves,Pique,Puyol,Alba/Abidal-Busquets,Xavi,Iniesta-MSN. Ale to byłby skład. Genialna obrona,pomoc i napad, Xavi rozdający piłki MSN jak rodzice dający prezenty swoim dzieciom pod choinkę :) Szkoda, że tak nie wyszło do końca.

1

Co sądzicie o LG X Power? Albo o Xperii XA?
Bo niedługo zmieniam telefon i to są dwie możliwosci które rozważam.

4

My :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nawet nie potrafię sobie wyobrazić co by się tu działo jakbyśmy wyeliminowali PSG w rewanżu :) I później tak w genialnym stylu wygrać LM, i przypomnieć sobie takie powstanie z kolan i wejście na szczyt. Szkoda ze szansa na to jest naprawdę zerowa

0

Taka chora cena tylko w rublach xD

0

Myślałem, że chodzi o jakiś konflikt. Poza tym Messi może by nie zapierniczal ale dogadal by się z Cholo :)

0

To Messi ma na pienku z Simeone? O czymś nie wiem?

0

Nawet się nie oklamuje, następna runda i jakaś Benfica na nich już czeka. Tak jest zawsze.

8

Nie chciałbym oglądać Barcelony grającej autobus, szanuje Cholo ale wolę Sampaoliego.

18

Jest mi smutno. Nie jestem bardzo doswiadczonym kibicem, zacząłem kibicować Barcelonie od półfinału z Chelsea. Od tamtej pory przeżyłem świetne chwile z pilkarskimi bogami, wygrane trofea, świetna i przyjemna dla oka gra, ale też gorycz porażek z Interem, Chelsea w LM, Bayernem ( 0-7 ), Athleticiem Bilbao ( 4-0 ) w Superpucharze, ale zawsze w nich wierzyłem. Nawet po klęsce z Bayernem w pierwszym meczu, wierzyłem w remontadę, choć inni pukali się w głowę i mieli rację, ale byłem z moimi idolami. Płakałem po śmierci Vilanovy, było mi go bardzo szkoda, nie zasłużył na śmierć. I tych chwil było wiele, jednak jestem zawsze z nimi, rewanż z PSG obejrzę, szansa na awans niemal zerowa, ale w duszy będzie tlic się iskra nadziei. Mam nadzieję drodzy Cules, że będziecie z Blaugraną po wsze czasy, ja po prostu zakochałem się w Barcelonie.
Visca El Barca!!!

2

Tak dobrze jak ManU w tym sezonie.

1

Dlugo czekałes na ten moment by wyjść z nory, prawda?

0

Od kiedy od prezydenta należy gra drużyny? Niestety trzeba szukac trenera, Lucho się skończył.

10

Oficjalnie Wam powiem, tak beznadziejnej gry w naszym wykonaniu nie widziałem od 0-7 z Bayernem. I to chyba jest koniec ery Enrique jako trenera :(

0

Szkoda by mi było od tego czasu wydawać coinsy i dostać w nagrodę te paczki, które najczęściej się nie zwracają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?