0

Ale ja nie kupuje fifa pointsów, zbierałem tylko z grania meczy, więc zabolało. Ci co wydali i nic nie trafili to współczuję.

0

Uzbieralem 22500 coinsow w fifie 17 i miałem zbierać na informa jakiegoś ale coś mnie podkusilo kupic 3 złote paczki za 7,5 k i w paczkach było gówno.
Mój morał, nie kupujcie nigdy paczek, są nieopłacalne

16

Ferie :)))))

0

Też dziękuje kolego :)

0

Ok dzięki.

0

A ogólnie? Bo pewnie chodzi o Korwina.

0

Spoko, podałem swoje poglądy :D
Pozdrawiam.

0

To zapytam czy jest jakaś partia prawicowa w Polsce? Bo jestem w polityce zielony.

1

Bez urazy ale w tobie jest 99 procent Rakiticia a Iniesty nic, bo nie ciagniesz gry do przodu.

0

Jest hype na ten serial, ale go nie oglądam bo nie lubie Tureckich i Meksykańskich seriali. Jakbym chciał się dowiedzieć coś o sułtanach to obejrzę dokument historyczny a nie to.

0

Nie można tak wybrać bo było wiele ważnych momentów czy bitew. Ciężko powiedzieć, ja sam nie wiem.

0

Tak wiadomo ze o MŚ mi chodzi ;)

0

Ex aequo :)

0

Prevc jest w bardzo dobrej formie. Trzeba na niego uważać.
Nie chodzi o Domena xD

1

Znać odpowiedz i zużyć dwa koła ratunkowe
xD

1

Dziwnie proste te pytania :)

0

Ja napewno będę oglądał. Kawalek mojego życia :)

2

Swietny był, czemu go zdjeli z telewizji? Ogladalnosc przecież była. Fajnie ze wrocili ,,Milionerów" na antenę

0

A ja mam ferie za dwa dni, będę miał co oglądać :))

9

Nie doceniają Navasa. Cudze chwalicie swego nie znacie :)

8

Nie.

9

Paco na skrzydle? Poza tym Arda gra lepiej w ataku niż w pomocy

0

Kiedyś w Rozmowach w Toku była kobieta która panicznie bała się...gołębi. Nie mogła wyjść spokojnie z domu. Od tamtej pory nie słyszałem głupszej fobii. Twoja jest taka sobie.

4

My za to mamy ,,ich'' pomocników: Rakiticia i Gomesa
P.S Suarez to nie pomocnik, ale był już jedną nogą w Realu a czaruje w bordowo-granatowej koszulce :)

0

Może i tak, ale transfery z Barcy do Realu są wyjątkowe, bo po prostu nie wypada przechodzić z jednego do drugiego ani na odwrót. Poza tym nie chcę aby do jego transferu doszło, bo po co zbędna prowokacja jak u nas i Figo?

1

Tak, ale to będzie go kosztować sezonem na trybunach bo wątpie, że Zidane by go po czymś takim wystawiał, jak nawet teraz nie gra za dużo.

0

Aaaa, to jest Tom Clancy :) To wiem co to za gierka.

0

Nie kojarzę tej gierki ale twój opis jest dośc krytyczny :D Ubisoft to specyficzna firma.

0

Słyszałem dzisiaj o tej plotce z Isco, i powiem Wam, że on z Realu odejdzie ale nie łudźcie się, że trafi do nas. Perez prędzej by się zabił niż sprzedał kogoś z Realu do nas(co potwierdzają klauzule anti Barca - przypadek Di Marii)

2

Powiedzą Ci że jesteś moralizatorem i trzeba nam Coutinho xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?