FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ja nie kupuje fifa pointsów, zbierałem tylko z grania meczy, więc zabolało. Ci co wydali i nic nie trafili to współczuję.
0
Uzbieralem 22500 coinsow w fifie 17 i miałem zbierać na informa jakiegoś ale coś mnie podkusilo kupic 3 złote paczki za 7,5 k i w paczkach było gówno.
Mój morał, nie kupujcie nigdy paczek, są nieopłacalne
16
Ferie :)))))
0
Też dziękuje kolego :)
0
Ok dzięki.
0
A ogólnie? Bo pewnie chodzi o Korwina.
0
Spoko, podałem swoje poglądy :D
Pozdrawiam.
0
To zapytam czy jest jakaś partia prawicowa w Polsce? Bo jestem w polityce zielony.
1
Bez urazy ale w tobie jest 99 procent Rakiticia a Iniesty nic, bo nie ciagniesz gry do przodu.
0
Jest hype na ten serial, ale go nie oglądam bo nie lubie Tureckich i Meksykańskich seriali. Jakbym chciał się dowiedzieć coś o sułtanach to obejrzę dokument historyczny a nie to.
0
Nie można tak wybrać bo było wiele ważnych momentów czy bitew. Ciężko powiedzieć, ja sam nie wiem.
0
Tak wiadomo ze o MŚ mi chodzi ;)
0
Ex aequo :)
0
Prevc jest w bardzo dobrej formie. Trzeba na niego uważać.
Nie chodzi o Domena xD
1
Znać odpowiedz i zużyć dwa koła ratunkowe
xD
1
Dziwnie proste te pytania :)
0
Ja napewno będę oglądał. Kawalek mojego życia :)
2
Swietny był, czemu go zdjeli z telewizji? Ogladalnosc przecież była. Fajnie ze wrocili ,,Milionerów" na antenę
0
A ja mam ferie za dwa dni, będę miał co oglądać :))
9
Nie doceniają Navasa. Cudze chwalicie swego nie znacie :)
8
Nie.
9
Paco na skrzydle? Poza tym Arda gra lepiej w ataku niż w pomocy
0
Kiedyś w Rozmowach w Toku była kobieta która panicznie bała się...gołębi. Nie mogła wyjść spokojnie z domu. Od tamtej pory nie słyszałem głupszej fobii. Twoja jest taka sobie.
4
My za to mamy ,,ich'' pomocników: Rakiticia i Gomesa
P.S Suarez to nie pomocnik, ale był już jedną nogą w Realu a czaruje w bordowo-granatowej koszulce :)
0
Może i tak, ale transfery z Barcy do Realu są wyjątkowe, bo po prostu nie wypada przechodzić z jednego do drugiego ani na odwrót. Poza tym nie chcę aby do jego transferu doszło, bo po co zbędna prowokacja jak u nas i Figo?
1
Tak, ale to będzie go kosztować sezonem na trybunach bo wątpie, że Zidane by go po czymś takim wystawiał, jak nawet teraz nie gra za dużo.
0
Aaaa, to jest Tom Clancy :) To wiem co to za gierka.
0
Nie kojarzę tej gierki ale twój opis jest dośc krytyczny :D Ubisoft to specyficzna firma.
0
Słyszałem dzisiaj o tej plotce z Isco, i powiem Wam, że on z Realu odejdzie ale nie łudźcie się, że trafi do nas. Perez prędzej by się zabił niż sprzedał kogoś z Realu do nas(co potwierdzają klauzule anti Barca - przypadek Di Marii)
2
Powiedzą Ci że jesteś moralizatorem i trzeba nam Coutinho xD