0

Niezbyt bo hala dzieci by wchodziły i minusowaly wszystko.

1

Fajnie że strona się rozwija, aż jestem ciekaw jakie zmiany mogą być za kilka lat. Strony nie poznamy :D

1

Dzięki bardzo!

2

Rozumiem twój sentyment, ale stadion jest w średnim stanie po prostu potrzebuje remontu lub przebudowy. Zbudowany był w 1957 roku, to 60 lat. Ma kilkanaście lat mniej od mojego dziadka :)

0

Mam pytanko, drodzy Ramblowicze. Jeśli w wymaganiach gry(Battlefield 4) jest Windows 8, komputer spełnia wymagania ale mam Windows 10 to pójdzie mi? Znajomych pytałem i mówili że raczej tak ale wolę się upewnić.

0

Denerwuje mnie coraz bardziej, gdzie jest Polska, heh a sam z Ekwadoru :/

2

Wszołek w Chelsea, nie mogę plota jeszcze większa niż o Obraniaku w Pogoni :)

0

Podpinam się pod pytanie i dodam własne czy na pc na podstawowej wersji gry (serwery) są jeszcze ludzie czy pustka? Chodzi o BF4.

P.S Jaka platforma?

0

@Homeopata8989
No. Tylko SBC. Jedyne ich zastosowanie.

0

Z resztą tak na logikę, po co komu brązowe karty do kupienia?

1

Ja nawet srebrnego trafiłem i nikt go nie chciał kupić :(
Ale mi się smutno zrobiło xD

0

Ja tak zrobiłem i nic nie sprzedałem więc to nie zawsze siedzi.

1

Ma 17 lat. Kariera przed nim. Jest talentem i jak go wykorzysta to będzie w czołówce przez wiele lat.

0

Jeszcze raz ogromne dzięki.
Pozdrawiam

0

Kurczę to niedobrze. Bo podstawka jest tania a Premium to średnio chcę kupić. Zobaczę później i poczytam o tym. Dzięki wielkie kolego!
P.S jak komputer spokojnie spełnia wymagania ale w systemach nie ma Windowsa 10 (ja mam) a jest 8 to pójdzie? Bo u znajomego chodzi mimo że 10 w wymaganiach nie ma.

0

Co ty, on gra tak beznadziejne ze nie chce mi się wierzyć że odblokuje się w tak ważnym momencie. Prędzej z jakąś Granadą się rozstrzela.

0

@wojtoterra dziękuję wam za radę, ale czy w wersji bez premium (podstawka) są jeszcze ludzie? Bo taka jest w Media Markt.

0

Ramblowicze opłaca się kupić Battlefielda 4 za 49 zł na kompa? Chodzi o serwery bo gra nie jest najmłodsza i gra ktoś na serwerach czy są puste?

0

Najpierw otrzyma Ligę Mistrzów Zidana, później Puchar i Ligę Zidana.

0

Połamal się totalnie. Masakra niech zdrowieje.

1

Przecież Leo to wstawił. Urodzin mamy CR7 by chyba nie odnotowywał.

0

Jesteśmy jej bardzo wdzięczni. Gdyby nie ona i jej mąż nie byłoby Leo a to by była ogromna strata dla futbolu :)))))

8

To też nie zawsze. Ile osób się słyszy ze zdrowo się odżywiają uprawiają sport a umierają młodo, a niektórzy palą, piją żyją w dużym stresie i umierają bardzo staro (80-100 lat).
Nie wiadomo na kogo trafi. Nie znacie dnia ani godziny.

0

W Argentynie tez grał świetnie. Dzięki niemu nie odpadli z Holandią na MŚ w półfinale.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Messi jest najlepszym piłkarzem w historii futbolu, strzela, rozgrywa, asystuje taki człowiek orkiestra. On jest nawet wielką orkiestra pomocy dla naszej pomocy xD
Chyba lepszego gracza nie będzie dane mi już ujrzeć.

5

,,Andre Daniel Tande" xD

0

To jeden przykład. Janda i Romøren coś wygrali w karierze i żyją więc jest ok.

0

Było trochę tych skoczków co skakali podobnie i osiagali sukcesy, tak jak wymienił @Livebird.

11

Ale bym chciał finał LM w tym roku Real-Barca i zwyciestwo w 120 minucie dogrywki dzięki golowi Mascherano, nie obroniliby LM a rok później taki sam finał i Manita dla nas. Obronilibysmy LM.
Eh marzenia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?