FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dyskusja z nim nie ma sensu, Dybala ma wielki talent by być jednym z najlepszych napastników na świecie.
P.S. Nie ma to jak oceniać po jednym meczu
0
To już chyba prędzej w Chinach tak robią.
2
Rozkminilem ze niektóre nazwy z angielskiego na polski brzmią dziwnie. Na przykład hot dog to po polsku gorący pies xD
1
Zgadzam się oby kiedyś wprowadzili tą datę bo to bardziej praktyczne ;)
4
Nie jestem pewien czy da się to sprawdzić ale zobacz kiedy dałeś pierwszy komentarz to mniej więcej policzysz sobie ile jesteś na stronie.
2
Stare ale jare jak to mówią :))
0
Dla niego $ wazniejszy :D
2
DSJ 2 to był klimat. Dziś tez czasem poskacze ale mam 4 część :)
0
Nie grałem od razu od premiery, w Wormsy grałem kilka lat po premierze ale grałem dużo, więc są na mojej liście.
0
Przy jakich gierach spedziliscie swoje dzieciństwo? U mnie to Worms 2, Fifa 04 i Twierdza Krzyzowiec :)
P.S Zapomniałem o Heroes III
2
Uncharted jest kox, bierz śmiało.
0
Ostatnio tematów nawet do gadania nie ma(nie liczę polityki bo od tego tylko gówno burza).
2
Czy tylko mi się wydaje, że ruch od jakiegoś czasu na La Rambli(kilka miesięcy) znacząco osłabł? Na 1 stronie komentarze sprzed 3 godzin, kiedyś było więcej wpisów przynajmniej tak mi się wydaje :)
0
Oby nie ściągnęli Dybali, bo to świetny pilkarz.
James to niewypał, 80 mln(?) za niego dali a my za tyle mamy El Pistolero chociaż strzela dużo więc może El Kałasznikow? ;)
0
Battlefield 1, Fifa 17 zalezy co lubisz :)
1
To jest stosunkowo proste tylko trzeba wyrobić te AUTOMATYZMY bo wzory są stosunkowo logiczne. Metoda nazywa się Lbl, zobacz poradniki, ja ogarnąłem w okolo tydzień. Po awatarze powiem Ci ,, niech moc będzie z tobą" :D
0
Układa ktoś tu kostki rubika? Jak tak to jakie macie najlepsze wyniki? I jaką metodą ukladacie? Mój czas na 3x3x3 to 1:11 minuty
2
Musi być ustany (brak podporki)
2
Jeszcze dwie siostry w obwodzie, jedna z nich skacze xD
2
Ale ten Prevc to jest talent na miarę największych. Oby mu nie odbiło.
0
W II serii dzisiejszego konkursu w skokach jest klan Prevców: Peter, Cene i Domen. Nieźle
1
Nie rozumiem fenomenu Kevina. Cały czas leci w telewizji, normalnie ile można? Dodam że nie jestem fanem oglądania czegoś milion razy :)
1
Good idea ;)
19
Brawo, ale nastepnym razem napisz jeszcze po południu :)
0
To jest ohydne, oby na żywo wyglądało lepiej. Jak narazie u mnie najgorsze były domowe z 2011-12, zobaczymy czy te je przebiją
1
Jakoś po prostu nie potrafię go sobie jako pomocnika wyobrazić. Nie poradził sobie u nas jak miał szansę na nominalnej pozycji to wątpię aby dał radę w pomocy gdzie my klepiemy, a on lubi grać w szybkich kontrach.
Pozdrawiam bo trzeba wstać rano ;)
2
To wyjdzie tak jakby Messi był pomocnikiem a Alexis skrzydlowym. Jak nie to byłaby luka w pomocy. Jak dla mnie przekombinowane ale próbuj dalej :D
1
Alexis na ŚP?
0
Byle rzezni nie było :)
5
W sumie fifa 14 to kopia Realu :D wrzuta + Ramos = gol