0

Dyskusja z nim nie ma sensu, Dybala ma wielki talent by być jednym z najlepszych napastników na świecie.
P.S. Nie ma to jak oceniać po jednym meczu

0

To już chyba prędzej w Chinach tak robią.

2

Rozkminilem ze niektóre nazwy z angielskiego na polski brzmią dziwnie. Na przykład hot dog to po polsku gorący pies xD

1

Zgadzam się oby kiedyś wprowadzili tą datę bo to bardziej praktyczne ;)

4

Nie jestem pewien czy da się to sprawdzić ale zobacz kiedy dałeś pierwszy komentarz to mniej więcej policzysz sobie ile jesteś na stronie.

2

Stare ale jare jak to mówią :))

0

Dla niego $ wazniejszy :D

2

DSJ 2 to był klimat. Dziś tez czasem poskacze ale mam 4 część :)

0

Nie grałem od razu od premiery, w Wormsy grałem kilka lat po premierze ale grałem dużo, więc są na mojej liście.

0

Przy jakich gierach spedziliscie swoje dzieciństwo? U mnie to Worms 2, Fifa 04 i Twierdza Krzyzowiec :)
P.S Zapomniałem o Heroes III

2

Uncharted jest kox, bierz śmiało.

0

Ostatnio tematów nawet do gadania nie ma(nie liczę polityki bo od tego tylko gówno burza).

2

Czy tylko mi się wydaje, że ruch od jakiegoś czasu na La Rambli(kilka miesięcy) znacząco osłabł? Na 1 stronie komentarze sprzed 3 godzin, kiedyś było więcej wpisów przynajmniej tak mi się wydaje :)

0

Oby nie ściągnęli Dybali, bo to świetny pilkarz.
James to niewypał, 80 mln(?) za niego dali a my za tyle mamy El Pistolero chociaż strzela dużo więc może El Kałasznikow? ;)

0

Battlefield 1, Fifa 17 zalezy co lubisz :)

1

To jest stosunkowo proste tylko trzeba wyrobić te AUTOMATYZMY bo wzory są stosunkowo logiczne. Metoda nazywa się Lbl, zobacz poradniki, ja ogarnąłem w okolo tydzień. Po awatarze powiem Ci ,, niech moc będzie z tobą" :D

0

Układa ktoś tu kostki rubika? Jak tak to jakie macie najlepsze wyniki? I jaką metodą ukladacie? Mój czas na 3x3x3 to 1:11 minuty

2

Musi być ustany (brak podporki)

2

Jeszcze dwie siostry w obwodzie, jedna z nich skacze xD

2

Ale ten Prevc to jest talent na miarę największych. Oby mu nie odbiło.

0

W II serii dzisiejszego konkursu w skokach jest klan Prevców: Peter, Cene i Domen. Nieźle

1

Nie rozumiem fenomenu Kevina. Cały czas leci w telewizji, normalnie ile można? Dodam że nie jestem fanem oglądania czegoś milion razy :)

1

Good idea ;)

19

Brawo, ale nastepnym razem napisz jeszcze po południu :)

0

To jest ohydne, oby na żywo wyglądało lepiej. Jak narazie u mnie najgorsze były domowe z 2011-12, zobaczymy czy te je przebiją

1

Jakoś po prostu nie potrafię go sobie jako pomocnika wyobrazić. Nie poradził sobie u nas jak miał szansę na nominalnej pozycji to wątpię aby dał radę w pomocy gdzie my klepiemy, a on lubi grać w szybkich kontrach.
Pozdrawiam bo trzeba wstać rano ;)

2

To wyjdzie tak jakby Messi był pomocnikiem a Alexis skrzydlowym. Jak nie to byłaby luka w pomocy. Jak dla mnie przekombinowane ale próbuj dalej :D

1

Alexis na ŚP?

0

Byle rzezni nie było :)

5

W sumie fifa 14 to kopia Realu :D wrzuta + Ramos = gol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?