FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Da ktoś linka? Bo mój wysiadł po 40 minucie.
1
Jak tak dalej gra będzie wyglądała to jedna akcja lub błąd mogą zdecydować...
4
Kostnice były by przepełnione :D
0
Kolego, fantastycznie piszesz nie wiem czy ktoś potrafi tak kreatywnie komentować(Don Corleone tak pisał). Brawo
2
Bardzo boje się tego meczu, obyśmy wygrali :)
29
,, Iniesto, legendo moja, ty jesteś jak zdrowie. Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie kto cię stracił."
0
Współczuję, szlag by mnie trafił na twoim miejscu :)
0
Jak występował to strzelał bramki i napędzal akcje, ale jak teraz siedzi na ławce to forma mogła spaść
5
A tak serio to chyba b.
2
Poproszę telefon do przyjaciela :)
0
Nie mogę się doczekać jutrzejszego klasyku, ale też bardzo boje się naszego środka pola bo żaden z naszych pomocników poza Iniestą i Rafinhą nie prezentuje odpowiedniego poziomu.
0
Kartomania - spoko kanał
PLKD - najlepszy polski kanał o fifie, nie bluźni fajnie się go słucha.
3 nie kojarzę.
4
Właśnie obejrzałem film ,, Pingwiny z Madagaskaru" z 2014 roku no i bomba! Bardzo dobry film animowany z akcją i moralem. Taka odskocznia od Pitbula czy coś w tym stylu :)
11
Trenerem lepszym jest Lucho, ale piłkarzem Zidane.
17
Skąd wiesz że nie był transmitowany?Może Benzema nagrywał?
1
Ale on jest głupi :0 Oby Pudzian go stłukł.
0
Rozumiem, ale nie mogę pomóc bo na kompie wogole ostatnio nie gram i PSC nie używam.
0
Na co tak zbierasz? :)
1
Ma dołek, ale kiedyś z niego wyjdzie, dajmy mu czas :)
0
Alena to talent, wierzę że coś z niego będzie. A Gundogan też dobry i niezbyt drogi, ale też szklanka. Mi się wydaje, że tylko swiatowej klasy pomocnicy ogarneli by pomoc w Barcelonie bo ciąży na nich świadomość że tu byl Xavi, Iniesta przez co boją się psuć i podają do najbliższego. Boją się presji taki Rakitic, miał rozgrywać i pilki rozrzucac, a narazie ubezpiecza tyły a jego prostopadlych ,,cukierków" z Sevilli w Barcelonie można na palcach dwóch rąk policzyć. Rozgrywa Messi i Iniesta.
1
Thiago nieee, miał szansę nie chciał poczekac i poszedł, poza tym szklanka. Verratti, Coutinho lub De Bruyne
1
Powinno zostać tak jak jest, czyli Messi jako wolny elektron. W pomocy brakuje kreatora i kogoś kto potrafi kontrolować tempo rozgrywania np jak Verratti.
6
Messi bardzo mało biega jak na pomocnika, to by nie wypaliło :)
0
To najlepsza ostatnio informacja. Wracaj do nas Andres!
26
Droga Barcelono, to już 117 lat twojego istnienia. Życzę Ci abyś cały czas była w formie i zgniatała naszych przeciwników(zwłaszcza Real). Ktoś niżej napisał, że dzis 6 rocznica La Manity z Realem. Miło by było jakbyś zawsze tak wysoko wygrywał z innymi, nasz kochany zespole. :)
Visca El Barca!!!
2
,,Barca - złota dekada" autor chyba Orlowski :)
9
Hudson to jest mistrz słowa. Sam chcę zostać komentatorem ale on to jest geniusz ;)
1
Właśnie bo muszę na sciane przyczepić
:DDD
15
,, Los chce ze mną grać w pokera, raz mi daje raz zabiera" - Zenon Martyniuk.
W sumie pasuje do meczu :D
0
Wiem i mnie to boli.