0

Da ktoś linka? Bo mój wysiadł po 40 minucie.

1

Jak tak dalej gra będzie wyglądała to jedna akcja lub błąd mogą zdecydować...

4

Kostnice były by przepełnione :D

0

Kolego, fantastycznie piszesz nie wiem czy ktoś potrafi tak kreatywnie komentować(Don Corleone tak pisał). Brawo

2

Bardzo boje się tego meczu, obyśmy wygrali :)

29

,, Iniesto, legendo moja, ty jesteś jak zdrowie. Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie kto cię stracił."

0

Współczuję, szlag by mnie trafił na twoim miejscu :)

0

Jak występował to strzelał bramki i napędzal akcje, ale jak teraz siedzi na ławce to forma mogła spaść

5

A tak serio to chyba b.

2

Poproszę telefon do przyjaciela :)

0

Nie mogę się doczekać jutrzejszego klasyku, ale też bardzo boje się naszego środka pola bo żaden z naszych pomocników poza Iniestą i Rafinhą nie prezentuje odpowiedniego poziomu.

0

Kartomania - spoko kanał
PLKD - najlepszy polski kanał o fifie, nie bluźni fajnie się go słucha.
3 nie kojarzę.

4

Właśnie obejrzałem film ,, Pingwiny z Madagaskaru" z 2014 roku no i bomba! Bardzo dobry film animowany z akcją i moralem. Taka odskocznia od Pitbula czy coś w tym stylu :)

11

Trenerem lepszym jest Lucho, ale piłkarzem Zidane.

17

Skąd wiesz że nie był transmitowany?Może Benzema nagrywał?

1

Ale on jest głupi :0 Oby Pudzian go stłukł.

0

Rozumiem, ale nie mogę pomóc bo na kompie wogole ostatnio nie gram i PSC nie używam.

0

Na co tak zbierasz? :)

1

Ma dołek, ale kiedyś z niego wyjdzie, dajmy mu czas :)

0

Alena to talent, wierzę że coś z niego będzie. A Gundogan też dobry i niezbyt drogi, ale też szklanka. Mi się wydaje, że tylko swiatowej klasy pomocnicy ogarneli by pomoc w Barcelonie bo ciąży na nich świadomość że tu byl Xavi, Iniesta przez co boją się psuć i podają do najbliższego. Boją się presji taki Rakitic, miał rozgrywać i pilki rozrzucac, a narazie ubezpiecza tyły a jego prostopadlych ,,cukierków" z Sevilli w Barcelonie można na palcach dwóch rąk policzyć. Rozgrywa Messi i Iniesta.

1

Thiago nieee, miał szansę nie chciał poczekac i poszedł, poza tym szklanka. Verratti, Coutinho lub De Bruyne

1

Powinno zostać tak jak jest, czyli Messi jako wolny elektron. W pomocy brakuje kreatora i kogoś kto potrafi kontrolować tempo rozgrywania np jak Verratti.

6

Messi bardzo mało biega jak na pomocnika, to by nie wypaliło :)

0

To najlepsza ostatnio informacja. Wracaj do nas Andres!

26

Droga Barcelono, to już 117 lat twojego istnienia. Życzę Ci abyś cały czas była w formie i zgniatała naszych przeciwników(zwłaszcza Real). Ktoś niżej napisał, że dzis 6 rocznica La Manity z Realem. Miło by było jakbyś zawsze tak wysoko wygrywał z innymi, nasz kochany zespole. :)
Visca El Barca!!!

2

,,Barca - złota dekada" autor chyba Orlowski :)

9

Hudson to jest mistrz słowa. Sam chcę zostać komentatorem ale on to jest geniusz ;)

1

Właśnie bo muszę na sciane przyczepić
:DDD

15

,, Los chce ze mną grać w pokera, raz mi daje raz zabiera" - Zenon Martyniuk.
W sumie pasuje do meczu :D

0

Wiem i mnie to boli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?