FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Spoko, ja tylko mówię :D
I zgadzam się z tym co napisałeś ;)
7
Kolego, proponuje to olać co się tym przejmować na darmo ;)
33
Jeszcze się okaże że top 5 będzie takie.
5.Nikolic
4.Arbeloa
3 Święty Mikołaj
2.Paco Alcacer
1.Gignac
0
Pewno fanka Popka
Swoją drogą to jest okropne :(
0
To prawda, Messi jest najlepszy! :)
10
Lewandowski 16, Vidal i Pogba przed Krossem i Modriciem, pewnie Suarez będzie równie nisko co Lewy(np 10 czy ktory), a podium będzie Ronaldo, Bale, Griezmann. A idź pan w pi**u z tymi rankingami.
0
Mozliwe ze to byla jego ostatnia poezja na tej stronie :)
1
No oceny bardzo dobre, dzięki za linka :)
0
Grał ktoś w BF 1 na PS4? Jakie opinie, multi, singiel, wrażenia? Bo nie wiem czy sobie go sprawić ;)
0
A co on ci zrobił, ze działa Ci na nerwy? Ma 17 lat, nie odwalil nic głupiego narazie.
0
Nie stworzyli tak wielkiej pojemnosci pamieci by to nagrać :)
0
Dobrze że się wylogowalem jak bylo 2:2(ominąłem złość), po prostu jak Real bedzie grać to obstawiam gol Ramosa w 90+ minucie :)
0
Wyloguje się bo boje się kolejnego bana, a nadchodzącą sytuacja w meczu białych pachnie zdenerwowaniem.
Dobranoc
4
Ci co wyłączali, za karę niech nie włączają ;)
0
Ok, jak coś zapytam kiedy indziej ;)
5
Ciągle lepsze niż ,,Smolensk" - 2,8/10 :)
0
Grał ktoś w BF 1 na PS4? Jak opinie, multi, singiel i reszta? Bo nie wiem czy kupić.
17
Błyszczy jak tipsy Ronaldo xD
0
Może źle to ujalem ale Barca tez się o niego starała. Poza tym trochę się zatrzymał w pilkarskim rozwoju, po prostu go nie lubie i go tu nie chce.
0
Ale o tym pamiętam, taki z niego Barcelonista, że psa nazwał Messi ojej jej, a jak miał wybór to poszedł do Realu.
3
Nie chcę go tu. Podpadl mi jak Barca grała z Realem, brutalnie kopnął Neya i był dumny z siebie :/
1
Wróciłem z tygodniowego bana, byłem w złości po El Clasico no i zostałem złapany i ukarany. Jak miło tu wrócić i komentować drodzy Ramblowicze :D
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Ale nie byl wkur**ony na żywo po golu Ramosa.
1
Kristiano dostanie medal od prokuratury i podziekowanie jakieś :/
5
Dobrze ze mam taką kulkę ,,gnieciucha" bo musze się odstresowac :)
0
Za całokształt też, nienawidze tych prześcieradel, Ronaldo i wgl.
1
Gratuluję wizji, ale naprawdę nie pamiętam takiego bólu dupy u mnie z powodu Realu. Po prostu ich za te 90 minuty nienawidzę :(
1
Napisałem po pierwszej połowie, że o wyniku zadecyduje jedna akcja, a kolega mi odpisał albo gol w 90 minucie.
Gdzie jesteś jasnowidzu?
2
Niech ktos wyśle Ramosa na wakacje bo to kurwa się robi nudne :(