1

Spoko, ja tylko mówię :D
I zgadzam się z tym co napisałeś ;)

7

Kolego, proponuje to olać co się tym przejmować na darmo ;)

33

Jeszcze się okaże że top 5 będzie takie.
5.Nikolic
4.Arbeloa
3 Święty Mikołaj
2.Paco Alcacer
1.Gignac

0

Pewno fanka Popka
Swoją drogą to jest okropne :(

0

To prawda, Messi jest najlepszy! :)

10

Lewandowski 16, Vidal i Pogba przed Krossem i Modriciem, pewnie Suarez będzie równie nisko co Lewy(np 10 czy ktory), a podium będzie Ronaldo, Bale, Griezmann. A idź pan w pi**u z tymi rankingami.

0

Mozliwe ze to byla jego ostatnia poezja na tej stronie :)

1

No oceny bardzo dobre, dzięki za linka :)

0

Grał ktoś w BF 1 na PS4? Jakie opinie, multi, singiel, wrażenia? Bo nie wiem czy sobie go sprawić ;)

0

A co on ci zrobił, ze działa Ci na nerwy? Ma 17 lat, nie odwalil nic głupiego narazie.

0

Nie stworzyli tak wielkiej pojemnosci pamieci by to nagrać :)

0

Dobrze że się wylogowalem jak bylo 2:2(ominąłem złość), po prostu jak Real bedzie grać to obstawiam gol Ramosa w 90+ minucie :)

0

Wyloguje się bo boje się kolejnego bana, a nadchodzącą sytuacja w meczu białych pachnie zdenerwowaniem.

Dobranoc

4

Ci co wyłączali, za karę niech nie włączają ;)

0

Ok, jak coś zapytam kiedy indziej ;)

5

Ciągle lepsze niż ,,Smolensk" - 2,8/10 :)

0

Grał ktoś w BF 1 na PS4? Jak opinie, multi, singiel i reszta? Bo nie wiem czy kupić.

17

Błyszczy jak tipsy Ronaldo xD

0

Może źle to ujalem ale Barca tez się o niego starała. Poza tym trochę się zatrzymał w pilkarskim rozwoju, po prostu go nie lubie i go tu nie chce.

0

Ale o tym pamiętam, taki z niego Barcelonista, że psa nazwał Messi ojej jej, a jak miał wybór to poszedł do Realu.

3

Nie chcę go tu. Podpadl mi jak Barca grała z Realem, brutalnie kopnął Neya i był dumny z siebie :/

1

Wróciłem z tygodniowego bana, byłem w złości po El Clasico no i zostałem złapany i ukarany. Jak miło tu wrócić i komentować drodzy Ramblowicze :D

5

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Ale nie byl wkur**ony na żywo po golu Ramosa.

1

Kristiano dostanie medal od prokuratury i podziekowanie jakieś :/

5

Dobrze ze mam taką kulkę ,,gnieciucha" bo musze się odstresowac :)

0

Za całokształt też, nienawidze tych prześcieradel, Ronaldo i wgl.

1

Gratuluję wizji, ale naprawdę nie pamiętam takiego bólu dupy u mnie z powodu Realu. Po prostu ich za te 90 minuty nienawidzę :(

1

Napisałem po pierwszej połowie, że o wyniku zadecyduje jedna akcja, a kolega mi odpisał albo gol w 90 minucie.
Gdzie jesteś jasnowidzu?

2

Niech ktos wyśle Ramosa na wakacje bo to kurwa się robi nudne :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?