5

A nie mówiłem? :)

1

Zeby tylko nikomu nie przyszło do glowy wywalanie Nawalki i pilkarzy, bo tacy pewnie też są :)

0

No to powodzenia ;)
Edit. Faktycznie ładnie trafił.

0

Ależ gol Pjanica! Genialny strzał.

0

A taki był spokój od SIIIIIIIIIIIII.

0

Mi obojętne kto wygra no ale życzę wygranej. Ile do zgarnięcia? :)

0

Oglądam mecz Grecja - Bośnia i Dzeko co ma sytuacje to strzela w drogę mleczną albo wogóle nie trafia w piłkę xD

0

Wszystko się zgadza, ale w finałach LM i ME grał jak niedorajda, marnowal tam wszystko :/

0

Dokładnie o to mi chodzi :)

0

Jak dla mnie są nienaturalne w internecie pełno karnych z siłą niemowlęcia, slabo to wygląda.

2

Jak oceniacie zmiany w stalych fragmentach gry w FIFA 17? Grałem w demo na ps4 i ja tak oceniam:
- różne, wolne i auty na +
-karne na minus, strasznie je zwalili w tym roku.

3

Tak musisz mieć PS plus opłacone

0

Zawsze za sponsora dla nas chciałem jakiegoś potentata technologicznego typu Sony ale małe szanse że to sie spełni ;)

1

Rozbojnik Alibaba xD
A tak serio to słabo wygląda :(

0

Hahahahah wygrałeś :)

11

Ja do dwudziestolecia miedzywojennego, ciekawy okres na swiecie wtedy. Ale to z gwarancją że nikt mnie by nie zabił xD

1

Wogóle Facebook to zło, jeden hejt i durne konkursy w szkalowaniu papieża :/

2

Kazaiszwili i 1-0 dla Gruzji.

2

Gęba mi się cieszy jak oglądam u nich funny moments z różnych gier ;) Serie z Europy Universalis i Hearts of iron 4 z okresu wakacji rozwalają system, oby jeszcze coś razem nagrali ;)

1

Osobiście nie oglądam, ale ma duży kanał, więc na pewno jest tu kilka osób co go znają.
P.S ja oglądam Kolegę Ignacego
P.S2. Odcinek o lidlu widziałem, nieźle pojechał ;)

0

Mi brakuje około 200? dni :)

0

Jedyne co mogę napisać to to, że jego nazwisko jest podobne do nazwiska Liroya xD

0

Skład to tak, ale spójrz dwa komentarze w górę w link uzytkownika BarcaInfo. Tam masz dowód na to co napisałem ;)

1

Tylko jest tak, że Ronaldo czeka na podania od innych, a Messi nie ma komu podać bo nikt za akcją nie idzie ( Brazylia Argentyna)

1

Powiedz, że trolujesz z tymi ME.

0

Mi działa na nerwy, dla mnie jeden z gorszych komentatorów w Polsce. Jest tak irytujący jak Żewłakow i ,, he he" Węgrzyn ;)

1

Dobrze gramy, obysmy utrzymali to do końca :)
Ale...
Kto dał Hajto mikrofon? On komentować nie umie, zachowuje się jak jakiś trener na meczu b-klasy ,, podaj tu, podnieś głowę szybciej biegaj" po prostu słuchać się go nie da. I jeszcze ten tekst ,, Turbo enerdzi Grosik" xD

0

Ogólnie Leicester spadło z formą ale to było do przewidzenia. A Vardy mam nadzieje że postrzela jeszcze trochę, chyba że to jest pilkarz jednego sezonu :)

1

Tak, to był geniusz prawej obrony i na dodatek żartownis :)
Szkoda, że nie gra już u nas :(

0

Zawiodłem się na Vidalu, pamiętam jak miał być nowym Alvesem, a tu klops został nowym Chygrynskim :/
Wątpię aby się u nas odbudowal może gdzie indziej da radę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?