FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
A nie mówiłem? :)
1
Zeby tylko nikomu nie przyszło do glowy wywalanie Nawalki i pilkarzy, bo tacy pewnie też są :)
0
No to powodzenia ;)
Edit. Faktycznie ładnie trafił.
0
Ależ gol Pjanica! Genialny strzał.
0
A taki był spokój od SIIIIIIIIIIIII.
0
Mi obojętne kto wygra no ale życzę wygranej. Ile do zgarnięcia? :)
0
Oglądam mecz Grecja - Bośnia i Dzeko co ma sytuacje to strzela w drogę mleczną albo wogóle nie trafia w piłkę xD
0
Wszystko się zgadza, ale w finałach LM i ME grał jak niedorajda, marnowal tam wszystko :/
0
Dokładnie o to mi chodzi :)
0
Jak dla mnie są nienaturalne w internecie pełno karnych z siłą niemowlęcia, slabo to wygląda.
2
Jak oceniacie zmiany w stalych fragmentach gry w FIFA 17? Grałem w demo na ps4 i ja tak oceniam:
- różne, wolne i auty na +
-karne na minus, strasznie je zwalili w tym roku.
3
Tak musisz mieć PS plus opłacone
0
Zawsze za sponsora dla nas chciałem jakiegoś potentata technologicznego typu Sony ale małe szanse że to sie spełni ;)
1
Rozbojnik Alibaba xD
A tak serio to słabo wygląda :(
0
Hahahahah wygrałeś :)
11
Ja do dwudziestolecia miedzywojennego, ciekawy okres na swiecie wtedy. Ale to z gwarancją że nikt mnie by nie zabił xD
1
Wogóle Facebook to zło, jeden hejt i durne konkursy w szkalowaniu papieża :/
2
Kazaiszwili i 1-0 dla Gruzji.
2
Gęba mi się cieszy jak oglądam u nich funny moments z różnych gier ;) Serie z Europy Universalis i Hearts of iron 4 z okresu wakacji rozwalają system, oby jeszcze coś razem nagrali ;)
1
Osobiście nie oglądam, ale ma duży kanał, więc na pewno jest tu kilka osób co go znają.
P.S ja oglądam Kolegę Ignacego
P.S2. Odcinek o lidlu widziałem, nieźle pojechał ;)
0
Mi brakuje około 200? dni :)
0
Jedyne co mogę napisać to to, że jego nazwisko jest podobne do nazwiska Liroya xD
0
Skład to tak, ale spójrz dwa komentarze w górę w link uzytkownika BarcaInfo. Tam masz dowód na to co napisałem ;)
1
Tylko jest tak, że Ronaldo czeka na podania od innych, a Messi nie ma komu podać bo nikt za akcją nie idzie ( Brazylia Argentyna)
1
Powiedz, że trolujesz z tymi ME.
0
Mi działa na nerwy, dla mnie jeden z gorszych komentatorów w Polsce. Jest tak irytujący jak Żewłakow i ,, he he" Węgrzyn ;)
1
Dobrze gramy, obysmy utrzymali to do końca :)
Ale...
Kto dał Hajto mikrofon? On komentować nie umie, zachowuje się jak jakiś trener na meczu b-klasy ,, podaj tu, podnieś głowę szybciej biegaj" po prostu słuchać się go nie da. I jeszcze ten tekst ,, Turbo enerdzi Grosik" xD
0
Ogólnie Leicester spadło z formą ale to było do przewidzenia. A Vardy mam nadzieje że postrzela jeszcze trochę, chyba że to jest pilkarz jednego sezonu :)
1
Tak, to był geniusz prawej obrony i na dodatek żartownis :)
Szkoda, że nie gra już u nas :(
0
Zawiodłem się na Vidalu, pamiętam jak miał być nowym Alvesem, a tu klops został nowym Chygrynskim :/
Wątpię aby się u nas odbudowal może gdzie indziej da radę.