FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczerze mówiąc to w sumie standard z lepszymi rywalami ;)
6
Symulek Realu było tyle że wyszło poza skalę xD
0
Ja to nie ryzykuje remis jest ok ;)
0
Będą go kręcić jak pachołka hehehe :D
7
Mam nadzieje że z okazji imienin Barca sprawi mi fajny prezent w postaci zwycięstwa :D
Najlepszego dla wszystkich Mateuszy :)
1
W Fifie 17 będzie tryb fabularny w ktorych główną rolę odgrywaja ci na zdjeciu: Alex Hunter i Gareth Walker. W demie oni grają w United. Właśnie oni są ostatnią nadzieją, ogarniasz? :D
0
Dzięki wzajemnie ;)
0
Jak miałbym wybierać to chyba Neymar, a na zastępstwo Di Maria (niemożliwe)
0
Takie pytanie teoretyczne jakby trzeba było sprzedac kogoś z MSN to kto to by był i kogo byscie wzięli na zastępstwo na pozycję? Ja nie mam pojęcia, trudna decyzja ;p
0
Ale w doliczonym doszedł czyli mówiłem prawdę niemniej szkoda :(
8
Dziwne, wygląda na to ze przelew nie doszedł. Najwyraźniej Floro korzysta z Explorera wiec dojdzie w doliczonym :)
7
Sorry ale nie bede za twoim kuponem :p
0
@Nano22
Tak ile ja tych plakatów zwiazanych z Barceloną wyrywalem z gazetki by naklejac je np na sciane ehh. Pewnie jeszcze gdzieś leżą ;)
1
Byłem kiedyś w sklepie, zobaczyłem Bravo Sport a na okładce ranking 10 najdroższych piłkarzy swiata. Patrzę pierwszy jest Leo z wyceną 150 mln euro nastepny był... Lewandowski z wyceną 135 (!) milionów euro a Suarez dopiero 6 z ceną 80 mln euro. Co z tego ze Suarez> kazda inna dziewiatka swiata
I pomyśleć ze jak bylem mlodszy to bylo moje zrodlo pilkarskich informacji, jak widać BARDZO rzetelne :D
18
Nawet mnie nie denerwuj ;)
0
Aż tak w fifę dużo nie grywałem więc nie jestem jakims specjalnym specem :/
1
Na całe szczęście są tacy co normalnie nawijają np Kękę, O.S.T.R :D
0
Czytałem różne opinie i trochę odrzuca brak Camp Nou, ale jak tak dobrze jest to się zastanowię :)
0
To najwyżej walkowera dostaną chyba.
P.S wiem ze to było ironiczne ;)
0
Grał juz ktoś w fifę demo? Jak wrażenia i czy są jakieś roznice w porównaniu do 16?
0
To będzie tragedia :(
0
Już grałeś w demo?
0
Taki Łomżing xD
0
Ty chyba żartujesz :)
20
Jak my dostaliśmy bana to u was była jeszcze wieksza spuścizna niz tu :)
8
I bardzo dobrze popieram takie działania ;)
0
Heh to oni się nie zorientowali jeszcze ze to prawie niemozliwy transfer? xD
Tak jak napisała użytkowniczka dobrze im tak popieram ;)
0
Ja 5 raz :)
5
Nie to ze coś ale było dosc czesto dzisiaj :/
0
Dzięki całkiem dobrze wygląda ;)