0

Szczerze mówiąc to w sumie standard z lepszymi rywalami ;)

6

Symulek Realu było tyle że wyszło poza skalę xD

0

Ja to nie ryzykuje remis jest ok ;)

0

Będą go kręcić jak pachołka hehehe :D

7

Mam nadzieje że z okazji imienin Barca sprawi mi fajny prezent w postaci zwycięstwa :D
Najlepszego dla wszystkich Mateuszy :)

1

W Fifie 17 będzie tryb fabularny w ktorych główną rolę odgrywaja ci na zdjeciu: Alex Hunter i Gareth Walker. W demie oni grają w United. Właśnie oni są ostatnią nadzieją, ogarniasz? :D

0

Dzięki wzajemnie ;)

0

Jak miałbym wybierać to chyba Neymar, a na zastępstwo Di Maria (niemożliwe)

0

Takie pytanie teoretyczne jakby trzeba było sprzedac kogoś z MSN to kto to by był i kogo byscie wzięli na zastępstwo na pozycję? Ja nie mam pojęcia, trudna decyzja ;p

0

Ale w doliczonym doszedł czyli mówiłem prawdę niemniej szkoda :(

8

Dziwne, wygląda na to ze przelew nie doszedł. Najwyraźniej Floro korzysta z Explorera wiec dojdzie w doliczonym :)

7

Sorry ale nie bede za twoim kuponem :p

0

@Nano22
Tak ile ja tych plakatów zwiazanych z Barceloną wyrywalem z gazetki by naklejac je np na sciane ehh. Pewnie jeszcze gdzieś leżą ;)

1

Byłem kiedyś w sklepie, zobaczyłem Bravo Sport a na okładce ranking 10 najdroższych piłkarzy swiata. Patrzę pierwszy jest Leo z wyceną 150 mln euro nastepny był... Lewandowski z wyceną 135 (!) milionów euro a Suarez dopiero 6 z ceną 80 mln euro. Co z tego ze Suarez> kazda inna dziewiatka swiata
I pomyśleć ze jak bylem mlodszy to bylo moje zrodlo pilkarskich informacji, jak widać BARDZO rzetelne :D

18

Nawet mnie nie denerwuj ;)

0

Aż tak w fifę dużo nie grywałem więc nie jestem jakims specjalnym specem :/

1

Na całe szczęście są tacy co normalnie nawijają np Kękę, O.S.T.R :D

0

Czytałem różne opinie i trochę odrzuca brak Camp Nou, ale jak tak dobrze jest to się zastanowię :)

0

To najwyżej walkowera dostaną chyba.
P.S wiem ze to było ironiczne ;)

0

Grał juz ktoś w fifę demo? Jak wrażenia i czy są jakieś roznice w porównaniu do 16?

0

To będzie tragedia :(

0

Już grałeś w demo?

0

Taki Łomżing xD

0

Ty chyba żartujesz :)

20

Jak my dostaliśmy bana to u was była jeszcze wieksza spuścizna niz tu :)

8

I bardzo dobrze popieram takie działania ;)

0

Heh to oni się nie zorientowali jeszcze ze to prawie niemozliwy transfer? xD
Tak jak napisała użytkowniczka dobrze im tak popieram ;)

0

Ja 5 raz :)

5

Nie to ze coś ale było dosc czesto dzisiaj :/

0

Dzięki całkiem dobrze wygląda ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?