0

To nie jest przypadek na 100 procent :(

0

A mogłem się założyć...

0

Nara mordo miłego dnia ;)

0

To niezła okazja, zerkne pozniej jak będę miał czas :)

0

Zobaczymy jak bedzie fifa na silniku frostbite wyglądać. Ja mam 16 dlatego 17 też nie kupię ale 18 raczej wezmę, kupuję fifę co 2 lata bo szkoda mi pieniedzy co rok wydawać na kopanke ktora sie wiele nie bedzie roznic od poprzedniej wiec ja sie wstrzymam ;)
Pozdrawiam :)

0

Ja grałem u kolegi w PESA 16 na pc to gra mi się spodobała i nawet myślałem zeby w tym roku na ps4 sobie kupic ale jak nie ma licencji na ligę hiszpańska no to już było przegięcie. Ale demko wypróbuję i tak ;)

0

Dziękuję bardzo ;)

0

Uzytkownicy, czy demo FIFY 17 juz jest dostępne w psstore? Bo wyprobowalbym tą fifę. A tak wogóle graliscie w demo PESA 17? Jak wrażenia i ogolne opinie? Ja dopiero w weekend sprawdzę grę Koreańczykow :D

3

On jest zmienny jak kobieta, nie wiem ale to chyba po dragach mu tak się dzieje :/

1

Zgadzam się w 100 procentach
,, Veni Vidi i Vici" :)

1

Nie ma za co, służę pomocą
Tez Pozdrawiam :D

1

Ja czytałem, książka zajebista filmu nie oglądałem ale wiele osób mowi ze gorszy od lektury :)

1

Witaj bracie ;)

0

Co ty się tak wszystkich przyczepiasz? Kazdy ma prawo kibicować komu chce a tobie nic do tego :p

0

Brawo Brazylia! Lać tych Włochów ;)

1

Dzięki sciagne sobie zaraz ;)
Pozdrawiam

1

Dzięki to pewnie to ale później sprawdzę :)
Pozdrawiam

0

Wie ktoś moze jak nazywa się muzyczka z reklamy eski co od niedawna leci w tv? Bardzo proszę o pomoc bo inaczej oszaleje bo muzyka mi siedzi w głowie :)

0

,,Ale jak to Pep przychodzi przecież na gotowe"
xD
A tak serio to ciesze sie że dobrze zaczął ligę :)

2

I bardzo dobrze, chociaż kilka lat wstecz przegrała z Wisłą 0-1 :)

0

Pewnie tak ;)

55

To chyba Barcelona Z by musiała zagrać
xD

0

Wyszła mi grupa śmierci: Leicester, Porto, Villareal, Apoel Nikozja ;)

4

Gra Legii jest tak fatalna jak Kucharczyk i PES bez żadnych licencji xD

0

Po początku przestraszyłem się że się polamal znowu ;)

5

Dundalk jest pół amatorską drużyną, gra tam architekt, kelner i ktoś jeszcze, ale wyobraźcie sobie jakbyscie byli takim kelnerem czy architektem i po pracy prosto na meczyk LM z własnym udziałem(oczywiscie jesli Dundalk awansuje)
;)

9

Miałem szukać streama na wczorajszy mecz i nie mogłem za nic znalezc zadnego zdatnego do oglądania meczu. Przez taki zbieg okoliczności sledzilem mecz na La Rambli, i wiecie co? Tu jest chyba najlepsza relacja tekstowa ze sportu i ogolnie wszystkiego np jako pierwszy stąd dowiedziałem sie o zamachach w Paryżu :P
Visca El La Rambla xD

0

Zapewne mało jest tu strategów, ale zapytam. Czy ktoś z was gra lub grał w serię Hearts of Iron? Jeśli tak to pochwalcie się największymi sukcesami. Moje są takie:
- Jako USA zdobyłem cała Amerykę Północną, zająłem Wielką Brytanię, Grenlandię i całę Niemcy(byłem w Kominternie z Rosją, oni też z nimi walczyli ale przegrywali i zapisali pokój przez co miałem do dyspozycji częśc Rosyjskich terenów. Grałem na stopniu normalnym)
-Jako Polska sprzymierzyłem się z Rzeszą, zająłem część Czechosłowacji, całą Litwę, Łotwę, Estonię, częśc Rumunii, Związek Radziecki,Finlandię,większość Szwecji i całą Norwegię(stopień normalny)
Oba sukcesy osiągnąłem w Hearts of Iron III :)

0

Dziękuję ;)

0

Moglbys wyjaśnić o kogo chodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?