FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie jest przypadek na 100 procent :(
0
A mogłem się założyć...
0
Nara mordo miłego dnia ;)
0
To niezła okazja, zerkne pozniej jak będę miał czas :)
0
Zobaczymy jak bedzie fifa na silniku frostbite wyglądać. Ja mam 16 dlatego 17 też nie kupię ale 18 raczej wezmę, kupuję fifę co 2 lata bo szkoda mi pieniedzy co rok wydawać na kopanke ktora sie wiele nie bedzie roznic od poprzedniej wiec ja sie wstrzymam ;)
Pozdrawiam :)
0
Ja grałem u kolegi w PESA 16 na pc to gra mi się spodobała i nawet myślałem zeby w tym roku na ps4 sobie kupic ale jak nie ma licencji na ligę hiszpańska no to już było przegięcie. Ale demko wypróbuję i tak ;)
0
Dziękuję bardzo ;)
0
Uzytkownicy, czy demo FIFY 17 juz jest dostępne w psstore? Bo wyprobowalbym tą fifę. A tak wogóle graliscie w demo PESA 17? Jak wrażenia i ogolne opinie? Ja dopiero w weekend sprawdzę grę Koreańczykow :D
3
On jest zmienny jak kobieta, nie wiem ale to chyba po dragach mu tak się dzieje :/
1
Zgadzam się w 100 procentach
,, Veni Vidi i Vici" :)
1
Nie ma za co, służę pomocą
Tez Pozdrawiam :D
1
Ja czytałem, książka zajebista filmu nie oglądałem ale wiele osób mowi ze gorszy od lektury :)
1
Witaj bracie ;)
0
Co ty się tak wszystkich przyczepiasz? Kazdy ma prawo kibicować komu chce a tobie nic do tego :p
0
Brawo Brazylia! Lać tych Włochów ;)
1
Dzięki sciagne sobie zaraz ;)
Pozdrawiam
1
Dzięki to pewnie to ale później sprawdzę :)
Pozdrawiam
0
Wie ktoś moze jak nazywa się muzyczka z reklamy eski co od niedawna leci w tv? Bardzo proszę o pomoc bo inaczej oszaleje bo muzyka mi siedzi w głowie :)
0
,,Ale jak to Pep przychodzi przecież na gotowe"
xD
A tak serio to ciesze sie że dobrze zaczął ligę :)
2
I bardzo dobrze, chociaż kilka lat wstecz przegrała z Wisłą 0-1 :)
0
Pewnie tak ;)
55
To chyba Barcelona Z by musiała zagrać
xD
0
Wyszła mi grupa śmierci: Leicester, Porto, Villareal, Apoel Nikozja ;)
4
Gra Legii jest tak fatalna jak Kucharczyk i PES bez żadnych licencji xD
0
Po początku przestraszyłem się że się polamal znowu ;)
5
Dundalk jest pół amatorską drużyną, gra tam architekt, kelner i ktoś jeszcze, ale wyobraźcie sobie jakbyscie byli takim kelnerem czy architektem i po pracy prosto na meczyk LM z własnym udziałem(oczywiscie jesli Dundalk awansuje)
;)
9
Miałem szukać streama na wczorajszy mecz i nie mogłem za nic znalezc zadnego zdatnego do oglądania meczu. Przez taki zbieg okoliczności sledzilem mecz na La Rambli, i wiecie co? Tu jest chyba najlepsza relacja tekstowa ze sportu i ogolnie wszystkiego np jako pierwszy stąd dowiedziałem sie o zamachach w Paryżu :P
Visca El La Rambla xD
0
Zapewne mało jest tu strategów, ale zapytam. Czy ktoś z was gra lub grał w serię Hearts of Iron? Jeśli tak to pochwalcie się największymi sukcesami. Moje są takie:
- Jako USA zdobyłem cała Amerykę Północną, zająłem Wielką Brytanię, Grenlandię i całę Niemcy(byłem w Kominternie z Rosją, oni też z nimi walczyli ale przegrywali i zapisali pokój przez co miałem do dyspozycji częśc Rosyjskich terenów. Grałem na stopniu normalnym)
-Jako Polska sprzymierzyłem się z Rzeszą, zająłem część Czechosłowacji, całą Litwę, Łotwę, Estonię, częśc Rumunii, Związek Radziecki,Finlandię,większość Szwecji i całą Norwegię(stopień normalny)
Oba sukcesy osiągnąłem w Hearts of Iron III :)
0
Dziękuję ;)
0
Moglbys wyjaśnić o kogo chodzi?