FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najlepszy KęKę :)
1
Tak kończą ci którzy przeciwstawiają się Barcelonie :)
Przeszedł na ciemną stronę mocy
0
Najlepszego i miłego meczu życzę ;)
0
Lubimy Gomesów widzę :)
4
Zgadzam się z Tobą w stu procentach ;) Kiedyś gdy nie odbiła mu szajba ( suby ) potrafil nagrac coś ok A teraz dla przykladu materiał o Ter Stegenie gdzie zwyzywal go od pajaca i jeszcze inaczej. Dls mnie to nie pojęte :/
Jak kolega Avada Kedavra napisał Dissblaster gowno wie ;)
0
I tak ma być, wszyscy powinni nas się bać a nie na odwrót ;)
0
Mi się podoba ;) wpada w ucho.
7
Tom i Yerry xD
0
Dzięki kolego :)
0
Grał ktoś z was w Need For Speeda na PS4? Bo ze względu na brak Gran Turismo na konsolę muszę sobie umilić czas jakąś wyscigowka z opcją tuningu :)
Jak sie Wam podobała i ogólnie swoją opinię prosze napisac w odpowiedzi ;)
0
No tak, ale Suarez jak u nas zaczynał to grał jak Paco na początku, a teraz strzela jak na zawołanie :)
Ja tylko mówię, że trzeba dać mu czas, potrafi znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie tylko brakuje wykończenia. Myślę że to przyjdzie z regularną grą i aklimatyzacją w drużynie.
0
Zobaczymy po sezonie, Munir w Valencii chyba jeszcze gola nie strzelił, więc jest remis.
1
Ale się czepiasz tego Paco, daj mu czas, co chwile widze twoje docinki do kazdego który coś o nim napisze nie negatywnego
9
No, w ostatniej chwili ale kupili legendę naszego klubu i chwała im za to ;)
Szkoda że Rivaldo i reszta nie zdobyli ani razu LM bo paka była niezła ( no może poza bramkarzami)
1
Uuu to grubo :) nie spodziewałem się
3
Z ciekawości czemu?
1
U nas było tak samo za Martino
0
Wiem ale to u nas chyba najpopularniejsza końcówka ;)
3
My mamy -ski ;)
0
Żenada szkoda strzepic ryja :/
0
Niezłe przyznaje ;)
0
Meo Lessi?
0
Musi dać radę, całe Barcelonissimo w nią wierzy :)
0
Jak coś się stanie (odpukać) to Shakira go wyleczy
;)
3
Ktoś musi bronić Hiszpanii w defensywie, wcale się nie dziwie trenerowi ;)
2
Borek ok ale Hajto 3xNIE
9
Fajnie że wygraliśmy, ale muszę przyznać że gol Glika pierwsza klasa. Nie jeden napastnik by pozazdrościl bramki ;)
1
Mnie to zaskoczyło ;)
12
Nie spodziewałem się tu Granady :)
1
No Dudek dobry bramkarz ale expert piłkarski do bani