2

Najlepszy KęKę :)

1

Tak kończą ci którzy przeciwstawiają się Barcelonie :)
Przeszedł na ciemną stronę mocy

0

Najlepszego i miłego meczu życzę ;)

0

Lubimy Gomesów widzę :)

4

Zgadzam się z Tobą w stu procentach ;) Kiedyś gdy nie odbiła mu szajba ( suby ) potrafil nagrac coś ok A teraz dla przykladu materiał o Ter Stegenie gdzie zwyzywal go od pajaca i jeszcze inaczej. Dls mnie to nie pojęte :/
Jak kolega Avada Kedavra napisał Dissblaster gowno wie ;)

0

I tak ma być, wszyscy powinni nas się bać a nie na odwrót ;)

0

Mi się podoba ;) wpada w ucho.

7

Tom i Yerry xD

0

Dzięki kolego :)

0

Grał ktoś z was w Need For Speeda na PS4? Bo ze względu na brak Gran Turismo na konsolę muszę sobie umilić czas jakąś wyscigowka z opcją tuningu :)
Jak sie Wam podobała i ogólnie swoją opinię prosze napisac w odpowiedzi ;)

0

No tak, ale Suarez jak u nas zaczynał to grał jak Paco na początku, a teraz strzela jak na zawołanie :)
Ja tylko mówię, że trzeba dać mu czas, potrafi znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie tylko brakuje wykończenia. Myślę że to przyjdzie z regularną grą i aklimatyzacją w drużynie.

0

Zobaczymy po sezonie, Munir w Valencii chyba jeszcze gola nie strzelił, więc jest remis.

1

Ale się czepiasz tego Paco, daj mu czas, co chwile widze twoje docinki do kazdego który coś o nim napisze nie negatywnego

9

No, w ostatniej chwili ale kupili legendę naszego klubu i chwała im za to ;)
Szkoda że Rivaldo i reszta nie zdobyli ani razu LM bo paka była niezła ( no może poza bramkarzami)

1

Uuu to grubo :) nie spodziewałem się

3

Z ciekawości czemu?

1

U nas było tak samo za Martino

0

Wiem ale to u nas chyba najpopularniejsza końcówka ;)

3

My mamy -ski ;)

0

Żenada szkoda strzepic ryja :/

0

Niezłe przyznaje ;)

0

Meo Lessi?

0

Musi dać radę, całe Barcelonissimo w nią wierzy :)

0

Jak coś się stanie (odpukać) to Shakira go wyleczy
;)

3

Ktoś musi bronić Hiszpanii w defensywie, wcale się nie dziwie trenerowi ;)

2

Borek ok ale Hajto 3xNIE

9

Fajnie że wygraliśmy, ale muszę przyznać że gol Glika pierwsza klasa. Nie jeden napastnik by pozazdrościl bramki ;)

1

Mnie to zaskoczyło ;)

12

Nie spodziewałem się tu Granady :)

1

No Dudek dobry bramkarz ale expert piłkarski do bani

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?