FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Poziom Buffona czyli klasa światowa ;)
0
Pewnie zostane zjechany, choć jestem fanem talentu Ter Stegena to niepokoją mnie jego statystyki i fakt że broni średnio, obroni co może po prostu solidny rzemieślnik. Zdarzają mu się błędy( gol De Bruyne) jego gra nogami jest na wysokim poziomie, ale to nie usuwa moich rozterek. Jak myślicie rozwinie się do poziomu np Buffona czy zatrzyma się na terazniejszym poziomie?
13
Kurski byłby dumny z Legii :)
Kto oglądał Miodowe lata ten wie o co chodzi.
0
Reżyser trafia.
1
Gra dziś Kucharczyk?
:)
2
Radovic :O
1
Korona > Real
Palanca > Ronaldo
6
Spiker spiewal Niemena czyli sen o Warszawie i chciał zagrzac trybuny ale przecież nikogo tam nie ma xD
3
Kiedyś był dobry ale teraz to porusza jak worek kartofli :)
3
Tak na chłodno po meczu: chyba brak Iniesty najbardziej wpływa na Barcelonę bo wczoraj pomoc zagrała bardzo slabo (Gomes ok reszta nie). Po prostu nie ma kto kontrolować tempa u nas, przez to robi się chaos :/
0
Ostatnio u Suareza tez forma nieszczególna :/
0
Jeszcze dwie i Arsenal osiagnie cel minimum ; D
3
Ale nie jeden raz :D
0
Nie napisał konkretnie wiec dopisałem ;)
P.S Masz rację ziom, naprawdę kalendarz wygląda sztosowo xD
0
Jeden z użytkowników zrobił mega kalendarz, chyba to był KamQuix czy jakoś tak, ale jak to mówi młodzież kalendarz sztos :)
0
Tak mnie to trapiło i myślałem ze za Vidala się nada xD
A tak na serio po prostu nie byłem pewien, swoją drogą niezły talencik z niego
0
@matirix20 dzięki bardzo :D
0
Koledzy i Koleżanki, na jakiej dokladnej pozycji gra Coman?
0
Jak dla mnie to szukanie problemu na siłę, nie widać miedzy nimi frustracji czy złości, to byłoby widoczne w czasie meczu. Według mnie wszystko w porządku, nie ma się czego obawiać :)
1
Przypomniało mi się gdy był pierwszy dwumecz z City w LM jeszcze z Tatą Martino na ławce trenerskiej, to tu przebywał jakiś trol, który pisał że Jesus Navas > cała Barcelona i jeździł po Messim. Na całe szczęście po obu pojedynkach zniknął stąd na zawsze :)
1
Z jego charakterem oby nie, już wolę Vidala bo przynajmniej nie spieprzy atmosfery w drużynie.
0
Też swietne, ale MSN i tak wymiata :D
0
Ok ale na skrzydle to on się srednio odnajdowal, Neymar jest nominalny na tę pozycję. Ale to prawda za Henrym tęsknię, to były czasy H-E-M ;)
0
Bez sensu, nawet jesli to mają Ibre :/
Ale to plota na 110 procent ;)
2
Jak dla mnie to się nie utrzymają, po prostu główny kandydat do spadku.
5
Łooo, jaka wysoka kara... przecież oni się nie wypłacą xD
a tak serio żenada pewnie nam by dali większą karę tylko dlatego, że nazywamy się FC Barcelona.
1
Człowiek pierd**li od rzeczy i widać, że chce nam dokopać w końcu fan Realu ( sam mówił)
0
Tymczasem Tomasz Wilman odsuniety od kierowania Koroną. Ciekawe czy to pomoże, chociaż mi się wydaje, że z taką grą spadną z ekstraklapy.
1
El Clasico zaklepane dla Undiano Mallenco :)
30
Tak, może jeszcze frytki do tego :/