FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No to nie jestem sam. W sumie jakby Cillessen do nas nie przyszedł to król Artur mógłby być na rezerwę :D Tak wiem przesadzam
7
Może głupie, ale kilka lat temu chciałem bardzo Boruca do Barcelony ( oczywiście w czasach jego swietnosci) no ale teraz jest za stary i niepotrzebny. Wy też kiedys chcieliscie bardzo kogoś do nas, ktory nigdy do nas nie trafił? Bo u mnie to jeden z tych piłkarzy ;)
15
Chodzi o to że to nie Zlatan obchodzi urodziny tylko one jego obchodzą :)
3
Byles szybszy o 25 sekund xD
2
Fajerwerki ;D
0
Co ta Cracovia robi? Mój Boże ale ta Korona słaba
1
Messi ich wszystkich najprawdopodobniej wyprzedzi bo jest młodszy od Iniesty, a poziom nieosiągalny dla innych :)
0
To był taki sok z gumijagód xD
0
Dzięki
0
Jaki komentarz w fifie 16 jest fajny do słuchania? Bo Polski mi się przejadl ;)
0
Arda mi zaimponowal, a przyznaje juz watpilem w niego. This is Arda!
28
No a nie?
:D
1
Po to żebys sie pytał.
1
Nie, macki Pereza :)
5
No obstawilem 1:3 dla nas, gol dla Monchengladbach sie sprawdził, teraz czekam na hattrick Ter Stegena :D
Visca El Barca!
0
Zlatana brak i nie ma kto meczu wygrać :D
5
Ile już było nowych Messich, Ronaldów tak więc z umiarem do tego podchodzę.
P.S Nie wygląda na wikinga ani na Ibrę
0
Znowu jak mu wyjdzie sezon czy ogólnie jak wroci do formy to i tak Bayern go odkupi, osłabienie przeciwnika, tyle :D
2
Rob jak chcesz. To tobie ma się podobac. A fryzura ogólnie całkiem spoko ;)
0
Co? 27 minuta a Legia nie straciła jeszcze bramki?
Nieprawdopodobne, a jednak xD
Edit: Heh mój niewyparzony jęzor ;)
0
Illuminaci moze ich sprzątneli :D
A tak serio to nie wiem ale tez sie nad tym brakiem aktywnosci zastanawialem
0
To prawda :D
0
Ok dzięki ;)
Czyli Luis Suarez = Ludwik Suarez po Polsku ;)
0
Hmmm, znajomi mówili różnie był np. Lucjan, Łukasz, nawet Ludwik ale nikt nie był pewien :)
0
Moglby ktoś napisać jaki jest odpowiednik imienia Luis w Polsce? Bo nie moge znaleźć w internecie
0
Ma ktoś link do meczu na youtube? Bardzo proszę o pomoc
0
Aa, ok nie wiedziałem ;)
4
A to nie była reprezentacja Warszawy?
1
Co z tego, że przez 5-6 stron widziałem praktycznie wylacznie tematy o aborcji...
Rozumiem dyskutować no ale ile można?
Robicie śmietnik z tej strony, przez takie gównoburze poziom strony leci w dół.
32
Ludzie! Błagam co 2 komentarz jest o aborcji! Ogarnicie się. Dyskusje na tematy polityczne itp nie mają sensu bo i tak kazdy będzie w swoją stronę podążał. Nic tego nie zmieni. Po prostu robi się tu syf i można się porzygac bo aborcja to, aborcja tamto.
Jest wiele ciekawych tematów do dyskusji ale tylko polityczne wprowadzają gównoburzę level expert. Tyle