1

No to nie jestem sam. W sumie jakby Cillessen do nas nie przyszedł to król Artur mógłby być na rezerwę :D Tak wiem przesadzam

7

Może głupie, ale kilka lat temu chciałem bardzo Boruca do Barcelony ( oczywiście w czasach jego swietnosci) no ale teraz jest za stary i niepotrzebny. Wy też kiedys chcieliscie bardzo kogoś do nas, ktory nigdy do nas nie trafił? Bo u mnie to jeden z tych piłkarzy ;)

15

Chodzi o to że to nie Zlatan obchodzi urodziny tylko one jego obchodzą :)

3

Byles szybszy o 25 sekund xD

2

Fajerwerki ;D

0

Co ta Cracovia robi? Mój Boże ale ta Korona słaba

1

Messi ich wszystkich najprawdopodobniej wyprzedzi bo jest młodszy od Iniesty, a poziom nieosiągalny dla innych :)

0

To był taki sok z gumijagód xD

0

Dzięki

0

Jaki komentarz w fifie 16 jest fajny do słuchania? Bo Polski mi się przejadl ;)

0

Arda mi zaimponowal, a przyznaje juz watpilem w niego. This is Arda!

28

No a nie?
:D

1

Po to żebys sie pytał.

1

Nie, macki Pereza :)

5

No obstawilem 1:3 dla nas, gol dla Monchengladbach sie sprawdził, teraz czekam na hattrick Ter Stegena :D
Visca El Barca!

0

Zlatana brak i nie ma kto meczu wygrać :D

5

Ile już było nowych Messich, Ronaldów tak więc z umiarem do tego podchodzę.
P.S Nie wygląda na wikinga ani na Ibrę

0

Znowu jak mu wyjdzie sezon czy ogólnie jak wroci do formy to i tak Bayern go odkupi, osłabienie przeciwnika, tyle :D

2

Rob jak chcesz. To tobie ma się podobac. A fryzura ogólnie całkiem spoko ;)

0

Co? 27 minuta a Legia nie straciła jeszcze bramki?

Nieprawdopodobne, a jednak xD
Edit: Heh mój niewyparzony jęzor ;)

0

Illuminaci moze ich sprzątneli :D
A tak serio to nie wiem ale tez sie nad tym brakiem aktywnosci zastanawialem

0

To prawda :D

0

Ok dzięki ;)
Czyli Luis Suarez = Ludwik Suarez po Polsku ;)

0

Hmmm, znajomi mówili różnie był np. Lucjan, Łukasz, nawet Ludwik ale nikt nie był pewien :)

0

Moglby ktoś napisać jaki jest odpowiednik imienia Luis w Polsce? Bo nie moge znaleźć w internecie

0

Ma ktoś link do meczu na youtube? Bardzo proszę o pomoc

0

Aa, ok nie wiedziałem ;)

4

A to nie była reprezentacja Warszawy?

1

Co z tego, że przez 5-6 stron widziałem praktycznie wylacznie tematy o aborcji...
Rozumiem dyskutować no ale ile można?
Robicie śmietnik z tej strony, przez takie gównoburze poziom strony leci w dół.

32

Ludzie! Błagam co 2 komentarz jest o aborcji! Ogarnicie się. Dyskusje na tematy polityczne itp nie mają sensu bo i tak kazdy będzie w swoją stronę podążał. Nic tego nie zmieni. Po prostu robi się tu syf i można się porzygac bo aborcja to, aborcja tamto.
Jest wiele ciekawych tematów do dyskusji ale tylko polityczne wprowadzają gównoburzę level expert. Tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?