FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Belgia/Walia - obojętne kto wyjdzie
Niemcy/Włochy - Włochy wychodzą
Francja/Islandia - raczej Islandia ale jak Francja przejdzie to nic złego się nie stanie ;)
0
Ronaldo podobno powiedział ze jak przegra ten mecz to kończy z kadrą tak mówią w tvp
Prawda to?
2
Szpaku bo emocje oddaje ;)
10
Engel pojechał ładnie po Pepe ,, piłkarz niezrownowazony''
xD
0
Taki dziennikarz z NC+ chyba
2
Pikawa mi wysiądzie, zlituj się :)
0
Spoko rozumiem i szanuje :)
Pozdrawiam :)
25
Błagam nie rozpoczynajcie znów gównoburzy bo niedługo nie będzie można wejśc na stronę :0
0
To będzie się cieszył mistrzostwem naszej kadry, proste ;)
2
Jakby Polska grała z Argentyną w finale MŚ np za 2 lata w Rosji, tez byłbym za Polską, ale nawet jakbyśmy przegrali to nie byłbym smutny. Niezależnie od wyniku będę szczęśliwy bo albo Polska wygra lub Messi podniesie wymarzone trofeum ;)
Także zgadzam się z tobą
1
Ironia, panie :)
0
Trochę słabe ale stroje nie grają :)
Edit: nie tu
2
Wszystkiego najlepszego imienniku ;)
0
Wiesz, jest wolność słowa i nikomu nie zabronisz, to sprawa indywidualna
0
Argentyna bez nich się po prostu posypie i tyle. Zrozumieją co stracą :)
0
Wiem,ale niektórym fanom CR7 nie przemówisz :)
0
Przygotuj się na wylew hejtu i hala dzieci :/
0
Mialem to samo jakies 20 min temu. Ciągle nie wierzę w pecha Leo :(
0
Tak to może powiedzieć po prostu kur*a jakaś :/
Jak oni mogą nie widziec ile on daje kadrze
1
Boże co tu się stało, Argentynczycy niedługo zrozumią co stracili. Trzymaj się Leo i tak jesteś najlepszy :)
23
No, chyba zawał senny xD
1
Nawet całkiem fajny fryz tylko ile spędził czasu u fryzjera? ;)
0
No to trzymamy kciuki za naszych braci z Węgier ;)
0
No widzisz mam takie samo zdanie, a w naszej kadrze siatkówki chcą zarejestrować kubańczyka Leona który z Polską ma mało wspólnego i większość chce go zarejestrowac a na inne drużyny np w piłkę nożną jak Szwajcaria czy Francja to te osoby są właśnie przeciwko tej wielokulturowości.
Trochę od nich hipokryzją zalatuje :)
1
Może Gameiro lub Lemos :)
0
Szkoda ze w finale LM tak nie było :/
Edit: nie tu
3
Byłoby śmiesznie gdyby Francja tak wcześnie odpadła :)
0
To nie była ironia od słów ,, pieknego''? ;)
0
W sumie :)
0
A Milik?