0

Belgia/Walia - obojętne kto wyjdzie
Niemcy/Włochy - Włochy wychodzą
Francja/Islandia - raczej Islandia ale jak Francja przejdzie to nic złego się nie stanie ;)

0

Ronaldo podobno powiedział ze jak przegra ten mecz to kończy z kadrą tak mówią w tvp
Prawda to?

2

Szpaku bo emocje oddaje ;)

10

Engel pojechał ładnie po Pepe ,, piłkarz niezrownowazony''
xD

0

Taki dziennikarz z NC+ chyba

2

Pikawa mi wysiądzie, zlituj się :)

0

Spoko rozumiem i szanuje :)
Pozdrawiam :)

25

Błagam nie rozpoczynajcie znów gównoburzy bo niedługo nie będzie można wejśc na stronę :0

0

To będzie się cieszył mistrzostwem naszej kadry, proste ;)

2

Jakby Polska grała z Argentyną w finale MŚ np za 2 lata w Rosji, tez byłbym za Polską, ale nawet jakbyśmy przegrali to nie byłbym smutny. Niezależnie od wyniku będę szczęśliwy bo albo Polska wygra lub Messi podniesie wymarzone trofeum ;)
Także zgadzam się z tobą

1

Ironia, panie :)

0

Trochę słabe ale stroje nie grają :)
Edit: nie tu

2

Wszystkiego najlepszego imienniku ;)

0

Wiesz, jest wolność słowa i nikomu nie zabronisz, to sprawa indywidualna

0

Argentyna bez nich się po prostu posypie i tyle. Zrozumieją co stracą :)

0

Wiem,ale niektórym fanom CR7 nie przemówisz :)

0

Przygotuj się na wylew hejtu i hala dzieci :/

0

Mialem to samo jakies 20 min temu. Ciągle nie wierzę w pecha Leo :(

0

Tak to może powiedzieć po prostu kur*a jakaś :/
Jak oni mogą nie widziec ile on daje kadrze

1

Boże co tu się stało, Argentynczycy niedługo zrozumią co stracili. Trzymaj się Leo i tak jesteś najlepszy :)

23

No, chyba zawał senny xD

1

Nawet całkiem fajny fryz tylko ile spędził czasu u fryzjera? ;)

0

No to trzymamy kciuki za naszych braci z Węgier ;)

0

No widzisz mam takie samo zdanie, a w naszej kadrze siatkówki chcą zarejestrować kubańczyka Leona który z Polską ma mało wspólnego i większość chce go zarejestrowac a na inne drużyny np w piłkę nożną jak Szwajcaria czy Francja to te osoby są właśnie przeciwko tej wielokulturowości.
Trochę od nich hipokryzją zalatuje :)

1

Może Gameiro lub Lemos :)

0

Szkoda ze w finale LM tak nie było :/
Edit: nie tu

3

Byłoby śmiesznie gdyby Francja tak wcześnie odpadła :)

0

To nie była ironia od słów ,, pieknego''? ;)

0

W sumie :)

0

A Milik?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?