0

Koszulkę Barcy chce kupić wiec nie ryzykuje z dużymi kwotami :)

0

Może być, ale cena (sic!). Chyba ich grzmot walnął

0

No Atletico musi wygrać bo założyłem się z dziadkiem(madridista) o 10 zl ze Real przegra finał. Wszystko albo nic. Albo radość z porazki Realu i hajs lub zgrzytanie zębów i docinki od dziadka :)
Nie mogę się doczekać ;)

0

Ulala, śliczne są ;)

9

Granie w czwartki kosztuje xD

18

Sezonowiec nie zależy od stażu kibica, tylko od tego jak kibicuje lub gdy zmienia kluby jak rękawiczki.

0

A na obronie Douglas i Vermaelen. Ja podziekuje :)

2

Jak odejdzie to będzie fatalna decyzja, oby zarząd użył mózgu i się zastanowił :/

4

Trochę dziwnie wygląda Sandro wśród takich tuz i to jeszcze ma tyle samo hat tricków co Neymar
xD

0

A Hajto? :)

3

Zastanawiałem się jak wyglądałoby El Clasico gdyby komentował je Hajto i Krystyna Czubówna. Po dłuższym czasie jednak nie umiałem sobie tego wyobrazić ;)

0

Pewnie późne godziny nocne np 2 lub 23

1

Jeszcze Coldplay(Viva la Vida, Hymn for the weekend)

12

Jeśli to prawda, to całkiem niezły i tani ruch transferowy :)

0

I to intro w tej gierce na samym początku wyjasniajace pozniejszy przebieg zdarzeń ;)

0

To też było hardcorowe ;)

1

Ahh... jak byłem mały to cały czas w to grałem i w Pinballa( gierka w Windows) ;)

16

Zajebista nuta, bardzo motywująca polecam :)

0

Ronaldo - 35 bramek w lidze, wicemistrzostwo - TOTS 99
Suarez - 40 bramek w lidze, mistrzostwo - TOTS 98
Chyba coś tu nie gra :)

0

Nie mówię że napisałeś taki komentarz tylko gdybam jakby Barca była w takiej sytuacji jak Liverpool. Mówię ogólnie i kłania się czytanie ze zrozumieniem bo nie napisałem ze taki komentarz po meczu Atletico napisałeś

0

Okey ale jakby Barca była na miejscu Live to byś o te karne płakał bo wypaczyli wynik meczu :/

9

Jestem wściekły po wczorajszym meczu. Bardzo szkoda mi było Liverpoolu(to moja 2 ulubiona drużyna), na dodatek sędzia zabrał im 2 karne po rękach graczy z Hiszpanii. Gameiro, Clyne i Lallana zagrali świetnie, zaś Moreno i Coutinho totalnie ch**owo. Ale ogólnie fajny meczyk. Teraz w finale LM liczę na Atleti bo założyłem się o dyche z kolegą, że Real przewali finał ;)

Pozdrawiam :)
PS. Jak dla mnie to była drukarnia pod Seville

1

Wszystkie stroje fajne, mi najbardziej podobal się 1 strój ;)
Pozdrawiam :)

2

Suarez był główną postacią tego sezonu, to on pociągnął nas najbardziej do zwycięstwa w lidze i oby niedługo w Pucharze Króla ;)
Zasłużył na ogromne brawa i szacunek :)

0

Dzięki za gratki :)

2

SUAREZ TY GENIUSZU!!! CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLE!!!!!! ;)

0

Mi się wydaje ze to bug bo jak ustawilem wyłączone to działało :)

0

Jakbyście mieli złożyć komplet koszulek(domowa, wyjazdowa i trzeci strój) ze wszystkich koszulek jakie Barca miała to jak by wg was wyglądał taki komplet ?
Oto mój:
1 strój - koszulka domowa z sezonu 2014-15
2 strój - wyjazdowa z sezonu 2012-13
3 strój - trzeci komplet z sezonu 2014-15 lub z sezonu 2015-16( ten niebieski)

0

Według mnie słabe, ale koszulki nie grają :)

2

Może smieszne ale na pewno nie udane czasy :/
Ten remis w ostatnim meczu i utrata mistrzostwa :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?