FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koszulkę Barcy chce kupić wiec nie ryzykuje z dużymi kwotami :)
0
Może być, ale cena (sic!). Chyba ich grzmot walnął
0
No Atletico musi wygrać bo założyłem się z dziadkiem(madridista) o 10 zl ze Real przegra finał. Wszystko albo nic. Albo radość z porazki Realu i hajs lub zgrzytanie zębów i docinki od dziadka :)
Nie mogę się doczekać ;)
0
Ulala, śliczne są ;)
9
Granie w czwartki kosztuje xD
18
Sezonowiec nie zależy od stażu kibica, tylko od tego jak kibicuje lub gdy zmienia kluby jak rękawiczki.
0
A na obronie Douglas i Vermaelen. Ja podziekuje :)
2
Jak odejdzie to będzie fatalna decyzja, oby zarząd użył mózgu i się zastanowił :/
4
Trochę dziwnie wygląda Sandro wśród takich tuz i to jeszcze ma tyle samo hat tricków co Neymar
xD
0
A Hajto? :)
3
Zastanawiałem się jak wyglądałoby El Clasico gdyby komentował je Hajto i Krystyna Czubówna. Po dłuższym czasie jednak nie umiałem sobie tego wyobrazić ;)
0
Pewnie późne godziny nocne np 2 lub 23
1
Jeszcze Coldplay(Viva la Vida, Hymn for the weekend)
12
Jeśli to prawda, to całkiem niezły i tani ruch transferowy :)
0
I to intro w tej gierce na samym początku wyjasniajace pozniejszy przebieg zdarzeń ;)
0
To też było hardcorowe ;)
1
Ahh... jak byłem mały to cały czas w to grałem i w Pinballa( gierka w Windows) ;)
16
Zajebista nuta, bardzo motywująca polecam :)
0
Ronaldo - 35 bramek w lidze, wicemistrzostwo - TOTS 99
Suarez - 40 bramek w lidze, mistrzostwo - TOTS 98
Chyba coś tu nie gra :)
0
Nie mówię że napisałeś taki komentarz tylko gdybam jakby Barca była w takiej sytuacji jak Liverpool. Mówię ogólnie i kłania się czytanie ze zrozumieniem bo nie napisałem ze taki komentarz po meczu Atletico napisałeś
0
Okey ale jakby Barca była na miejscu Live to byś o te karne płakał bo wypaczyli wynik meczu :/
9
Jestem wściekły po wczorajszym meczu. Bardzo szkoda mi było Liverpoolu(to moja 2 ulubiona drużyna), na dodatek sędzia zabrał im 2 karne po rękach graczy z Hiszpanii. Gameiro, Clyne i Lallana zagrali świetnie, zaś Moreno i Coutinho totalnie ch**owo. Ale ogólnie fajny meczyk. Teraz w finale LM liczę na Atleti bo założyłem się o dyche z kolegą, że Real przewali finał ;)
Pozdrawiam :)
PS. Jak dla mnie to była drukarnia pod Seville
1
Wszystkie stroje fajne, mi najbardziej podobal się 1 strój ;)
Pozdrawiam :)
2
Suarez był główną postacią tego sezonu, to on pociągnął nas najbardziej do zwycięstwa w lidze i oby niedługo w Pucharze Króla ;)
Zasłużył na ogromne brawa i szacunek :)
0
Dzięki za gratki :)
2
SUAREZ TY GENIUSZU!!! CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLE!!!!!! ;)
0
Mi się wydaje ze to bug bo jak ustawilem wyłączone to działało :)
0
Jakbyście mieli złożyć komplet koszulek(domowa, wyjazdowa i trzeci strój) ze wszystkich koszulek jakie Barca miała to jak by wg was wyglądał taki komplet ?
Oto mój:
1 strój - koszulka domowa z sezonu 2014-15
2 strój - wyjazdowa z sezonu 2012-13
3 strój - trzeci komplet z sezonu 2014-15 lub z sezonu 2015-16( ten niebieski)
0
Według mnie słabe, ale koszulki nie grają :)
2
Może smieszne ale na pewno nie udane czasy :/
Ten remis w ostatnim meczu i utrata mistrzostwa :(