FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po takich kwiatach coraz bardziej obawiam się meczu z nimi :/
Jednak liczę na mistrzostwo, na Barce i na Deportivo także by było milo ;)
0
Higuain jest dobry, ale gdy przychodzi ważny mecz ( finał mś czy copa america) to spada mu koncentracja, wydaję mi się ze nie ma dobrej odporności na stres :/
0
Żałuję że przeczytałem komentarze pod obrazkiem :(
1
Wiem, ale w pomocy też czasem grał i nie szło mu źle :)
1
No wyczuwam nutkę ironii :)
0
Co uważacie o Lorenzo Insigne? Nadałby się wg was do Barcy jako środkowy pomocnik? Bo rozgrywa całkiem niezły sezon w dodatku ma fajną kontrolę piłki
4
I po Morientesie(Monaco vs Real 2004) :)
7
Mam nadzieję, że Vardy wyprzedzi Harrego Kane i zostanie królem strzelców BPL :)
0
Wszystkiego najlepszego Lucho, życzę Ci zdrowia, oraz abyś jak najdłużej trenował Barcelonę, wygrał tryplet jeszcze chociaż raz, powtórzył wyczyn Pepa( 6 trofeów w jednym roku) i byś obronił historycznie jako pierwszy Ligę Mistrzów z nami :)
Wszystkiego dobrego ;)
0
Też mam ps4, ale w coda i bfa jeszcze nie grałem ;)
11
Nareszcie EA i DICE posłuchało głosu graczy. I Wojna światowa to oryginalny i oby udany krok w grach. Niestety Cod znowu poszedł w przyszłość :( Nie mogę Się doczekać Battlefielda ;)
2
,, Alvaro to pokora i honor''
Hahah Good joke ;)
7
,, Czy to jest ta akcja, TAK TO JEST TA AKCJA, TAK TO JEST INIESTA, TAK TO JEST BARCA TAK TO JEST TEN CUD!!!!
Tego się nigdy nie zapomni ;)
0
Zmiennicy: Vardy, Gameiro lub Lacazette
ŚP:Pogba, Veratti lub Di Maria
PO:Bellerin
LO:Ricardo Rodriguez lub (niemożliwy) Alaba
ŚO:Gimenez, Umtiti lub Marquinhos
Wg mnie tak chciałbym by wyglądało :)
2
Moze byc kazde warzywo, obojetnie xD
5
Prosze tylko o jeden strzał, jakis kartofel ale zeby wpadł no :/
City, prosze
2
To jest Puchar Pereza
4
Ale prowokujesz naprawdę nieźle, próbuj dalej ;)
1
5 min doliczone, czyżby 92:48? ;)
0
Tylko oni są w stanie zatrzymać Real, bo City jednak nie da rady niestety :/
4
Laporte
1
Dokładnie te same :)
0
Już się tego pewnie nigdy nie dowiemy niestety :(
0
Ich gra przypomina czasy Taty Martino i nieudolnosc jak np wtedy w meczu przegranym z Realem Valladolid :(
PS. Luisito strzelił bramkę ;)
1
Zasłużył na ogromny szacunek :( Szkoda ze to kolejna legenda związana z Barcą która odeszła w tym roku :(
Spoczywaj w pokoju Manel
0
Hmm... złoty interes zrobiłeś, ale wątpię czy dotrzyma słowa, bo zgaduje że cię pewnie nie zna to jak ma cie zlokalizować i dać należność?
0
Hummels już jest praktycznie w Bayernie, więc odpada :(
A szkoda bo by się nadał
A propo Denisa zgadzam się, aczkolwiek pomoc powinnismy wzmocnic w następnych okienkach bo są inne bardziej potrzebujące formacje i hajsu teraz nie starczy :)
0
Według mnie potrzeba nam 3 transferów: ŚO, LO, i zmiennika za Suareza. Mamy do wydania 60 mln euro + hajs ze sprzedazy zawodników. Nie wiem kto odejdzie,ale mam swoich kandydatów na te 3 pozycje:
ŚO: Gimenez lub Mustafi
LO: Ricardo Rodriguez
Zmiennik: Gameiro, Vardy, Lacazette(najbardziej prawdopodobny będzie Gameiro, bo Lacazette będzie dośc drogi zaś Vardy jest szybki, skuteczny i może grac na każdej pozycji w ataku, lecz też jest mało prawdopodobny bo jest Anglikiem, oni nie sprawdzają się w BBVA i nawet nie słyszałem o zainteresowaniu Barcy jego osobą)
1
Mascherano to klasa sama w sobie. Oby został u nas jak najdłużej ;)
0
Niestety nie, mieszkam w innym mieście :(