FCBMati10
Dołączył/a: wrzesień 2014
Radom
11 obserwujących
25 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetna cenzura ;)
0
Niezła teoria, dobra była też o typerach ze wygrywają zazwyczaj ci co mają na imię Bartek ;) niezły z ciebie Sherlock Holmes
Pozdrawiam ;)
5
Prawdę mówiąc Payet to taki strzał życia miał dość często w tym sezonie ;)
0
Ale równie dobrze mogłoby być gromkie SIII!!!!! i napięta guma i ego xD
3
Nie, o ile Bale niech sobie gra ale 2 buców z Portugalii musi odpasc w grupie ;)
0
Też mam podobne rozterki :/
1
Takie pytanie, chcielibyście widzieć u nas Payeta?
4
Chyba tylko jakiś pijany szejk tyle za niego zapłaci xD
0
Jeśli to prawda to nie wiem co myśleć. Świetny grajek ale podniesiemy średnia wieku i budżet by się zmniejszył a potrzeba transferów na inne pozycje(zwłaszcza ŚO)
Ale jakby przyszedł to bym się nie obraził :)
0
Ibrahimovic do Leicester za 36 mln euro xD
3
Numero 2 :)
20
Totalna żenada teraz w gałe będzie strach grać bo dożywocie dostaniesz :(
2
A ja na Boruca :)
1
Dzięki :)
Pozdrawiam
0
Przepraszam to miała być po prostu riposta,
Sorki :/
22
Jeden taki żart powiedziany w Paryzu i powodz by wyschła ;)
0
Lepszego nie znam ale jak był lepszy od 2Paca to musi być dobry
5
Suarez lub Iniesta czy Xavi tez by pasowali do twojego komentarza ;)
0
Jestem pod wrażeniem jak on przeżył, przecież Filipe Luis go tak mocno uderzył... ajjj współczuje :D
29
Śmiej się, ale on mógł ZGINĄC!!!! :)
xD
1
Ok tylko daj znać( priv czy cus) :)
Ahh... musze kupić te koszulkę :)
Pozdrawiam
4
Mustafi jest Albanczykiem? Fajnie wiedzieć :)
0
No zazdroszczę ;) Obym tez taką koszulke kupił
Słuchaj, mógłbyś zdjęcie koszulki pokazać? Bo powiedziałeś ze kozacko wygląda to mnie zaciekawiło :p
0
Może i tak ale jakoś mnie nie przekonuje
2
Oglądałeś Finał LE? Robili go jak chcieli :/
1
Nawet 1/5 bo Marquinhos kosztuje 40 mln ;)
5
Czy tylko mi wyskakują jakieś pierdołowate reklamy o wirusach itp których nie można zamknąć poza zamknięciem karty?
Edit: sorry nie tu
1
No cóż smutno mi ze Dani odchodzi, jest i będzie legendą klubu i jednym z najlepszych prawych obrońców w historii.
Dzięki za wszystko wariacie, powodzenia w nowym klubie :(
1
Jakby wg was wyglądała by Barca z Cholo na ławce trenerskiej? Oczywiście czysto hipotetycznie bo chce żeby Lucho trenował Barce jak najdłużej ;)
0
Jakiś czas temu też był tu przymierzany ;)