0

Świetna cenzura ;)

0

Niezła teoria, dobra była też o typerach ze wygrywają zazwyczaj ci co mają na imię Bartek ;) niezły z ciebie Sherlock Holmes
Pozdrawiam ;)

5

Prawdę mówiąc Payet to taki strzał życia miał dość często w tym sezonie ;)

0

Ale równie dobrze mogłoby być gromkie SIII!!!!! i napięta guma i ego xD

3

Nie, o ile Bale niech sobie gra ale 2 buców z Portugalii musi odpasc w grupie ;)

0

Też mam podobne rozterki :/

1

Takie pytanie, chcielibyście widzieć u nas Payeta?

4

Chyba tylko jakiś pijany szejk tyle za niego zapłaci xD

0

Jeśli to prawda to nie wiem co myśleć. Świetny grajek ale podniesiemy średnia wieku i budżet by się zmniejszył a potrzeba transferów na inne pozycje(zwłaszcza ŚO)
Ale jakby przyszedł to bym się nie obraził :)

0

Ibrahimovic do Leicester za 36 mln euro xD

3

Numero 2 :)

20

Totalna żenada teraz w gałe będzie strach grać bo dożywocie dostaniesz :(

2

A ja na Boruca :)

1

Dzięki :)
Pozdrawiam

0

Przepraszam to miała być po prostu riposta,
Sorki :/

22

Jeden taki żart powiedziany w Paryzu i powodz by wyschła ;)

0

Lepszego nie znam ale jak był lepszy od 2Paca to musi być dobry

5

Suarez lub Iniesta czy Xavi tez by pasowali do twojego komentarza ;)

0

Jestem pod wrażeniem jak on przeżył, przecież Filipe Luis go tak mocno uderzył... ajjj współczuje :D

29

Śmiej się, ale on mógł ZGINĄC!!!! :)
xD

1

Ok tylko daj znać( priv czy cus) :)

Ahh... musze kupić te koszulkę :)

Pozdrawiam

4

Mustafi jest Albanczykiem? Fajnie wiedzieć :)

0

No zazdroszczę ;) Obym tez taką koszulke kupił
Słuchaj, mógłbyś zdjęcie koszulki pokazać? Bo powiedziałeś ze kozacko wygląda to mnie zaciekawiło :p

0

Może i tak ale jakoś mnie nie przekonuje

2

Oglądałeś Finał LE? Robili go jak chcieli :/

1

Nawet 1/5 bo Marquinhos kosztuje 40 mln ;)

5

Czy tylko mi wyskakują jakieś pierdołowate reklamy o wirusach itp których nie można zamknąć poza zamknięciem karty?
Edit: sorry nie tu

1

No cóż smutno mi ze Dani odchodzi, jest i będzie legendą klubu i jednym z najlepszych prawych obrońców w historii.
Dzięki za wszystko wariacie, powodzenia w nowym klubie :(

1

Jakby wg was wyglądała by Barca z Cholo na ławce trenerskiej? Oczywiście czysto hipotetycznie bo chce żeby Lucho trenował Barce jak najdłużej ;)

0

Jakiś czas temu też był tu przymierzany ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?